Ψυχαγωγία

Σίσσυ Χρηστίδου:"Νόμιζα ότι ήταν το άλλο μου μισό, αλλά με άφησε..."(BINTEO)

Η Σίσσυ Χρηστίδου μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο You Tube, μίλησε για τον χωρισμό που τις έχει μείνει χαραγμένος στο μυαλό, όσα χρόνια και να πέρασαν και ο παράδοξος τρόπος που τον αντιμετώπισε.

Η ίδια αναφέρθηκε στον χωρισμό της σε ηλικία 19 ετών δηλώνοντας

«Νόμιζα ότι ήταν το άλλο μου μισό, αλλά με άφησε. Χωρίσαμε. Με άφησε και για μένα ήταν το πιο δραματικό πράγμα που έχει χρειαστεί να αντιμετωπίσω. Γιατί σε εκείνη την ηλικία το αντιμετώπιζα πάρα πολύ δραματικά. Σαφώς και μου συνέβησαν στην πορεία της ζωής μου πολύ σοβαρότερα πράγματα αλλά δεν τα αντιμετώπισα τόσο δραματικά όσο εκείνο το χωρισμό. Νόμιζα ότι πραγματικά έχει τελειώσει η ζωή μου, ότι δεν θα ξαναγαπήσω κανέναν άλλο άνθρωπο, δεν θα ξαναερωτευτώ και ότι αυτός ο άνθρωπος ήταν το άλλο μου μισό”

Δείτε όλα όσα όσα είπε στο βίντεο που ακολουθεί

Επόμενο άρθρο

Ο Νίκος Βέρτης έγινε...νονός! Δείτε φωτογραφίες από το μυστήριο (ΦΩΤΟ)

Βάφτισε την κόρη του κολλητού του - Ποιο όνομα έδωσε στο νεοφώτιστο;
03/10/2019 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Σάββα μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της

Όσα αποκάλυψε για την σχέση που διατηρεί με τον πατέρα της κόρης της
19/06/2020 - 17:52

H Τζούλια Νόβα "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για την απόφαση χωρισμού

Όσα ανέφερε το μοντέλο για τα προβλήματα, τον γάμο και το επόμενο βήμα ενόψει καλοκαιριού
14/06/2020 - 12:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος είχαν οι έρευνες για τον εντοπισμό 17χρονης από τη Λεμεσό

Βρέθηκε από μέλη της Αστυνομίας στην επαρχία Λάρνακας

Μια εργαζόμενη, ένας ποδοσφαιριστής και πέντε μετανάστες τα νέα κρούσματα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανήλθε σε 1.021

Άρχισε η επιστροφή των εκδρομέων: Πού παρατηρείται πυκνή τροχαία κίνηση

Ποια είναι η κατάσταση του οδικού δικτύου το απόγευμα - Οι οδηγίες της Αστυνομίας
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS