Ψυχαγωγία

Σοφία Καρβέλα: Στα 35 και μετά από δύο γέννες διατηρεί αψεγάδιαστο το σώμα της

Η Σοφία Καρβέλα είναι ένα άτομο εντελώς ακομπλεξάριστο.

Λίγο η ζωή στην Νέα Υόρκη από τα 17 της, λίγο τα γονίδια από Άννα Βίσση και Νίκο Καρβέλα δεν θα μπορούσε να είναι και αλλιώς βέβαια!

Η 35χρονη πλέον Σοφία Καρβέλα είναι μητέρα δύο αγοριών, και ως γνήσια λάτρης των social media δεν χάνει τη ευκαιρία να μοιράζεται συχνά με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφίες και βίντεο από την ζωή της, τόσο την επαγγελματική, όσο και την προσωπική.

Η τελευταία της ανάρτηση στο Instagram ωστόσο μας άφησε κυριολεκτικά με το στόμα ανοιχτό, αφού η Σοφία Καρβέλα πόζαρε μπροστά σε ένα παράθυρο, φορώντας ένα ψηλόμεσο μπικίνι με εντυπωσιακό print, δείχνοντας στους followers της πώς είναι πραγματικά το σώμα της, μετά από δύο γέννες.

Επόμενο άρθρο

Κάιλι Τζένερ: Με ένα tweet της έκανε το Snapchat να χάσει 1,3 δισ. δολάρια

Αποδείχθηκε ξανά η δύναμη των influencers στα social media, ακόμα και στην οικονομία....
23/02/2018 - 10:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η εξομολόγηση της Σοφίας Καρβέλα:"Έκανα δύο εκτρώσεις. Όταν ήμουν 20 ετών..."

Όσα αποκάλυψε για τον αλκοολισμό και τις αμβλώσεις...
17/05/2019 - 17:40

Σοφία Καρβέλα: Τι απαντά στις φήμες χωρισμού αλλά και τρίτης εγκυμοσύνης;

Η απάντηση σε όσα ακούγονται τις τελευταίες μέρες
30/01/2019 - 09:47

Άννα Βίσση - Νίκος Καρβέλας: Το φιλί στo στόμα και οι φήμες για... επανένωση

Τους "μαρτύρησε" η κόρη τους Σοφία Καρβέλα, με μία φωτογραφία που τα λέει όλα
22/12/2017 - 10:41

H Σοφία Καρβέλα έγινε 34 χρονών! (ΦΩΤΟΣ)

Δείτε πως γιόρτασε τα γενέθλιά της αλλά και το γλυκό μήνυμα που της έστειλε η Άννα Βίσση
25/11/2017 - 09:50

Η Άννα Βίσση στα βαφτίσια του μικρού της εγγονού (ΦΩΤΟ)

Σοφία Καρβέλα και Θανάσης Πανουριάς βάφτισαν τον γιο τους, στις διακοπές τους στην Ελλάδα
14/09/2017 - 14:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ