Ψυχαγωγία

Sin Boy εναντίον...Αντετοκούμπο: Oι Illuminati και ο...μαύρος που νιώθει Έλληνας

Ο Sin Boy ξεσπά μετά από τον νεκρό Παντελή Παντελίδη, στον Έλληνα καλαθοσφαιριστή Γιάννη Αντετοκούμπο.

Ο ράπερ κρίνει τον "Greek Freak" και αναφέρει μεταξύ άλλων ότι η άνοδος του οφείλεται στους...Illumintai (κάθε φορά που αναφέρεται ως εντελώς κατά τύχη), αμφισβητώντας το ταλέντο του

Δείτε τις αναφορές που έκανε 

σιν

Σε συνέχεια των αναφορώνν του για τους Illuminati ο Sin Boy για άλλη μια φορά, κατάφερε να τραβήξει πάλι την προσοχή του κόσμου πάνω του αφού κατέβασε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Youtube όλα του τα τραγούδια, που είχαν εκατομμύρια views.

΄λκλμ

Επόμενο άρθρο

Αιφνίδιος χωρισμός για την Δήμητρα Ματσούκα - Όλες οι λεπτομέρειες...

Η επιστροφή στο σπίτι της και ο λόγος της ρήξης στην σχέση τους
08/09/2019 - 16:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χάκερς σε ρατσιστικό παραλήρημα από τα social media του...Αντετοκούμπο (ΦΩΤΟ)

Έξαλλος ο "Greek Freak" πήραν και τους τραπεζικούς του λογαριασμούς
08/05/2020 - 12:21

Ο Αντετοκούνμπο τρελάθηκε με Lopez και Shakira και παραλίγο να "φάει" παντόφλα

Το tweet που έκανε και η δημόσια απάντηση της εγκυμονούσας συντρόφου του
04/02/2020 - 09:04

Sin Boy: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη...σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία στο σαλόνι και οι...αγκαλιές στο πάτωμα
17/01/2020 - 13:17

Ο Michael Jackson "παρέλαβε" γράμμα από τον...Sin Boy (ΦΩΤΟ)

Τα εξομολογητικά λόγια του γνωστού trapper και η...τελευταία χάρη που του ζήτησε
15/01/2020 - 10:56

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Δείτε τη...φουσκωμένη κοιλίτσα της συντρόφου του (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία που δείχνει για πρώτη φορά την προχωρημένη εγκυμοσύνη
14/01/2020 - 16:25

Sin Boy: "Εξαφανίστηκε" για έναν...έρωτα - Δείτε τη νέα σύντροφό του(ΦΩΤΟ)

Οι φήμες, η "φυγή" του από την Ελλάδα και η αλλαγή πλεύσης
08/12/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Οφείλουν να διενεργούν τις νεκροτομές" διαμηνύει στους ιατροδικαστές η Γιαννάκη

Έντονη αντίδραση για τις σορούς που παραμένουν στα νεκροτομεία λόγω κορωνοϊου

Δρ. Νικολόπουλος: Ανοίγουν νωρίτερα τομείς της οικονομίας και της κοινωνίας

Πότε αναμένεται δεύτερο κύμα κορωνοϊου και γιατί θα είναι διαχειρίσιμη η κατάσταση

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο με τραύμα και πέρυσι το κοριτσάκι με ειδικές ανάγκες

Εξετάστηκε από ιατροδικαστή και έδωσαν καταθέσεις οι γιατροί που την εξέτασαν
Ελλάδα

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Για βαρβαρότητα απέναντι στους μετανάστες κατηγορεί την Ελλάδα το τουρκικό ΥΠΕΞ

Σε ανακοίνωση αναφέρει πως η ηγεσία της χώρας «παραπλανεί την κοινή γνώμη»

Το συγκινητικό αντίο Τσιόδρα και Χαρδαλιά μετά από 72 μέρες

"Ένας κύκλος κλείνει, αλλά παραμένουμε σε εγρήγορση, παραμένουμε σε επιφυλακή"
Διεθνή

Ακραία πρόκληση Ερντογάν: Προσευχή στην Αγία Σοφία για την Άλωση της Πόλης

Tα τζαμιά στην Τουρκία ανοίγουν αύριο ξανά μετά το "λουκέτο" λόγω του κορωνοϊού

Π.Ο.Υ.: «Κανείς δεν είναι ασφαλείς αν δεν είμαστε όλοι ασφαλείς»

Ο κ. Κλούγκε ανέφερε ότι θα πρέπει να επενδύσουμε στην υγεία

Ην. Βασίλειο: «Έπεσε» το σύστημα για την ιχνηλάτηση την πρώτη μέρα εφαρμογής του

Οι μαζικοί διαγνωστικοί έλεγχοι εγκαταλείφθηκαν μέσα Μαρτίου

tv news

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα