Ψυχαγωγία

Σοφία Βόσσου:"Έχω να κάνω σεξ 4 χρόνια - Έχω κάνει...one night stand"

Η 57χρονη τραγουδίστρια Σοφία Βόσσου, μίλησε στην δημοσιογράφο της εκπομπής "Πρωινό" και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και συγκεκριμένα στην σεξουαλική.

Συγκεκριμένα ανέφερε ότι έχει κάνει one night stand και έχει να κάνει σεξ τέσσερα χρόνια, σημειώνοντας ότι θα κάνει σεξ όταν έρθει η κατάλληλη ώρα.

Το μεγαλύτερο διάστημα που έχεις μείνει μόνη σου;
Είναι το τώρα γιατί κοντεύουν 4 χρόνια επί της ουσίας, μόνη μου.

Ανάγκη σαν γυναίκα δεν έχεις;
Έχω, δεν την καλύπτω γιατί με ενοχλεί πάρα πολύ αυτό το sex partner. 4 χρόνια καλόγρια!

Δεν κάνεις σεξ 4 χρόνια;
Όχι. Θα κάνω όταν έρθει η ώρα, όταν γεμίσει η ψυχή μου. Δοκίμασα το one night stand αλλά δεν μου βγήκε, ένιωσα άσχημα.

Επόμενο άρθρο

Παγκύπριο Συνέδριο Μελισσοκομίας και Έκθεση Κυπριακού Μελιού

18-19-20 Οκτωβρίου 2019, στο χώρο του Παλιού Λιμανιού  Λεμεσού
14/10/2019 - 16:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Νίκος Πολυδερόπουλος απάντησε στην πιο... "καυτή" ερώτηση της Γερμανού!

Τον ρώτησε πόσο καιρό έχει να κάνει έρωτα με μια γυναίκα
02/05/2020 - 17:39

Eurovision 2021: Η Ελλάδα θα διαγωνιστεί με το "Superg!rl" ή με άλλο τραγούδι;

Τι θα αλλάξει τώρα που ο διαγωνισμός θα αναβληθεί μέχρι του χρόνου;
19/03/2020 - 12:32

5+1 αφροδισιακές τροφές για ανεβάσουν την ερωτική διάθεση στο...κόκκινο

Όλα όσα αξίζει να μάθεις και να ακολουθήσεις
27/02/2020 - 20:24

Αυτό είναι το πιο "ικανό" σεξουαλικό όργανο (μετά τον εγκέφαλο)

Μπορεί να κάνει την διαφορά και δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι
23/02/2020 - 11:42

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
16/02/2020 - 15:03

"Μύθος" ότι καίμε...πολλές θερμίδες κάνοντας σεξ! Όλη η αλήθεια και η έρευνα

Ανυπόστατοι οι ισχυρισμοί για 300 θερμίδες σε κάθε ερωτική πράξη
16/02/2020 - 13:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη κοινοτάρχης χωριού στην επαρχία Πάφου

Φέρεται να απέσπασε από το κοινοτικό ταμείο ποσό ύψους 6 περίπου χιλιάδων ευρώ

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου

"Νησί των ανέμων" η Κύπρος για τις επόμενες ώρες (BINTEO)

Σάββατο με πολλά μποφόρ, Κυριακή με αυξημένη σκόνη στην ατμόσφαιρα
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 01:4510Η ΕΝΤΟΛΗ