Ψυχαγωγία

Σοφία Μουτίδου: Δέχθηκε μήνυση για υποκίνηση δημόσιας βίας

Μήνυση σε βάρος της Σοφίας Μουτίδου, μετά το βίντεο που είχε μοιραστεί στο Youtube με θέμα που αφορούσε στο gay κοινό δέχτηκε η ηθοποιός. Μάλιστα, όπως ανέφερε σε ανάρτησή της η μήυση έγινε για υποκίνηση βίας.

«Υποκινώ δημόσια τη βία! Ναι! Έστω για λίγο, ένοιωσα μέρος του κρατικού μηχανισμού. Άντε και σε ανταρτοπόλεμο», έγραψε η Σοφία Μουτιδου.

Παράλληλα, η ηθοποιός δήλωσε: «Μου έκαναν μήνυση! Πήγα χθες το πρωί στην ΓΑΔΑ και ξέχασα να στο πω. Μου έκανε μήνυση κάποιος, ο οποίος θίχτηκε για το περσινό βίντεο με τους ομοφυλόφιλους και μου έκανε μήνυση για υποκίνηση δημόσιας βίας. Μιλάς με ένα άτομο, το οποίο υποκινεί δημόσια τη βία! Ναι κοπέλα μου, ναι καταπληκτική μου ύπαρξη. Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου, προσεύχομαι να φτάσει η υπόθεση στα δικαστήρια για να δούμε πραγματικά τι σημαίνει υποκίνηση δημόσιας βίας, τι σημαίνει καθαρό καρκίνωμα και κακοήθεια».

Επόμενο άρθρο

Έφη Παπαϊωάννου: Με τον πιο γλυκό τρόπο εύχεται χρόνια πολλά στις κόρες της!

Οι δίδυμες κόρες της σχεδιάστριας έχουν γενέθλια και τους ευχήθηκε με τα πιο τρυφερά λόγια
30/06/2022 - 10:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σοφία Μουτίδου: Δείτε για πρώτη φορά τον επί 12 χρόνια σύντροφό της (VID)

Μετά από 12 χρόνια μας έδειξε τον σύντροφό της
05/10/2021 - 14:38

Η Σοφία Μουτίδου αποκαλύπτει: “Δεν κατάλαβα τι συμβαίνει νόμιζα ότι πεθαίνω…”

Η γνωστή ηθοποιός μιλά ανοιχτά για τα ψυχοσωματικά επεισόδια που αντιμετωπίζει
31/03/2021 - 10:55

Εσπευσμένα στο νοσοκομείο η Σοφία Μουτίδου – Tι συνέβη και ποια η κατάστασή της;

Οι πρώτες πληροφορίες και οι φωτογραφίες μετά από χειρουργείο
19/02/2021 - 10:49

Η Σοφία Μουτίδου ξεσπά κατά του Σταμάτη Φασουλή και τα λέει “έξω από τα δόντια”

“Ήρθε η ώρα να μη βγάλουμε μόνο παραστάσεις αλλά και κάποιους ανθρώπους….”
05/02/2021 - 10:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλάζει ο καιρός: Μετά τα 40άρια...έρχονται βροχές

Εποχική χαμηλή πίεση επηρεάζει την περιοχή, η πρόβλεψη της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Σπάνε τα ταμπού, αναδεικνύουν πρότυπα και δείχνουν τον δρόμο στα Girls in STEAM

Η Αναστασία και η Παναγιώτα μιλούν για τα δωρεάν προγράμματα που προσφέρονται σε κορίτσια

Επεισοδιακή καταδίωξη:Προσέκρουσε σε όχημα που επέβαιναν γυναίκα με το παιδί της

Συνελήφθη και για άλλη υπόθεση κλοπής η ύποπτη γυναίκα που επέβαινε στο όχημα
Ελλάδα

Η ιστορία "πίσω" από τη διάσημη φωτογραφία των δύο αντρών που φιλιούνται

Ο Ηλίας Μόσιαλος εξηγεί το νόημα της βραβευμένης με Πούλιτζερ φωτογραφίας

Γυναικοκτονία στο Περιστέρι:Με 2 ονόματα και 3 ημερομηνίες γέννησης ο Πακιστανός

Πώς έφυγε από την Ελλάδα και έφθασε στα Σκόπια ο 22χρονος καθ' ομολογία γυναικοκτόνος

Τσίπρας για υποκλοπές: Πολιτικά υπόλογος και ηθικά έκθετος ο Μητσοτάκης

«Το ελληνικό Watergate έχει την υπογραφή του», επισημαίνεται στην ανακοίνωση του ΣΥΡΙΖΑ
Διεθνή

Συμφωνία Ισραήλ-Παλαιστινίων για εκεχειρία στη Λωρίδα της Γάζας

Αιγύπτιοι διαμεσολαβητές πρότειναν παύση των εχθροπραξιών

Γάζα: Πρόταση για εκεχειρία από Αίγυπτο

Οι δύο πλευρές ανταλλάσσουν πυρά στα σύνορα της Λωρίδας Γάζας από την Παρασκευή

Κυβερνοεπιθέσεις: Προκαλούν ζημιές σε οικονομία και δημοκρατικά θεμέλια κρατών

Οι μορφές των κυβερνοεπιθέσεων και το κόστος στην παγκόσμια οικονομία

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/08/2022 - 18:30KITCHEN LAB