Ψυχαγωγία

Σταμάτης Γονίδης: "Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να..."

Ο Σταμάτης Γονίδης μίλησε στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή, Happy Day και με απόλυτη ειλικρίνεια ανέφερε ότι προτιμά να πεθάνει παρά να επιβαρύνει τους ανθρώπους του όταν δεν θα μπορεί να περιποιηθεί ο ίδιος τον εαυτό του. 

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής ρωτήθηκε από τη δημοσιογράφο της εκπομπής για το πως φαντάζεται τον εαυτό του σε δέκα χρόνια δηλώνοντας: 

Δεν θα ήθελα να ζω εις βάρος κανενός, να μην μπορώ να περιποιηθώ τον εαυτό μου. Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να επιβαρύνω κάποιους ανθρώπους. Θέλω να είμαι ακμαίος.

Επόμενο άρθρο

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αντρική παρουσία θέλει να κάνει την διαφορά!
11/02/2019 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Σταμάτης Γονίδης: Ο όγκος στο αυτί και το σοβαρό πρόβλημα υγείας!

H εξομολόγησή του και οι συνεχείς επεμβάσεις και προσκομίσεις στο νοσοκομείο
13/01/2019 - 13:56

O Σταμάτης Γονίδης στο πλευρό του Κωνσταντίνου Αγγελίδη

Όσα αποκάλυψε για την επίσκεψή του στον παρουσιαστή και την κατάσταση της υγείας του
29/06/2018 - 10:16

Σταμάτης Γονίδης: "Είμαι εθισμένος στον τζόγο και το τσίγαρο"

Η αποκαλυπτική συνέντευξη του τραγουδιστή και οι ειλικρινείς απαντήσεις του
18/08/2017 - 11:47

Σταμάτης Γονίδης: Έβαζα τις συντρόφους μου να κάνουν εκτρώσεις

Ο γνωστός τραγουδιστής εξηγεί τον λόγο της επιλογής αυτής
27/03/2017 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ