Ψυχαγωγία

Σοβαρό τροχαίο λίγο πριν το γάμο!

Δε λέει να ησυχάσει η οικογένεια της Μέγκαν Μαρκλ! Δύο μόνο μέρες πριν τον γάμο της με τον πρίγκιπα Χάρι δύο συμβάντα έρχονται να διαταράξουν την ηρεμία της οικογένειας. Πριν λίγες μέρες ο πατέρας της υπεβλήθη σε επέμβαση ανοιχτής καρδιάς, γεγονός που καθιστά απαγορευτική την παρουσία του στο γάμο της κόρης του. 

Ακόμη ένα σοκ ήρθε για την οικογένεια καθώς η ετεροθαλής αδερφή της είχε σοβαρό τροχαίο με το αυτοκίνητό της κοντά στο σπίτι της στη Φλόριντα. Συγκεκριμένα η Σαμάνθα Γκραντ βρισκόταν με τον φίλο της στο αυτοκίνητο, όταν ένας παπαράτσι τους εντόπισε. Το ζευγάρι, προσπαθώντας να τον αποφύγει έπεσε με το αμάξι πάνω σε τσιμεντένιο φράκτη, με αποτέλεσμα η Σαμάνθα να σπάσει τον αστράγαλό της και να μεταφερθεί στο νοσοκομείο.

Το Παλάτι του Κένσιγκτον αρνήθηκε να κάνει κάποιο σχόλιο για το ατύχημα.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Μάθετε πότε παντρεύονται! (ΦΩΤΟ)

Η επιθυμία για το φύλο του μωρού και ο μήνας που θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
18/04/2019 - 10:25

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

Συγκινεί η Ζέτα Δούκα: Μιλά για την επιθυμία της να υιοθετήσει ένα παιδάκι

Όσα εξομολογήθηκε η ηθοποιός γι' αυτή την επιθυμία της
16/04/2019 - 11:53

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της με τον Λευτέρη Σουλτάτο!

Όσα αποκάλυψε η ηθοποιός και πότε θα γίνει ο γάμος της
16/04/2019 - 10:38

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ακρωτηριάστηκε 22χρονος εργάτης στο λιμάνι Λάρνακας

Εργατικό ατύχημα σε εμπορικό πλοίο με σημαία Σιέρα Λεόνε

Καταζητείται από την Αστυνομία ο 52χρονος Στέλιος Δήμου (ΦΩΤΟ)

Εμπλέκεται σε υπόθεση διάρρηξης κτιρίου και κλοπής τον Αύγουστο του 2018

Στο κελί για 7 ημέρες ανήλικος για διαρρήξεις και κλοπές

Συνελήφθη από την Αστυνομία και τέθηκε υπό κράτηση
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ