Ψυχαγωγία

"Σκοτώστε την...":Συγκλονίζουν οι εξελίξεις στη "Γυναίκα χωρίς όνομα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές είναι οι εξελίξεις στα επόμενα επεισόδια της αγαπημένης σειράς "Γυναίκα Χωρίς Όνομα", την οποία απολαμβάνουμε καθημερινά στις 18:40 από τον Alpha Κύπρου.

Τί θα δούμε στα επόμενα επεισόδια;

Η Κάτια βρίσκεται στη φυλακή αφού παίρνει πάνω της τον πυροβολισμό στο Φώτη που χαροπαλεύει στο νοσοκομείο. Οι κατηγορίες είναι βαριές για απόπειρα ανθρωποκτονίας εάν τα καταφέρει ο Φώτης.

Ο Δημήτρης έρχεται σε κόντρα με τον Χατζή, τον ανταγωνιστή του και παράλληλα δηλώνει στην Έλλη ότι δεν πρόκειται να πληρώσει την εγγύηση για την αποφυλάκιση της Κάτιας.
Η Μαρίνα μαθαίνει από ποιο Ίδρυμα έγινε η υιοθεσία της, ενώ η Κάτια αντιμετωπίζει το μίσος των συγκρατούμενών της…

Η άρνηση της Κάτιας να βγει από τη φυλακή ανησυχεί πολύ την Μαρίνα που είναι αποφασισμένη να την βοηθήσει, αλλά όχι και να τη συγχωρήσει…

Η Μαρίνα λέει στη Μάρθα ότι θα μάθει ποιοι είναι οι βιολογικοί της γονείς. Η Μάρθα πανικοβάλλεται στην ιδέα να μάθει η Μαρίνα την αλήθεια και κάνει ό,τι μπορεί για να την εμποδίσει. Η Μαρίνα στο Ίδρυμα θα γνωρίσει την Ιωάννα και η περίπτωσή της θα τη συγκινήσει…

Ταυτόχρονα, ζητάει από τη Μάρθα κάτι που θα την οδηγήσει στα άκρα…Ζητάει να βοηθήσει την Κάτια και η Μάρθα γίνεται έξαλλη. Η Μαρίνα τότε εκμυστηρεύεται στη Μάρθα ότι πιστεύει πως η Κάτια είναι μητέρα της.

Η Μάρθα παθαίνει πανικό και αποφασίζει να εμποδίσει με κάθε τρόπο τη Μαρίνα να μάθει την αλήθεια.

Στη συνέχεια η Μάρθα δίνει εντολή να σκοτώσουν την Κάτια στη φυλακή.Έτσι η γυναίκα θα δεχτεί επίθεση μέσα στη φυλακή από άλλες κρατούμενες και η συνέχεια απλά...συναρπαστική!

Επόμενο άρθρο

Ανδριάνα Μπάμπαλη: Ανέβαλε το γάμο της λόγω...προβλημάτων υγείας(ΦΩΤΟ)

Η αιφνίδια αλλαγή στα σχέδια της και όλες οι λεπτομέρειες
18/09/2019 - 12:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Τάσος Τρύφωνος στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου!

Σε τι project πρόκειται να δούμε τον γνωστό παρουσιαστή;
02/07/2020 - 16:13

Χωρίς μαρτυρία δεν μπορούν να κλείσουν καταστήματα και να κατάσχουν ουσίες

"Δεμένα" τα χέρια των Αρχών για λουκέτο σε επιχειρήσεις που πωλούν κανναβινοειδή
25/06/2020 - 17:01

Οι δύσκολες ώρες του Αρχηγού με τον serial killer και τι αφήνει στη μέση (VID)

Ο Κύπρος Μιχαηλίδης μιλά στον Alpha Κύπρου λίγες ημέρες προτού παραδώσει τα ηνία
12/06/2020 - 21:13

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό: "Η μόνη μου οικογένεια είναι το παιδί μου"

Η ρατσιστική αντιμετώπιση, οι κλειστές πόρτες και ο κίνδυνος να μείνει άστεγη
29/05/2020 - 09:20

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι που έρχεται να μοιράσει λεφτά;
26/05/2020 - 16:12

Η τηλεταινία με τη ζωή της πριγκίπισσας "Diana"…έρχεται στον ALPHA Κύπρου!

Ένας μύθος ανέγγιχτος από το χρόνο ζωντανεύει με πρωταγωνίστρια την Naomi Watts
19/05/2020 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έξι νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Ο συνολικός αριθμός των θετικών κρουσμάτων ανήλθε στα 1,

Κατεχόμενα: Υποβάθμισαν Αυστραλία και Σερβία στις κατηγορίες χωρών

Ανακοίνωσαν δωρεάν τεστ κορωνοϊού σε Τ/κ δημοσιογράφους για τις διελεύσεις

Μέχρι τη Δευτέρα θα ανακοινωθεί η κατανομή των θέσεων στα ΑΑΕΙ Κύπρου

Ο Υπουργός Παιδείας δήλωσε πώς γίνονται όλες οι διεργασίες
Ελλάδα

Έφθασαν σήμερα στο αεροδρόμιο της Αθήνας οι πρώτες πτήσεις από Βρετανία

Μόνο σήμερα αναμένονται δεκαοκτώ πτήσεις από την Αγγλία

Πυρκαγιά στο Λαύριο: Απομακρύνει κατοικίες η Πυροσβεστική

Δίνουν μάχη με τις φλόγες οι Πυροσβέστες - Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Αυτή είναι η νέα ηγεσία της Ελληνικής Διαχειριστικής Εταιρείας Υδρογονανθράκων

Ποιούς διόρισε ο Πρωθυπουργός Μητσοτάκης στις θέσεις Προέδρου και Διευθύνοντος Συμβούλου
Διεθνή

Ρώσοι χάκερ στοχεύουν εταιρείες που αναπτύσσουν εμβόλιο του κορωνοϊού

Προειδοποίηση από ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο και Καναδά

Eρευνητές της Οξφόρδης πιστεύουν ότι βρήκαν το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ελπίδες για διάθεση του φαρμακευτικού σκευάσματος μέχρι το ερχόμενο φθινόπωρο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/07/2020 - 17:40DEAL