Ψυχαγωγία

Σταμάτης Γονίδης: "Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να..."

Ο Σταμάτης Γονίδης μίλησε στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή, Happy Day και με απόλυτη ειλικρίνεια ανέφερε ότι προτιμά να πεθάνει παρά να επιβαρύνει τους ανθρώπους του όταν δεν θα μπορεί να περιποιηθεί ο ίδιος τον εαυτό του. 

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής ρωτήθηκε από τη δημοσιογράφο της εκπομπής για το πως φαντάζεται τον εαυτό του σε δέκα χρόνια δηλώνοντας: 

Δεν θα ήθελα να ζω εις βάρος κανενός, να μην μπορώ να περιποιηθώ τον εαυτό μου. Θα προτιμούσα να φύγω από αυτή τη ζωή, παρά να επιβαρύνω κάποιους ανθρώπους. Θέλω να είμαι ακμαίος.

Επόμενο άρθρο

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αντρική παρουσία θέλει να κάνει την διαφορά!
11/02/2019 - 11:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί ο Σταμάτης Γονίδης: Ο όγκος στο αυτί και το σοβαρό πρόβλημα υγείας!

H εξομολόγησή του και οι συνεχείς επεμβάσεις και προσκομίσεις στο νοσοκομείο
13/01/2019 - 13:56

O Σταμάτης Γονίδης στο πλευρό του Κωνσταντίνου Αγγελίδη

Όσα αποκάλυψε για την επίσκεψή του στον παρουσιαστή και την κατάσταση της υγείας του
29/06/2018 - 10:16

Σταμάτης Γονίδης: "Είμαι εθισμένος στον τζόγο και το τσίγαρο"

Η αποκαλυπτική συνέντευξη του τραγουδιστή και οι ειλικρινείς απαντήσεις του
18/08/2017 - 11:47

Σταμάτης Γονίδης: Έβαζα τις συντρόφους μου να κάνουν εκτρώσεις

Ο γνωστός τραγουδιστής εξηγεί τον λόγο της επιλογής αυτής
27/03/2017 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

70 εκτάρια πεύκα και θάμνους κατέκαψε η πυρκαγιά στο Εθνικό Δασικό Πάρκο Ακάμα

Στην επιχείρηση συμμετείχαν 165 άτομα, 8 πτητικά μέσα και 30 πυροσβεστικά οχήματα

"Είναι τρομοκρατημένος και φοβάται τι θα γίνει όταν επιστρέψει στο σχολείο"(VID)

Από ιατροδικαστική εξέταση θα περάσει ο 16χρονος μαθητής με νοητική υστέρηση

Χειροπέδες σε καταζητούμενο για υποθέσεις γραπτών απειλών πέρασε η Αστυνομία

Ο συλληφθείς τέθηκε υπό κράτηση για σκοπούς διερεύνησης της υπόθεσης
Ελλάδα

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Γη το Hayabusa2 μετά τον αστεροειδή Ριούγκου

Επιστρέφει με δείγματα πέντε χρόνια μετά την εκτόξευσή του

Γάζα: Έξι άμαχοι νεκροί, ανάμεσά τους και παιδί 7 ετών

Αυξάνει τον απολογισμό των θυμάτων των εχθροπραξιών μέσα σε 48 ώρες σε τουλάχιστον 32 νεκρ

Στους ΥΠΕΞ παρέπεμψαν την επίλυση των S-400 Τραμπ και Ερντογάν

"Υπάρχουν πολλές εναλλακτικές λύσεις. Κάτι θα βρούμε. Προβλέπω ότι κάτι θα βρούμε"

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ