Ψυχαγωγία

Το σχόλιο της Τάμτα για την αλλαγή θέσης μετά την ανακατάταξη βαθμολογίας

Η Τάμτα με μια ανάρτηση της σχολίασε τη νέα της θέση στον τελικό της Eurovision. 

Διαβάστε επίσης: Ανατροπή στην Eurovision 2019: Ανθρώπινο λάθος άλλαξε το αποτέλεσμα...!

Μετά την ανακοίνωση της EBU για το λάθος στις βαθμολογίες του τελικού της Eurovsion και τις ανακατατάξεις στην τελική βαθμολόγια, η φετινή μας εκπρόσωπος που έδωσε τον καλύτερο της εαυτό στη σκηνή του διαγωνισμού από την 15η θέση βρέθηκε στην 13η. Η Τάμτα μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram αναφέρθηκε στη νέα κατάταξη σχολιάζοντας: 

Δεν έχει σημασία αν είμαστε στην 13η ή στην 15η θέση. Αυτό που έχει σημασία είναι ότι η δική σας αγάπη είναι ακόμα στο Replay!

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Μπαλατσινού-Κικίλιας: Η ημερομηνία του γάμου και η επιθυμία τους

Η φιλανθρωπική κίνηση του ζευγαριού την ημέρα του γάμου τους
24/05/2019 - 09:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανατροπή στην Eurovision! Το νέο λάθος που απέκλεισε αδίκως χώρα στον ημιτελικό

Οι Ιταλοί άλλα ψήφισαν και άλλοι βαθμοί δόθηκαν - Όλο το παρασκήνιο
27/05/2019 - 11:49

Αυτό δεν το περιμέναμε! Η Τάμτα αναδείχθηκε η πιο...κακοντυμένη της Eurovision

Όλες οι λεπτομέρειες, η ψηφοφορία και ποιος άνδρας νίκησε τον "διαγωνσιμό"
27/05/2019 - 11:33

Ο Σάκης Ρουβάς απαντά αν θα συμμετείχε για τρίτη φορά στην Eurovision!

Ναι ή όχι απαντά ο απόλυτος Έλληνας σταρ σε μια ακόμα συμμετοχή
26/05/2019 - 12:54

Η στυλίστρια της Τάμτα απαντά στα σχόλια για την εμφάνιση της στη Eurovision

Η σκληρή κριτική για την εμφάνιση της Τάμτα και η απάντηση
25/05/2019 - 15:56

Aνατροπή! "Ψεύτικοι" οι βαθμοί της Λευκορωσίας - "Χαμένη" και η Κύπρος!

Η μήνυση στην EBU από τη χώρα και οι θέσεις που έχασε η Tαμτα
21/05/2019 - 18:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Μου είχε γίνει εμμονή, ήθελα να σκοτώσω κι άλλες" (ΒΙΝΤΕΟ)

Φρίκη προκαλούν τα όσα ακούστηκαν σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Ένας φίλος και συνεργάτης του Δημήτρη Χριστόφια θυμάται… (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κ. Βάσος Γεωργίου μιλά για τον πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Τον γύρο του κόσμου κάνει η καταδίκη του 35χρονου Κύπριου serial killer

Εκτενή δημοσιεύματα στα ηλεκτρονικά πρωτοσέλιδα του ξένου τύπου
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ