Ψυχαγωγία

Σοβαρό τροχαίο για πρωταγωνίστρια από τις «8 Λέξεις» (ΦΩΤΟ)

Σοβαρό τροχαίο είχε μία από τις πρωταγωνίστριες της γνωστής σειράς «8 Λέξεις», Ευτυχία Μελή.

΄'λ΄,

Η τηλεοπτική Κατερίνα Μαρόγλου, την οποία απολαμβάνουμε μέσα από την συχνότητα του Αlpha σώθηκε από θαύμα, μετά από το σοβαρό τροχαίο ατύχημα που είχε στη λεωφόρο Αθηνών – Σουνίου.

λ
Η περιγραφή της στο Facebook,συγκλονίζει:

«Σήμερα η μαμά μου Ειρήνη δεν θα έχει να πάει στην κηδεία μου. Δεν θα κλαίει, δεν θα χαϊδεύει το πεθαμένο σώμα μου στην κάσα. Γιατί σε ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ κατάφερα να πετάξω το αμάξι μου από την άλλη για να  σωθώ από τον Ραλίστα με το άσπρο αυτοκίνητο που ερχόταν με φόρα καταπάνω μου.


Με την θέση του ξάπλα πίσω, τα γάντια του ραλίστα στα χέρια, το τιμόνι ειδικό για τρέξιμο ο κύριος (πάνω από 40) βγήκε στην Παραλιακή να παίξει. Όλοι φώναζαν ότι έτρεχε με 200. Ζει. Τον χάιδεψα με αγάπη και του είπα ότι χαίρομαι που ζει….. αλλά χαίρομαι πιο πολύ για την μαμάκα μου που ζω εγώ…


… Από χτες κοιτάω την φύση και τον ουρανό σαν δώρο Θεού. Αγκαλιάζω τα ζώα μου και τα φιλάω συνέχεια. Ευχαριστώ τον κολλητό μου τον Δημήτρη που κατέβηκε από τον παράδεισο και με έσωσε – εκείνο το βράδυ τον είχα δει στον ύπνο μου να μου λέει ότι πρέπει να με οδηγήσει εκείνος στην δουλειά για να γλιτώσω από τον Θάνατο
Πίσω από μένα ήταν ένας δίμετρος άντρας γύρω στα 35-40. Εκείνος μάλλον είχε Άγιο.
ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑ !!!!!
Δεν έχετε δικαίωμα στην ζωή των άλλων».

 

Επόμενο άρθρο

Φωταγωγήθηκε το Προεδρικό για χάρη της... Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Μνημεία από όλες τις χώρες έδωσαν "φως" στον μουσικό διαγωνισμό
17/05/2020 - 10:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τροχαίο Στροβόλου: Σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται ο 19χρονος μοτοσικλετιστής

Το όχημα που συγκρούστηκε με τη μοτοσικλέτα οδηγούσε 38χρονος
12/07/2020 - 17:10

“8 λέξεις”: Βackstage στιγμιότυπα από τα...γυρίσματα του νέου trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Oι φωτογραφίες που δημοσίευσαν οι ηθοποιοί πριν το…”action”
12/07/2020 - 15:39

Τροχαίο Πάφου: Στο ΓΝ Λευκωσίας 14χρονος, σοβαρά τραυματισμένη η γιαγιά του

Από το ατύχημα τραυματίστηκαν και οι επτά επιβαίνοντες των δύο οχημάτων
12/07/2020 - 14:29

Στο νοσοκομείο μοτοσικλετιστής μετά από τροχαίο σε λεωφόρο της πρωτεύουσας

Κάτω από συνθήκες που διερευνώνται, συγκρούστηκε με όχημα
12/07/2020 - 12:16

19χρονη φοιτήτρια δίνει μάχη για να κρατηθεί στη ζωή (ΦΩΤΟ)

Χειροπέδες σε 21χρονο για το σοβαρό τροχαίο στο δρόμο Λεμεσού – Πλατρών
11/07/2020 - 17:40

Σύγκρουση ποδηλάτη με αυτοκίνητο στην περιοχή Ανθούπολης

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας μεταφέρθηκε ο ποδηλάτης
07/07/2020 - 20:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαροί παραδίδουν μαθήματα συνείδησης και καθαρίζουν τις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα που αντίκρισαν η οποία έγινε το έναυσμα για την πρωτοβουλία τους

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες

Η μάχη για το μεροκάματο κάτω από τον καυτό ήλιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία του Alpha σε εργοτάξιο στη Λευκωσία εν ώρα ισχύς κίτρινης προειδοποίησης
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ