Ψυχαγωγία

Σίσσυ Χρηστίδου:"Νόμιζα ότι ήταν το άλλο μου μισό, αλλά με άφησε..."(BINTEO)

Η Σίσσυ Χρηστίδου μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο You Tube, μίλησε για τον χωρισμό που τις έχει μείνει χαραγμένος στο μυαλό, όσα χρόνια και να πέρασαν και ο παράδοξος τρόπος που τον αντιμετώπισε.

Η ίδια αναφέρθηκε στον χωρισμό της σε ηλικία 19 ετών δηλώνοντας

«Νόμιζα ότι ήταν το άλλο μου μισό, αλλά με άφησε. Χωρίσαμε. Με άφησε και για μένα ήταν το πιο δραματικό πράγμα που έχει χρειαστεί να αντιμετωπίσω. Γιατί σε εκείνη την ηλικία το αντιμετώπιζα πάρα πολύ δραματικά. Σαφώς και μου συνέβησαν στην πορεία της ζωής μου πολύ σοβαρότερα πράγματα αλλά δεν τα αντιμετώπισα τόσο δραματικά όσο εκείνο το χωρισμό. Νόμιζα ότι πραγματικά έχει τελειώσει η ζωή μου, ότι δεν θα ξαναγαπήσω κανέναν άλλο άνθρωπο, δεν θα ξαναερωτευτώ και ότι αυτός ο άνθρωπος ήταν το άλλο μου μισό”

Δείτε όλα όσα όσα είπε στο βίντεο που ακολουθεί

Επόμενο άρθρο

Ο Νίκος Βέρτης έγινε...νονός! Δείτε φωτογραφίες από το μυστήριο (ΦΩΤΟ)

Βάφτισε την κόρη του κολλητού του - Ποιο όνομα έδωσε στο νεοφώτιστο;
03/10/2019 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα "καρφιά" της Ηλιάδη για τον χωρισμό με τον Σάββα Γκέντζογλου και το...κινητό

"Αν ήταν στην Ελλάδα θα ήμασταν μαζί - Ο γιος μου έχασε την εμπιστοσύνη του σε μένα"
15/12/2019 - 12:16

Cardi B: Αποκάλυψε τον λόγο που συγχώρεσε τον...άπιστο σύζυγό της(ΦΩΤΟ)

Η πίεση που ένιωσε από τoυς θαυμαστές της στα social media και η δεύτερη ευκαιρία
10/12/2019 - 10:48

«Με τον σύζυγό μου έχουμε χωρίσει αλλά μένουμε στο ίδιο...σπίτι»

Η Βαλέρια Κουρουπή μιλά για το χωρισμό της αλλά και την πεθερά της...Ελένη Βιτάλη
08/12/2019 - 15:48

Στόλισε οικογενειακώς χωρίς...Μαραντίνη η Σίσσυ Χριστίδου (ΦΩΤΟ)

«Και του χρόνου παιδιά!!! #MerryChristmas» έγραψε στη λεζάντα της στο Instagram
26/11/2019 - 10:22

Η Έλλη Κοκκίνου απαντά πρώτη φορά για το unfollow που έκανε στην Σίσσυ Χρηστίδου

Οι δημοσιογράφοι επέμεναν για μια απάντηση και η τραγουδίστρια ξεκαθάρισε!
22/11/2019 - 09:02

Πανικόβλητη η Χρηστίδου με το παιδί της - Οι σειρήνες πολέμου και το...καταφύγιο

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια για το ταξίδι της στο Ισραήλ
16/11/2019 - 11:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τίμησαν τους πεσόντες αστυνομικούς και εθελοντές (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία εξακολουθεί να αναζητεί ένα αγνοούμενο μέλος της από το 1964

Λευκωσία: Εξαφανίστηκε ξανά η 16χρονη Βιβιάνα

Απουσιάζει από την οικία της από χθες το απόγευμα

Λεμεσός: Αυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση βαριάς σωματικής βλάβης (ΦΩΤΟ)

Η αστυνομία καλεί οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να βοηθήσει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

Φονικός σεισμός 6,8 Ρίχτερ στις Φιλιππίνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα κορίτσι έξι ετών έχασε τη ζωή του

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ