Ψυχαγωγία

Σταμάτης Γονίδης: "Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να..."

Ο Σταμάτης Γονίδης μίλησε στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή, Happy Day και με απόλυτη ειλικρίνεια ανέφερε ότι προτιμά να πεθάνει παρά να επιβαρύνει τους ανθρώπους του όταν δεν θα μπορεί να περιποιηθεί ο ίδιος τον εαυτό του. 

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής ρωτήθηκε από τη δημοσιογράφο της εκπομπής για το πως φαντάζεται τον εαυτό του σε δέκα χρόνια δηλώνοντας: 

Δεν θα ήθελα να ζω εις βάρος κανενός, να μην μπορώ να περιποιηθώ τον εαυτό μου. Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να επιβαρύνω κάποιους ανθρώπους. Θέλω να είμαι ακμαίος.

Επόμενο άρθρο

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αντρική παρουσία θέλει να κάνει την διαφορά!
11/02/2019 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Σταμάτης Γονίδης: Ο όγκος στο αυτί και το σοβαρό πρόβλημα υγείας!

H εξομολόγησή του και οι συνεχείς επεμβάσεις και προσκομίσεις στο νοσοκομείο
13/01/2019 - 13:56

O Σταμάτης Γονίδης στο πλευρό του Κωνσταντίνου Αγγελίδη

Όσα αποκάλυψε για την επίσκεψή του στον παρουσιαστή και την κατάσταση της υγείας του
29/06/2018 - 10:16

Σταμάτης Γονίδης: "Είμαι εθισμένος στον τζόγο και το τσίγαρο"

Η αποκαλυπτική συνέντευξη του τραγουδιστή και οι ειλικρινείς απαντήσεις του
18/08/2017 - 11:47

Σταμάτης Γονίδης: Έβαζα τις συντρόφους μου να κάνουν εκτρώσεις

Ο γνωστός τραγουδιστής εξηγεί τον λόγο της επιλογής αυτής
27/03/2017 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ