Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ - Νάταλι Κατέρ: Σε κοινή θέα...τα "πειράγματα" σε παγωταρία(VID)

Στην Αγία Νάπα για τις διακοπές τους βρέθηκαν αυτό το Σαββατοκύριακο ο Στέφανος Μιχαήλ και η σύντροφός του, Νάταλι Κατέρ!

Όπως φαίνεται μετά τις βουτιές στη θάλασσα και την ηλιοθεραπεία, τον ηθοποιό και την χορεύτρια τους έπιασαν οι λιγούρες. Έτσι, επισκέφθηκαν παγωταρία της περιοχής για να φάνε και το παγωτό τους.

Η αγαπημένη του καλλιτέχνη μετά την επιθυμία του για δεύτερο παγωτό, άρχισε τα “πειράγματα” και θέλησε να απαθανατίσει την στιγμή, όταν ο ίδιος ζητά ακόμη ένα και να το αναρτήσει μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Μετά το ολιγόλεπτο βιντεάκι με το τρυφερό φιλί στη θάλασσα, το ζευγάρι δεν διστάζει πλέον να δημοσιεύει κοινά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα τους!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με νάζι στο σκάφος λίγο πριν...αρχίσει τις βουτιές(ΦΩΤΟ)

Μας καλημερίζει από τα καταγάλανα νερά του Αιγαίου
10/08/2020 - 11:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέφανος Μιχαήλ: Οι πρώτες δηλώσεις για την σχέση του με την Νάταλι Κατέρ (VID)

Απαντά εάν σκέφτεται να κάνει το επόμενο βήμα με την γνωστή χορεύτρια
07/09/2020 - 17:12

Ο Στέφανος Μιχαήλ μας "συστήνει" πρώτη φορά την πανέμορφη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία που είδε το φως της δημοσιότητας με αφορμή τα γενέθλια του ηθοποιού
01/09/2020 - 14:52

Μιχαήλ - Κατέρ: Δημοσίευσαν το πρώτο κοινό...post και είναι άκρως τρυφερό (ΦΩΤΟ)

Ο ηθοποιός την κρατάει από την μέση και την κοιτά γλυκά στα ματιά
28/08/2020 - 11:32

Ν. Κατέρ: Oι τρυφερές ευχές και το δημόσιο "Σ' αγαπώ" για τα γενέθλια του Μιχαήλ

Μαζί με...αδημοσίευτες φωτογραφίες από τις καλοκαιρινές διακοπές τους
27/08/2020 - 14:12

Μιχαήλ-Κατέρ:Με παθιασμένο φιλί και τρυφερά ενσταντανέ "έσβησαν" την τούρτα τους

Η εντυπωσιακή τούρτα, το μίνι πάρτυ και το στιγμιότυπο όπου “σβήνουν” αγκαλιά τα κεράκια
25/08/2020 - 10:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το τεράστιο κόστος που καλούνται να πληρώσουν γονείς σε φροντιστήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ανταγωνισμός για μια θέση στην τριτοβάθμια εκπαίδευση επιβάλλει τα απογευματινά μαθήματα

Πως είδαν οι Λαρνακείς την πρώτη Κυριακή των...μέτρων; (BINTEO)

Κάποιοι φαίνεται να συμμορφώνονται και να πειθαρχούν και άλλοι...τον χαβά τους

Μεγαλώνουν οι αλυσίδες μετάδοσης κορωνοϊού σε Λάρνακα και Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Χτυπά" το ποδόσφαιρο και σχολεία ενώ αυξάνονται οι νοσηλευόμενοι ασθενείς
Ελλάδα

Υποδέχεται τον Πομπέο στη Θεσσαλονίκη ο Νίκος Δένδιας

Ιδιαίτερη έμφαση στους τομείς της ενέργειας και της άμυνας

Τρεις νεκροί και 218 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

39 άτομα συνδέονται με αλυσίδες μετάδοσης του ιού στη χώρα

Νέα σεισμική δόνηση ανοιχτά της Χαλκιδικής

Λίγο αργότερα ακολούθησε μετασεισμός μεγέθους 3,1 Ρίχτερ
Διεθνή

Το χρονικό της σύγκρουσης Αρμενίας-Αζερμπαϊτζάν για την αμφισβητούμενη περιοχή

Οι ρίζες της εδαφικής και εθνικής διαμάχης μεταξύ των δύο γειτόνων χωρών

Στα χαρακώματα Αρμενία και Αζερμπαϊτζάν για την περιοχή Ναγκόρνο-Καραμπάχ

Στήριξη Τουρκίας "με κάθε μέσο" και διεθνείς εκκλήσεις για αποκλιμάκωση και διάλογο

Στις 23:00 θα κλείνουν τα μπαρ στο Βέλγιο λόγω κορωνοϊού

Παράλληλα δεν επιτρέπεται η κατανάλωση φαγητού στις υπαίθριες αγορές

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 21:20ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ