Ψυχαγωγία

"Soundtrack of love":Το πρώτο συγκινητικό trailer γεμάτο ιστορίες που καθηλώνουν

"Ήταν η μεγαλύτερη πρόκληση στη ζωή μου"

"Είμαι 28 χρονών και ήθελα να συνεχίσω να κάνω όνειρα"

"Μάθαμε στα προβλήματά μας να γελούμε"

"Είχα πρόβλημα ακοής, δεν θα μπορούσα να τους ακούσω να μου δίνουν συμβουλές"

"Αυτά που έχω περάσει εγώ δεν είναι τίποτα σε όσα ακούσαμε απόψε"

Με αυτές τις συγκλονιστικές φράσεις και με ένα τρέιλερ γεμάτο συγκίνηση αλλά και αισιοδοξία από δυνατές ιστορίες αγάπης, το "Soundtrack of love"... ανοίγει τις πόρτες του και μας καλεί στο σπίτι του Alpha Κύπρου για να ζήσουμε όλοι μαζί τις πιο ξεχωριστές ιστορίες ζωής, κάθε Κυριακή.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, υποδέχεται στην πρώτη εκπομπή έξι προσωπικές ιστορίες που θα συγκλονίσουν το τηλεοπτικό κοινό. Έξι άνθρωποι που θέλουν να αφιερώσουν ένα τραγούδι στους "φύλακες άγγελούς" τους, που τους έσωσαν τη ζωή ή βρέθηκαν στις πιο δύσκολες στιγμές κοντά τους ή είναι οι έρωτες της ζωής τους.

Ιστορίες αγάπης, έρωτα, φιλίας, ανθρωπιάς που δεν θα αφήσουν κανένα ασυγκίνητο. Γιατί το "Soundtrack of love" έρχεται για να μας θυμίσει πια είναι τα σημαντικά πράγματα της ζωής και να μιλήσει κατευθείαν στην καρδιά μας.

Δείτε το τρέιλερ της πρώτης εκπομπής, η οποία θα κάνει πρεμιέρα την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου.

Επόμενο άρθρο

Η Τζένιφερ Άνιστον έχασε πολλούς ρόλους εξαιτίας των... κιλών της

Οι αποκαλύψεις για τα πρώτα βήματα της γνωστής ηθοποιού στο Χόλιγουντ
19/09/2019 - 16:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά «Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
15/11/2019 - 09:08

"Όταν τα βάζεις με τη διαφθορά είναι φυσικό να δεχτείς απειλές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Διευθύντρια των Κεντρικών Φυλακών δηλώνει αποφασισμένη να συνεχίσει το έργο της
11/11/2019 - 17:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Ήταν «νεκρός» και η μουσική τον ανέστησε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
10/11/2019 - 16:29

Backstage και οι... αφανείς ήρωες του "Soundtrack of love" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα έγιναν πίσω από τις κάμερες στο γύρισμα του αποψινού επεισοδίου
10/11/2019 - 13:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αγνοείται 63χρονος άνδρας από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από το χώρο διαμονής του τρεις μέρες

Πήγε να καψαλίσει χόρτα και προκάλεσε πυρκαγιά 58χρονος στην Πάφο

Λόγω των δυνατών ανέμων η φωτιά ξέφυγε του ελέγχου του άνδρα και προκάλεσε πυρκαγιά

Το ψυχογράφημα του 62χρονου ενόπλου της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα περιγράφουν οι γείτονες και το πολύωρο θρίλερ στην οδό Ευέλθοντος
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Γαλλία: ένας νεκρός και ανυπολόγιστες ζημιές από τη σφοδρή χιονόπτωση

Έντονη κακοκαιρία πλήττει τα τελευταία 24ωρα τη χώρα προκαλώντας πληθώρα προβλημάτων

Μοράλες: «Για χάρη της Δημοκρατίας, μπορώ να μη συμμετέχω σε νέες εκλογές»

Ο πρώην Πρόεδρος της Βολιβίας δήλωσε την πρόθεσή του να υποχωρήσει αν χρειαστεί

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

tv news

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ