Ψυχαγωγία

Στέλλα Γεωργιάδου: "Eίμαι ερωτευμένη σε μια πολύ όμορφη σχέση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Στέλλα Γεωργιάδου, βρέθηκε καλεσμένη στο "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους, για την δύσκολη περίοδο που στριμώχτηκε οικονομικά, αλλά και για το "νόμο" που είχαν τότε οι τραγουδίστριες στην Αθηναική πίστα.

Η γνωστή τραγουδίστρια, αποκάλυψε πως όταν δεν της άρεσαν οι συνεργασίες της, λίγο πριν έρθει στην Κύπρο, αποφάσισε να μην δουλεύει και συντηρούσε τον ευατό της με τις αποταμιεύσεις που είχε από πριν, μέχρι που τα σπατάλησε όλα και έφτασε σε σημείο οικονομικού αδιεξόδου.

"Πέρασα ζόρικα οικονομικά λίγο πριν έρθω Κύπρο, όταν στην Αθήνα ζόρισαν πολύτα πράγματα και οι δουλειές που είχα δεν μου άρεσαν, είπα ότι δεν θέλω να δουλεύω, είχα φάει όλα τα έτοιμα και ναι, στριμώχτηκα λιγάκι, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έφτασα σε ακραία σημεία. Εμείς τα ρούχα που φορούσαμε στις Αθηναικές πίστες τα αγοράζαμε πάντα, γιατί έπρεπε να φοράς διαφορετικά κομμάτια"

Στη συνέχεια, εκμηστηρεύτηκε πως του χρόνου τελειωνει τις σπουδές της στη Φιλολογία και πως θα ακολουθήσει και μεταπτυχιακό, γιατί της αρέσει πολύ να διαβάζει και την γεμίζει πολύ.

"Ξεκίνησα πριν 4 χρόνια, τελιώνω του χρόνου με το καλό είμαι στο Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου, Ξεκίνησα με αρχιολογία αλλά κατέληξα σε Φιλολογία και το κάνω εξ αποστάσεως. Οι καθηγητές μου είναι μικρότεροι από μένα και άκουγαν τα τραγούδια μου. Ο πρώτος καθηγητής που με είδε ενθουσιάστηκε. Θέλω να είμαι καλά, να πηγαίνει καλά η δουλειά μου, γιατί μου αρέσει να δουλεύω και να κάνω πράγματα, να ταξιδεύω, να σπουδαζω και θα κάνω και μεταπτυχιακό. Μου έχει γεμίσει πραγματικά την ζωή"

Η ίδια όπως αποκάλυψε, αυτή την περίοδο είναι ερωτευμένη σε μια πολύ όμορφη σχέση και θα δείξει που θα οδηγήσει όλο αυτό, όπως ανάφερε. Μετά το διαζύγιο δεν την έχει αγχώσει ποτέ για το αν θα ξαναέφτιαχνε την ζωή της, γιατί το έχει ζήσει και όπως δήλωσε, δεν είχε φτάσει ποτέ ξανά στο γάμο γιατί αγαπά την ελευθερία της.

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Κρίστη Παπαδοπούλου: "Αποφάσισα να ζήσω μόνιμα στην Ελλάδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "άφησε" την Κύπρο και η αντίδραση της μητέρα της για την μετακόμιση στην Αθήνα
23/01/2020 - 16:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπουζούκης: «Ούτε το καλοκαίρι δεν είχαμε τόσο μεγάλη αγωνιστική απραξία»

«Ξενερώνεις, βγαίνεις από τα ρούχα σου κι επηρεάζεται και το παιχνίδι σου» επισήμανε
28/03/2020 - 10:29

Πρωτοσέλιδο ο Οκκάς: «Θέλει πολλά ψωμιά ο Κωστή να φτάσει τον Φορτούνη»

Τι είπε ο πρώην άσος του Ολυμπιακού στην οπαδική εφημερίδα για τον Ιωάννη Κωστή
28/03/2020 - 10:02

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

Γυμναστής ΑΠΟΕΛ: Τα προβλήματα κι ο τρόπος αντιμετώπισης της διακοπής

Ο γυμναστής του ΑΠΟΕΛ, Νίκος Γιάγκου, στο Repress: Συντήρηση και επανένταξη παικτών
25/03/2020 - 10:09

H Κολιανδρή αποκαλύπτει τι επιφυλάσσει ο ρόλος της στο "Έρωτας μετά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου που θα καθηλώσει
25/03/2020 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

26 επαγγελματίες υγείας του ΓΝ Πάφου νόσησαν με κορωνοϊό

Θετικά εξελίσσεται η κατάσταση της υγείας του πνευμονολόγου ιατρού

Εδώ μπορείς να βρεις χρήσιμες πληροφορίες αν βρίσκεσαι στο Ην. Βασίλειο

Σε λειτουργία βρίσκεται η διαδικτυακή πλατφόρμα «Covid-19: Gettingthroughthistogether»

Drone κατέγραψε εικόνες από τις ... άδειες πόλεις (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ελάχιστος είναι ο κόσμος και τα αυτοκίνητα που κυκλοφορούν στους δρόμους
Ελλάδα

Επεκτείνεται η αναστολή λειτουργίας καταστημάτων στην Ελλάδα

Τι ορίζεται στη νέα Κοινή Υπουργική Απόφαση

Στους 37 οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Καταγράφηκαν 5 νέοι θάνατοι εντός ενός εικοσιτετραώρου

Έλληνες επιστήμονες στη μάχη για εξεύρεση θεραπείας του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κίνα και στις ΗΠΑ βρίσκονται σε εξέλιξη κλινικές δοκιμές εμβολίου
Διεθνή

Επιστολή Τζόνσον προς τους Βρετανούς: «Τα πράγματα θα χειροτερέψουν»

Ο ίδιος βρίσκεται σε απομόνωση καθώς διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Βρέφος στις ΗΠΑ έχασε τη μάχη με τον Covid-19

Σε ηλικία μικρότερη του ενός έτους - Δεν έγινε γνωστό αν είχε υποκείμενες παθήσεις

Βαλλιστικοί πύραυλοι αναχαιτίστηκαν πάνω από το Ριάντ

Τι μεταδίδουν τα κρατικά μέσα ενημέρωσης-Δεν υπάρχει ανάληψη της ευθύνης μέχρι στιγμής

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 15:50Η ΦΑΜΙΛΙΑ