Ψυχαγωγία

"Σκοτώστε την...":Συγκλονίζουν οι εξελίξεις στη "Γυναίκα χωρίς όνομα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές είναι οι εξελίξεις στα επόμενα επεισόδια της αγαπημένης σειράς "Γυναίκα Χωρίς Όνομα", την οποία απολαμβάνουμε καθημερινά στις 18:40 από τον Alpha Κύπρου.

Τί θα δούμε στα επόμενα επεισόδια;

Η Κάτια βρίσκεται στη φυλακή αφού παίρνει πάνω της τον πυροβολισμό στο Φώτη που χαροπαλεύει στο νοσοκομείο. Οι κατηγορίες είναι βαριές για απόπειρα ανθρωποκτονίας εάν τα καταφέρει ο Φώτης.

Ο Δημήτρης έρχεται σε κόντρα με τον Χατζή, τον ανταγωνιστή του και παράλληλα δηλώνει στην Έλλη ότι δεν πρόκειται να πληρώσει την εγγύηση για την αποφυλάκιση της Κάτιας.
Η Μαρίνα μαθαίνει από ποιο Ίδρυμα έγινε η υιοθεσία της, ενώ η Κάτια αντιμετωπίζει το μίσος των συγκρατούμενών της…

Η άρνηση της Κάτιας να βγει από τη φυλακή ανησυχεί πολύ την Μαρίνα που είναι αποφασισμένη να την βοηθήσει, αλλά όχι και να τη συγχωρήσει…

Η Μαρίνα λέει στη Μάρθα ότι θα μάθει ποιοι είναι οι βιολογικοί της γονείς. Η Μάρθα πανικοβάλλεται στην ιδέα να μάθει η Μαρίνα την αλήθεια και κάνει ό,τι μπορεί για να την εμποδίσει. Η Μαρίνα στο Ίδρυμα θα γνωρίσει την Ιωάννα και η περίπτωσή της θα τη συγκινήσει…

Ταυτόχρονα, ζητάει από τη Μάρθα κάτι που θα την οδηγήσει στα άκρα…Ζητάει να βοηθήσει την Κάτια και η Μάρθα γίνεται έξαλλη. Η Μαρίνα τότε εκμυστηρεύεται στη Μάρθα ότι πιστεύει πως η Κάτια είναι μητέρα της.

Η Μάρθα παθαίνει πανικό και αποφασίζει να εμποδίσει με κάθε τρόπο τη Μαρίνα να μάθει την αλήθεια.

Στη συνέχεια η Μάρθα δίνει εντολή να σκοτώσουν την Κάτια στη φυλακή.Έτσι η γυναίκα θα δεχτεί επίθεση μέσα στη φυλακή από άλλες κρατούμενες και η συνέχεια απλά...συναρπαστική!

Επόμενο άρθρο

Ανδριάνα Μπάμπαλη: Ανέβαλε το γάμο της λόγω...προβλημάτων υγείας(ΦΩΤΟ)

Η αιφνίδια αλλαγή στα σχέδια της και όλες οι λεπτομέρειες
18/09/2019 - 12:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέντε νέα πρόσωπα που δεν περιμέναμε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Τα πάντα ανατρέπονται. Τίποτα δεν θα είναι ίδιο, με όσα θα …αποκαλυφθούν!
06/11/2019 - 21:49

"Είπα στην μητέρα μου ότι είμαι...gay και δεν το δέχθηκε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο Soundtrack of love, την Κυριακή στις 21:15
02/11/2019 - 20:16

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

"Το παιδί μου γιόρταζε Απρίλιο,αλλά έκανα τη γιορτή του Νιόβρη για να...προλάβω"

Συγκλονίζουν οι ιστορίες ζωής μέσα από την εκπομπή "24 Ώρες"
24/10/2019 - 20:50

Αντώνης Βλοντάκης: "Με ενοχλούσε πολύ που με χαρακτήριζαν "φωτογενή πολίστα"

Όσα δήλωσε για την "Γυναίκα χωρίς όνομα" και τη σύζυγο του
21/10/2019 - 18:04

Συγκινεί το "Soundtrack of love" με τις ιστορίες...έρωτα και φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σύριος που είδε τον Απόστολο Ανδρέα και ο παραπληγικός εκ γενετής που έκανε website
09/10/2019 - 19:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλυσε τις απορίες των μαθητών για το ΓεΣΥ ο Υπουργός Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν πολύ καλά διαβασμένα για θέματα ευρύτερα του τομέα της υγείας τα παιδιά

"Η πολιτεία είναι υπεύθυνη για τον ευνουχισμό του θεάτρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτυρήθηκαν έξω από το Ανώτατο για την παγοποίηση στις θεατρικές χορηγίες

Μετέτρεψε το αυτοκίνητο του σε...καντίνα ναρκωτικών (BINTEO)

Βρήκαν 11 κιλά κάνναβης στο όχημα του και άλλα στο σπίτι του
Ελλάδα

Νεκρός πλοίαρχος από πυρκαγιά σε ελληνικό πλοίο στη Βραζιλία

Επέβαιναν είκοσι επτά μέλη πληρώματος που ανέλαβαν την κατάσβεση

«Η Ελλάδα δεν είναι πλέον ξέφραγο αμπέλι»

Βέλτιστες λύσεις δεν υπάρχουν, τόνισε ενώπιον της Βουλής ο Έλληνας Πρωθυπουργός

«Καζάνι που βράζει» ξανά η ΑΣΟΕΕ με νέα επεισόδια και ανακατάληψη του υπογείου

«Το υπόγειο μας ανήκει» δήλωσε η ομάδα των καταληψιών
Διεθνή

Σάσσεξ: Παρανάλωμα του πυρός το μεγάλο ξενοδοχείο «Claremont» (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτιά επεκτάθηκε πολύ γρήγορα, ενώ υπάρχουν αναφορές και για τραυματίες

Πάγωσε το δικαστήριο όταν αποκάλυψε ότι πέρασε τη γυναίκα του από μηχανή κιμά

Με απόλυτη ψυχραιμία, ο δολοφόνος περιέγραψε το φρικιαστικό του έγκλημα

Άγρια δολοφονία επτά ανθρώπων σε παραθαλάσσιο θέρετρο στην Ονδούρα

Άλλοι δύο άνθρωποι τραυματίστηκαν στην επίθεση ενόπλων

tv news

To «Soundtrack Of Love» έρχεται με 5 νέες ιστορίες και τον Σάββα Πούμπουρα...

Κυριακή 24 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ