Ψυχαγωγία

Στέλλα Μιζεράκη: Ο σύντροφός της έκανε τατουάζ το...πρόσωπό της (ΦΩΤΟ)

Όπως φαίνεται η καινούργια σχέση της Στέλλας Μιζεράκη με τον Παντελή Χταπόδια είναι πιο δυνατή από ποτέ!

Ο νέος σύντροφός της είναι τόσο ερωτευμένος μαζί της, που αποφάσισε να την "χαράξει" στο σώμα του για να την έχει παντοτινά μαζί του.

Όπως θα δείτε και από την φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στο Instagram, ο YouTuber θέλησε να κάνει τατουάζ το πρόσωπο της αγαπημένης του, στο κάτω μέρος του ποδιού του.

Δείτε τη φωτογραφία:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Kυριάκος Μητσοτάκης: Η τρυφερή εικόνα για τα 17α γενέθλια της κόρης του (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές που μοιράστηκε ο Πρωθυπουργός για την (όχι και τόσο) μικρή Δάφνη
30/06/2020 - 10:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δ. Μακρυγιάννη: Ιδού το "κρυφό"... τατουάζ της που δεν είδαμε ποτέ ξανά (ΦΩΤΟ)

Το μοδάτο φόρεμα με τα κοψίματα που ήταν η αφορμή για να το “φανερώσει”
14/06/2020 - 11:57

Η Παπαγεωργίου μας δείχνει τα... "κρυφά" σημεία που έκανε τατουάζ (ΦΩΤΟ)

Τα αποκαλύπτει μέσα από μια ιδιαίτερη φωτογραφία που τράβηξε η Έλενα Χριστοπούλου
11/06/2020 - 11:44

Και όμως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έχει... τρία κρυφά τατουάζ

Όλα όσα αποκάλυψε και οι λεπτομέρειες
10/06/2020 - 13:11

Το τατουάζ των ‎€20 που έκανε μεθυσμένος στην Αγία Νάπα ο Μακ Γκρέκορ

Η αφοπλιστική απάντηση του Ιρλανδού πρωταθλητή των μαχητικών αθλημάτων
03/06/2020 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διευθυντής Τροχαίας: «Χθες ήταν μαύρη Δευτέρα, χάσαμε δύο ανθρώπους άδικα» (VID)

Πρέπει να αποκτήσουμε διαφορετική κουλτούρα τονίζει ο κ. Γιαννάκης Γεωργίου

Πήγε να παραλάβει δέμα με 7 κιλά κάνναβης πλαστογραφώντας υπογραφή

«Πιάστηκε» επ' αυτοφώρω από την Αστυνομία 34χρονος στη Λάρνακα

Παραμένουν τα 40άρια με κίτρινη προειδοποίηση από τη Μετεωρολογική

Πότε αναμένεται να σημειωθεί πτώση της θερμοκρασίας
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Σχεδόν 60.000 κρούσματα κορωνοϊού κατέγραψαν σε μια μέρα οι ΗΠΑ

Η χώρα ουδέποτε «έκλεισε εντελώς» λέει ο Δρ. Φάουτσι

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ