Ψυχαγωγία

Σταύρος Κυπριανού: Έκανε τον "Γολγοθά" του...βιβλίο και συγκινεί (ΦΩΤΟ)

Ο Σταύρος Κυπριανού, ένας από τους πιο αγαπητούς δημοσιογράφους συγκινεί κάνοντας τον "Γολγοθά" που πέρασε, βιβλίο.

Ο ίδιος έκανε το όνειρο του πραγματικότητα γράφοντας βιβλίο με τίτλο :" Υπάρχουν Άγγελοι, Μια αληθινή ιστορία για το μεγαλείο δωρεάς οργάνων".

Ο Σταύρος έπασχε από την "Νόσο των Σταυροφόρων", μια σπάνια αρρώστια που μπορεί να οδηγήσει σε θάνατο αν δεν βρεθεί σε περίοδο δεκαπέντε χρόνων συμβατός δότης ήπατος.

Και όμως το θαύμα για τον Σταύρο Κυπριανού έγινε. Και ας μην έμαθε ποτέ τον σωτήρα του και τον ήρωα του, ο ίδιος θυμάται σαν δεύτερη ημερομηνία γέννησης την ημέρα που του χάρισε μια νέα ζωή. 

Δείτε την σχετική ανάρτηση

΄κλ,μ,

Επόμενο άρθρο

Χάρης Παπαθεοχάρους:"Σύζυγος γνωστής Κύπριας παρουσιάστριας με απείλησε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο δημοσιογράφος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα"
24/03/2019 - 17:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σταυρος Κυπριανού: "Φοβήθηκα. Είχα φτάσει πολύ κοντά στον θάνατο..."

Όσα δήλωσε για την μάχη που έδωσε,τα πράγματα που αναθεώρησε και τη δημιουργία οικογένειας
28/04/2019 - 16:31

«30 χρόνια παρών–ιδέες και σκέψεις για την Κύπρο μας» (BINTEO)

Παρουσιάστηκε το βιβλίο του Τέως Υπουργού Εξωτερικών Ιωάννη Κασουλίδη
13/04/2019 - 21:26

Συγκινεί ο Λώρης:"Ζήτησε να δώσει το ήπαρ του για να σώσει τον Σταύρο Κυπριανού"

Μια αληθινή πράξη φιλίας και αγάπης του γνωστού ηθοποιού
06/04/2019 - 11:16

«24 ΩΡΕΣ» με τον Σταύρο Κυπριανού... που έφτασε ένα βήμα πριν τον θάνατο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σπάνια ασθένεια της «νόσου των Σταυροφόρων» που άλλαξε τη ζωή στον γνωστό δημοσιογράφο
27/02/2019 - 11:54

Ουρές για... το βιβλίο του Γιώργου Αγγελόπουλου! (ΦΩΤΟ)

Κυσμοσυρροή για το βιβλίο του Ντάνου
25/02/2019 - 18:22

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
22/02/2019 - 13:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ