Ψυχαγωγία

Sin Boy εναντίον...Αντετοκούμπο: Oι Illuminati και ο...μαύρος που νιώθει Έλληνας

Ο Sin Boy ξεσπά μετά από τον νεκρό Παντελή Παντελίδη, στον Έλληνα καλαθοσφαιριστή Γιάννη Αντετοκούμπο.

Ο ράπερ κρίνει τον "Greek Freak" και αναφέρει μεταξύ άλλων ότι η άνοδος του οφείλεται στους...Illumintai (κάθε φορά που αναφέρεται ως εντελώς κατά τύχη), αμφισβητώντας το ταλέντο του

Δείτε τις αναφορές που έκανε 

σιν

Σε συνέχεια των αναφορώνν του για τους Illuminati ο Sin Boy για άλλη μια φορά, κατάφερε να τραβήξει πάλι την προσοχή του κόσμου πάνω του αφού κατέβασε από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Youtube όλα του τα τραγούδια, που είχαν εκατομμύρια views.

΄λκλμ

Επόμενο άρθρο

Αιφνίδιος χωρισμός για την Δήμητρα Ματσούκα - Όλες οι λεπτομέρειες...

Η επιστροφή στο σπίτι της και ο λόγος της ρήξης στην σχέση τους
08/09/2019 - 16:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στο πλευρό του...Sin Boy(BΙΝΤΕΟ)

Έδωσε άδεια να χρησιμοποιεί τα τραγούδια του και "συμφωνεί" με τα λεγόμενά του
09/10/2019 - 13:00

Αυτή είναι η εντυπωσιακή καλλονή αδερφή του...Sin Boy (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις πιο σέξυ πόζες της στα social media
05/10/2019 - 17:43

Η Μίνα Αρναούτη θα κινηθεί νομικά εναντίον του Sin boy

Οι χαρακτηρισμοί του νεαρού ράπερ και η απόφαση να "συναντηθούν" στα δικαστήρια
13/09/2019 - 09:42

Ο Sin boy αλλάζει... όνομα! Μάθετε πως θα λέγεται

Το νέο του όνομο,ο λόγο που απόφασισε να το κάνει και η ακύρωση των συναυλιών του
06/09/2019 - 12:21

Ο Sin boy γιόρτασε τα γενέθλια του με τον Μάρκο Σεφερλή ντυμένο... Sin boy!

Ο γνωστός ηθοποιός τραγουδούσε το "Mama" και ο τραγουδιστής του πετούσε χρήματα
18/08/2019 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Βούλιαξε" η Ανθούπολη από τις σφοδρές βροχοπτώσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστάτωση στους κατοίκους προκάλεσε το πέρασμα ανεμοστρόβιλου

Έγραψαν με λευκή μπογιά ονόματα κατεχόμενων Δήμων και χωριών στα ΑΜΧ-30Β2 (ΦΩΤΟ)

Συμμετείχαν στην διακλαδική άσκηση της Εθνικής Φρουράς "Ασημένιο Βέλος"

"Λέμε στα παιδιά να μην μιλούν σε αγνώστους, αλλά οι γνωστοί είναι ο κίνδυνος"

Ο εγκληματολόγος Ανδρέας Καπαρδής αναλύει το προφίλ των παιδεραστών και τη δράση τους
Ελλάδα

Αντιεξουσιαστές "μπούκαραν" στο τουρκικό προξενείο στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εισέβαλαν στο προαύλιο εις ένδειξη διαμαρτυρίας για την εισβολή στη Συρία

Τσίπρας σε Γιούνκερ: Να εφαρμοστούν οι κυρώσεις κατά της Τουρκίας για ΑΟΖ

Έθεσε και το θέμα των ενταξιακών διαπραγματεύσεων της Βόρειας Μακεδονίας

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του
Διεθνή

Κατέβηκε το μεγαλύτερο site παιδικής πορνογραφίας στο "σκοτεινό διαδίκτυο"

Χειροπέδες στον διαχειριστή και σε 337 χρήστες της ιστοσελίδας σε όλο τον κόσμο

Βαρκελώνη: Τρίτη νύχτα συγκρούσεων μεταξύ διαδηλωτών και Αστυνομίας

Διχασμένοι οι Kαταλανοί από την καταδίκη σε ποινές φυλάκισης 12 αυτονομιστών πολιτικών

Συμφωνία Λονδίνου-Βρυξελλών για το Brexit

Στη Βουλή των Κοινοτήτων το "μπαλάκι" - Η άνοδος της στερλίνας και οι πρώτες αντιδράσεις

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/10/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ