Ψυχαγωγία

Σοφία Βόσσου:"Έχω να κάνω σεξ 4 χρόνια - Έχω κάνει...one night stand"

Η 57χρονη τραγουδίστρια Σοφία Βόσσου, μίλησε στην δημοσιογράφο της εκπομπής "Πρωινό" και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και συγκεκριμένα στην σεξουαλική.

Συγκεκριμένα ανέφερε ότι έχει κάνει one night stand και έχει να κάνει σεξ τέσσερα χρόνια, σημειώνοντας ότι θα κάνει σεξ όταν έρθει η κατάλληλη ώρα.

Το μεγαλύτερο διάστημα που έχεις μείνει μόνη σου;
Είναι το τώρα γιατί κοντεύουν 4 χρόνια επί της ουσίας, μόνη μου.

Ανάγκη σαν γυναίκα δεν έχεις;
Έχω, δεν την καλύπτω γιατί με ενοχλεί πάρα πολύ αυτό το sex partner. 4 χρόνια καλόγρια!

Δεν κάνεις σεξ 4 χρόνια;
Όχι. Θα κάνω όταν έρθει η ώρα, όταν γεμίσει η ψυχή μου. Δοκίμασα το one night stand αλλά δεν μου βγήκε, ένιωσα άσχημα.

Επόμενο άρθρο

Παγκύπριο Συνέδριο Μελισσοκομίας και Έκθεση Κυπριακού Μελιού

18-19-20 Οκτωβρίου 2019, στο χώρο του Παλιού Λιμανιού  Λεμεσού
14/10/2019 - 16:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό είναι το πιο "ικανό" σεξουαλικό όργανο (μετά τον εγκέφαλο)

Μπορεί να κάνει την διαφορά και δεν είναι αυτό που φαντάζεσαι
10/11/2019 - 11:42

Σεξ: Οι τρείς τροφές που.... το κάνουν καλύτερο!

H λύση είναι για ακόμη μια φορά στην διατροφή σου
08/11/2019 - 23:00

Όταν Γιάννης Σπανός και Μάριος Τόκας ένωσαν τη μουσική τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί στο πιάνο σε ένα από τα πιο τρυφερά τραγούδια που μελοποίησε ο Σπανός
31/10/2019 - 21:33

Πόσες στάσεις πρέπει να αλλάζεις την ώρα του σεξ;

Πρέπει να κάνουν τα ζευγάρια σεξ κάθε μέρα; Όλες οι απαντήσεις
28/10/2019 - 16:56

"Μύθος" ότι καίμε...πολλές θερμίδες κάνοντας σεξ! Όλη η αλήθεια και η έρευνα

Ανυπόστατοι οι ισχυρισμοί για 300 θερμίδες σε κάθε ερωτική πράξη
20/10/2019 - 18:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εξαφανίσθηκε τα ξημερώματα ο 50χρονος Ανδρέας (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Αποφασισμένοι να κλιμακώσουν τα μέτρα κατά των τετραμήνων οι μαθητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν τους σταματούν ούτε οι απουσίες, ούτε η άρνηση των εκπαιδευτικών για κινητοποιήσεις

Αποσυνδέθηκε από τον αναπνευστήρα το νεογνό που νοσηλευόταν σε κρίσιμη κατάσταση

Η Δρ. Θάλεια Παπαδούρη εξηγεί πως χορηγήθηκε για πρώτη φορά Μονοξείδιο του Αζώτου
Ελλάδα

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί

Αθήνα: Επεισόδια και αντιδράσεις έξω από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο

Προσαγωγές, συλλήψεις και κλειστοί δρόμοι για την απόφαση «σφράγισης» της σχολής

Κρήτη: κακοκαιρία πλήττει τα Χανιά με πλημμύρες και εγκλωβισμένους κατοίκους

Δεκάδες οι κλήσεις στην πυροσβεστική και αποκλεισμένοι τρεις οικισμοί λόγω κακοκαιρίας
Διεθνή

Αστυνομικός σκότωσε τον επικεφαλής του μετά από πάλη σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Τον βρήκαν νεκρό κατά τη διάρκεια μιας εκστρατείας αστυνομικής εκπαίδευσης

Δύο κανναβινοειδή στο σύστημα υγείας της Βρετανίας

Τα δύο φάρμακα χρησιμοποιούνται για τη θεραπεία της επιληψίας και της πολλαπλής σκλήρυνσης

Με επτά θέματα στις αποσκευές του πάει ο Ερντογάν στην Ουάσιγκτον

Τι αναμένεται να συζητήσει με τον Ντόναλτ Τραμπ

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ