Ψυχαγωγία

Στέλλα Δημητρίου: Έφερε στον κόσμο τα δίδυμα αγοράκια της!

Η Στέλλα Δημητρίου έφερε σήμερα στον κόσμο τα δίδυμα αγοράκια της και πλέον πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Λίγες ώρες πριν γίνει μητέρα για πρώτη φορά, το μοντέλο δημοσίευσε ένα συγκινητικό κείμενο στα social media, ποζάροντας για τελευταία φορά με φουσκωμένη κοιλιά.

«Αυτή είναι η τελευταία μου φωτογραφία με κοιλίτσα! Απίστευτο μου φαίνεται ότι αυτό το ταξίδι τελείωσε! Πως πέρασε ο καιρός; Τα συναισθήματα ανάμεικτα… Νοιώθω ευγνωμοσύνη, ευλογία, ζω ένα θαύμα αλλά απ´ την άλλη ήμουνα σχεδόν καθημερινά με ένα άγχος να πάνε όλα καλά… να φτάσω μέχρι το τέλος, να μην γεννήσω πρόωρα, να γεννηθούν τα μικρά υγιέστατα…

Οι αϋπνίες ειδικά τον τελευταίο καιρό δεν παλευόντουσαν (και πού είμαι ακόμα) και κρεβάτι, μόνο ξάπλα τις τελευταίες βδομάδες για να μπω στο μήνα μου. Όμως όταν τελειώσουν όλα με το καλό ευχαριστείς το θεό για όλα όσα έχεις ζήσει και ανυπομονείς για την επόμενη μέρα! Για την καινούργια ζωή που έρχεται… που σίγουρα είναι πολύ διαφορετική!!! Ένα μόνο έχω να πω. Θαυμάζω και σέβομαι όλες τις μανούλες. Respect και γενικά όλες τις γυναίκες. Και αυτές που προσπαθούνε να γίνουν μανούλες, που δεν τα παρατάνε μα και αυτές που δεν τα καταφέρανε. Σας αγαπώ !!! Σας θαυμάζω!!!» έγραψε η Στέλλα Δημητρίου στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

2

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέλλα Δημητρίου: Αποκάλυψε πως παντρεύτηκε πριν από λίγες μέρες

Λίγο πριν γίνει μαμά, παντρεύτηκε το σύντροφο της
06/09/2022 - 10:24

Στέλλα Δημητρίου: Το ξεχωριστό baby shower που έκανε για τα δίδυμα που περιμένει

Ένα όμορφο πάρτυ για τον ερχομό των δίδυμων παιδιών της διοργάνωσε το γνωστό μοντέλο
27/07/2022 - 15:29

Ακυρώθηκε ο γάμος της Στέλλας Δημητρίου - Ο λόγος και η επόμενη ημέρα...

Τί συνέβη και δεν θα παντρευτεί το αγαπημένο ζευγάρι τον Σεπτέμβριο
17/08/2020 - 11:32

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεμεσός: Αρχίζουν οι ψεκασμοί για το ασιατικό κουνούπι «τίγρης»

Ο Δήμος καλεί τους δημότες όπως συνεργαστούν με τις αρμόδιες υπηρεσίες

"Έσβησε" μετά τη σύλληψη του από την Αστυνομία, αφύσικο θάνατο ερευνούν οι Αρχές

Καταγγελία συγγενών 64χρονου που συνελήφθη για υπόθεση βίας στην οικογένεια

Βίντεο ντοκουμέντο: Η στιγμή που οι χούλιγκαν μπουκάρουν στο πρακτορείο

Πώς απαντά η Αστυνομία στις κατηγορίες ότι δεν επέτρεψε σε πυροσβεστικό να επέμβει
Ελλάδα

«Μπούκαρε» στο Δήμο Βόλου με αλυσοπρίονο: «Μας είπαν ότι πάσχει από ψυχασθένεια»

Σε κατάσταση σοκ η εργαζόμενη που δέχθηκε επίθεση και ο προϊστάμενος της υπηρεσίας

Κιβωτός του Κόσμου: Νοίκιασαν σπίτι ο πατέρας Αντώνιος και η πρεσβυτέρα

O πατέρας Αντώνιος και η πρεσβυτέρα ετοιμάζουν τις επόμενες κινήσεις τους

Αποκάλυψη για Γλυπτά: Οι μυστικές συναντήσεις Αθήνας με το Βρετανικό Μουσείο

Τι εννοούσε ο πρωθυπουργός με τη δήλωση «μια συμφωνία win-win είναι δυνατή»
Διεθνή

Ιρανικές κυβερνητικές πηγές διαψεύδουν την κατάργηση της αστυνομίας ηθών

Αντικρουόμενες πληροφορίες αναμεταδόθηκαν στα διεθνή μέσα

Φινλανδία: Ψηφοφορία στο κοινοβούλιο της χώρας για την ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τον Μάιο η Φινλανδία και η γειτονική Σουηδία έκαναν αίτηση για να γίνου μέλη του ΝΑΤΟ

Ρωσία: Τρεις νεκροί, έξι τραυματίες σε έκρηξη σε βάση στρατηγικών βομβαρδιστικών

Ουκρανικές πηγές κάνουν λόγο για πλήγμα με τηλεκατευθυνόμενο μη επανδρωμένο αεροσκάφος

tv news

Η Αθηνά βλέπει μπροστά της τον εισαγγελέα και ξαναζεί τις μαύρες μέρες της δίκης

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις συγκλονιστικές εξελίξεις, trailers και όλα τα επεισόδια!
Alpha TV Κύπρου

O Παύλος διψασμένος για εκδίκηση, πάει στο αρχοντικό των Σταματάκηδων...

Εκεί, όμως, γίνεται μάρτυρας μιας μεγάλης απειλής! «Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 05/12/2022 - 13:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ