Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: "Έχω κοιμηθεί με γυναίκα που δεν ξέρω καν τ΄όνομά της" (ΒΙΝΤΕΟ)

 Ο Στέφανος Μιχαήλ, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μεταξύ άλλων μίλησε για την προσωπική του ζωή και πως βιώνει ο ίδιος τις σχέσεις του.

Ο ηθοποιός αποκάλυψε πως την συγκεκριμένη περίοδο είναι ελεύθερος και πως του αρέσει ο έρωτας αλλά την εν λόγω φάση δεν υπάρχει κάτι στον αέρα.

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε ότι από τις πιο στενάχωρες συναισθηματικές του στιγμές ήταν οι χωρισμοί που έζησε, γιατί για εκείνον ήταν ένας μικρός θάνατος και τους "περνούσε" έντονα, αλλά αναζητούσε εφήμερες σχέσεις για να καλύψει το κενό.

"Μου έχει τύχει να περάσω νύχτα με γυναίκα που δεν θυμόμουν ούτε το όνομα της το επόμενο πρωί. Ήταν άσχημο, την ένιωσα "κοινή". Δεν έχει νόημα κανένα, είναι την συγκεκριμένη ώρα που το κάνεις, απλά θέλεις την διαδικασία, θέλεις να αρπαχτείς από κάπου

Μου έτυχε και να ερωτευτώ γυναίκα που την είχα δει μόνο δυο φορές που με "έπαιζε" ασταμάτητα και επειδή είχα ανάγκη να πιαστώ από κάπου, ο εγκέφαλος έκανε ένα τεράστιο παιχνίδι και νόμιζα πως ήταν η γυναίκα των ονείρων μου, χωρίς να την ξέρω καν, μέχρι που με πήρε τηλέφωνο ο σύντροφος της"

Ακόμη, εξομολογήθηκε πως μπορεί να συγχωρέσει τα πάντα, εκτός την απιστία αν και ο ίδιος έχει απατήσει στο παρελθόν μια από τις συντρόφους του και τόνισε πως θεωρεί αμαρτία να "παίζει" κάποιος με τα αισθήματα του άλλου για ένα συγκεκριμένο σκοπό.

"Συγχωρώ τα πάντα εκτός την απιστία, ενώ τα άλλα μπορώ να τα συγχωρέσω, η ηθική μου δεν μου το επιτρέπει. Έχω απιστήσει στο παρελθόν, δεν το είχε μάθει αλλά νομίζω το κατάλαβε μετά από καιρό. Θεωρώ αμαρτία να "παίζεις" με τα αισθήματα του άλλου απλά για να τον ρίξεις στο κρεβάτι. Εγώ πάντα ήμουν ξεκάθαρος, προτιμώ να μην συμβεί τίποτα παρά να παίξω με κάποια"

Δείτε την συνέντευξη στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Σμαράγδα Καρύδη: Παρουσιάζει το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον σκύλο της και η πιο ζεστή γωνιά του σπιτιού της
24/12/2019 - 16:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέλλα Γεωργιάδου: "Eίμαι ερωτευμένη σε μια πολύ όμορφη σχέση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το οικονομικό αδιέξοδο, οι σπουδές στη Φιλολογία, το μεταπτυχιακό και ο...έρωτας
23/01/2020 - 17:06

Κρίστη Παπαδοπούλου: "Αποφάσισα να ζήσω μόνιμα στην Ελλάδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "άφησε" την Κύπρο και η αντίδραση της μητέρα της για την μετακόμιση στην Αθήνα
23/01/2020 - 16:38

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Aν με απατούσε ο Εφραίμ θα μου το έλεγες;" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ερώτηση "φωτιά" και οι...δηλώσεις περί απιστίας του άντρα της
22/01/2020 - 11:46

Κ. Κελεκίδου: "Δεν υπήρξε στιγμή με τον Νίκο που είπαμε θα χωρίσουμε..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εξομολογήθηκε για τις δύσκολες στιγμές, το γάμο, τα παιδιά και τα επαγγελματικά σχέδια
20/01/2020 - 16:52

Νέο πρόσωπο στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια γνωστή ηθοποιός πήρε θεση δίπλα σε Χάρη, Τάσο, Βαρβάρα και Δήμητρα;
20/01/2020 - 15:46

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"

Εφιαλτικές στιγμές έζησε 31χρονη όταν έπεσε θύμα ληστείας στο διαμέρισμα της

Της χτύπησε την πόρτα, της επιτέθηκε, την έδεσε, της έκλεψε λεφτά και κινητό και έφυγε
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

Πρώτος νεκρός στη Σαγκάη από τον κοροναϊό

Μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Κίνα παρά τα αυξημένα μέτρα

Στέλλα Κυριακίδου: Έκτακτη σύσκεψη της Επιτροπής Ασφάλειας Υγείας λόγω κοροναϊού

"Πρέπει να είμαστε έτοιμοι να επιτείνουμε την αντίδρασή μας αν χρειαστεί"

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ