Ψυχαγωγία

Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν φαντάζεστε με ποιόν της ζήτησε ο γιος της να ξαναπαντρευτεί

Μέσα από την εκπομπή, "Έλα Χαμογέλα" και με αφορμή ένα θέμα για τα ζευγάρια που χώρισαν αλλά και για εκείνα που ζουν τον έρωτά τους, η Σίσσυ Χρηστίδου έκανε μια αποκάλυψη σχετικά με μια πρόσφατη συζήτηση που είχε με το γιο της, Μιχαήλ – Άγγελο.

Συγκεκριμένα, η γνωστή παρουσιάστρια, μοιράστηκε με τους τηλεθεατές, πως ο μικρός, της ζήτησε να ξαναπαντρευτεί και μάλιστα, με διεθνή ποδοσφαιριστή.

Όπως αποκάλυψε, ο μικρότερος της γιος, εγκρίνει τον Ρονάλτο και ρώτησε αν μπορεί να πραγματοποιήθει η επιθυμία του, με τους συνεργάτες της εκπομπής να "κλένε" από τα γέλια.

"Θα σας πω τι μου είπε ο γιος μου ο μικρός. Έρχεται και μου λέει, "Μαμά, να σου πω λίγο. Αν ξαναπαντρευτείς, μπορείς να παντρευτείς τον Ρονάλντο;"

Επόμενο άρθρο

Επανασύνδεση για τον Χρήστο Μάστορα: Γύρισε στην αγκαλιά της...πρώην του (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής είναι ξανά μαζί με την εκρηκτική καλλονή - Οι πρώτες πληροφορίες
02/02/2020 - 13:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού ο 14χρονος γιος Κύπριου τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ραγίζει καρδιές" το μήνυμα που μοιράστηκε - Όλα όσα εξομολογήθηκε σε τηλεοπτική εκπομπή
26/03/2020 - 14:30

H Σίσσυ Χρηστίδου φτιάχνει κέικ λεμόνι και μας δίνει τη συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάρε μολύβι και χαρτί και γράψε τη διαδικασία για το σνακ που μπορείς να τρως χωρίς τύψεις
25/03/2020 - 14:36

Η Παπαδημητρίου μας έδειξε πρώτη φορά το...πρόσωπο του 14χρονου γιου της (ΦΩΤΟ)

Μοιράστηκε τις πιο τρυφερές ευχές για τα γενέθλια του
24/03/2020 - 10:03

Σε "καραντίνα" ο γιος της Στεφανίδου - Όλες οι λεπτομέρειες

Το ταξίδι στην Μεγάλη Βρετανία και ο αυτοπεριορισμός
23/03/2020 - 14:01

Η αποκάλυψη του Φανιέρου για τη συνομιλία του με τον Κούμα

Τι είπε ο πρόεδρος του Ερμή για τη διακοπή του πρωταθλήματος ελέω κορωνοϊού
18/03/2020 - 13:53

Η Malika Haqq έγινε για πρώτη φορά μητέρα και μας "συστήνει" τον γιο της (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία από το μαιευτήριο, το όνομα που θα δώσει και τα...αυγά
17/03/2020 - 08:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτές είναι οι συνήθεις δικαιολογίες όσων...δε μένουν σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιο απείθαρχοι οι νέοι - Χιλιάδες έλεγχοι, εκατοντάδες καταγγελίες

Νοσηλευτής Γ.Ν. Πάφου: «Έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Νοσηλευτές του νοσοκομείου μιλούν στον Alpha για το πώς ένιωσαν όταν βρέθηκαν θετικοί
Ελλάδα

Έλληνες επιστήμονες στη μάχη για εξεύρεση θεραπείας του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κίνα και στις ΗΠΑ βρίσκονται σε εξέλιξη κλινικές δοκιμές εμβολίου

Πρώτο κρούσμα κορωνοϊού στο Άγιο Όρος

Μοναχός διαγνώστηκε θετικός στον ιό και νοσηλεύεται στο ΑΧΕΠΑ στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στην Πάτρα: Νεκρός ηλικιωμένος μετά από φωτιά στο σπίτι του

Οι πυροσβέστες δεν κατάφεραν να σώσουν τον άτυχο άνδρα
Διεθνή

Συγκλονίζουν οι ιστορίες νεαρών θυμάτων του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα υπερήλικες πάλεψαν με τον ιό και θεραπεύτηκαν

Τι αναφέρει οδηγία της βρετανικής Κυβέρνησης για τις μετακινήσεις φοιτητών

Στάλθηκε επιστολή προς τις διοικήσεις των αγγλικών Πανεπιστημίων

Πάνω από 1.000 ασθενείς κορωνοϊού έχασαν τη ζωή τους στο Ηνωμένο Βασίλειο

Μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο κατεγράφησαν 260 θάνατοι

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ