Ψυχαγωγία

Σταμάτης Γονίδης: "Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να..."

Ο Σταμάτης Γονίδης μίλησε στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή, Happy Day και με απόλυτη ειλικρίνεια ανέφερε ότι προτιμά να πεθάνει παρά να επιβαρύνει τους ανθρώπους του όταν δεν θα μπορεί να περιποιηθεί ο ίδιος τον εαυτό του. 

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής ρωτήθηκε από τη δημοσιογράφο της εκπομπής για το πως φαντάζεται τον εαυτό του σε δέκα χρόνια δηλώνοντας: 

Δεν θα ήθελα να ζω εις βάρος κανενός, να μην μπορώ να περιποιηθώ τον εαυτό μου. Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να επιβαρύνω κάποιους ανθρώπους. Θέλω να είμαι ακμαίος.

Επόμενο άρθρο

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αντρική παρουσία θέλει να κάνει την διαφορά!
11/02/2019 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Σταμάτης Γονίδης: Ο όγκος στο αυτί και το σοβαρό πρόβλημα υγείας!

H εξομολόγησή του και οι συνεχείς επεμβάσεις και προσκομίσεις στο νοσοκομείο
13/01/2019 - 13:56

O Σταμάτης Γονίδης στο πλευρό του Κωνσταντίνου Αγγελίδη

Όσα αποκάλυψε για την επίσκεψή του στον παρουσιαστή και την κατάσταση της υγείας του
29/06/2018 - 10:16

Σταμάτης Γονίδης: "Είμαι εθισμένος στον τζόγο και το τσίγαρο"

Η αποκαλυπτική συνέντευξη του τραγουδιστή και οι ειλικρινείς απαντήσεις του
18/08/2017 - 11:47

Σταμάτης Γονίδης: Έβαζα τις συντρόφους μου να κάνουν εκτρώσεις

Ο γνωστός τραγουδιστής εξηγεί τον λόγο της επιλογής αυτής
27/03/2017 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ