Ψυχαγωγία

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Στέλλα Στυλιανού. Η αγαπημένη δημοσιογράφος και παρουσιάστρια της πρωινής εκπομπής του Alpha, “Alpha Καλημέρα”, μίλησε ανάμεσα σε άλλα για την απομάκρυνση της από το προηγούμενο κανάλι που συνεργαζόταν, τις δύσκολες στιγμές αλλά και για την επιθυμία της να παντρευτεί. Η ίδια δήλωσε:

Έχω φίλους στον χώρο και επιδιώκω αν ταιριάζω με κάποιους ανθρώπους να κρατώ την επαφή.

11 Φεβρουαρίου πάω στη δουλειά μου φωνάζουν, μου ανακοινώνουν με μια επιστολή ότι σταματά η συνεργασία μας. Ρώτησα τους λόγους, ήταν κυρίως οικονομικοί οι λόγοι, σοκαρίστηκα αλλά γρήγορα έφερα το μυαλό μου. Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό γιατί μαζί με εμένα έφυγαν ακόμα δυο άτομα. Είναι μια απόφαση που γίνεται σεβαστή αλλά είναι μια απόφαση να χαρακτηρίζει αρνητικά τον σταθμό.

Φεύγοντας από τον σταθμό δεν είχα τις σκέψεις του γιατί αλλά το πως θα καθησυχάσω τους υπόλοιπους. Σημασία έχει το ότι είμαστε καλά. Είχα πει ότι θα περνούσε το καλοκαίρι και θα αρχίσω σιγά σιγά να ψάχνω κάτι άλλο. Δεν πανικοβλήθηκα καθόλου. Μίλησα σχεδόν με όλα τα κανάλια.  Εκείνη την μέρα είχαμε πάει με συναδέλφους έξω και πάω στην τουαλέτα και μου λέει είσαι η Στέλλα και άρχισε και έκλαιγε, είχε περάσει στον κόσμο. Τη σέβομαι αυτή την απόφαση.

Απ’ την επόμενη μέρα που ήταν η ημέρα των γενεθλίων μου με πήρε τηλέφωνο ο Γιώργος Κασκάνης.

Δυσκολεύομαι πάντα σε κάθε αρχή αλλά εκτός από αυτή την αρχή οι υπόλοιπες ήταν δύσκολες. Το πάλευα, το άντεχα. Στις δύσκολες στιγμές το παλεύω. Δεν ένιωσα ποτέ ότι έχω καβαλήσει το καλάμι. Δεν είμαι έτσι σαν άνθρωπος. Κάνω αυτή την δουλειά αλλά δεν τη μεταφέρω στη ζωή μου. Έχω τους φίλους μου που τους έχω χρόνια.

Είναι μέσα στα «θέλω» μου ο γάμος. Θέλω να γίνει όπως πρέπει αβίαστα, με τον άνθρωπο που πρέπει γιατί εμείς οι γυναίκες βιαζόμαστε και λίγο.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Έλενα Παπαπαναγιώτου: Μιλά για τη συνεργασία με τον Νίκο Βέρτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε η πρόταση και το περιστατικό βίας σε παλαιότερη σχέση της
04/10/2019 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Κύπρια έχασε 90 κιλά και εκπροσωπεί τη χώρα μας σε Διαγωνισμό Αδυνατίσματος

Το παράδειγμα ζωής που αξίζει να ακολουθήσεις και πώς με μια ψήφο μπορείς να την βοηθήσεις
01/11/2019 - 12:14

Ανδρέας Ανδρεόπουλος: "Μικρότερος είχα καβαλήσει το καλάμι. Έχω υπάρξει αγενής."

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στις "8 Λέξεις" και την επιθυμία του κάνει οικογένεια
31/10/2019 - 17:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος στη Δρούσεια που θα μπορούσε να θέσει πυρκαγιά"

Έξω φρενών οι κάτοικοι της χερσονήσου του Ακάμα που κάνουν λόγο για στοχοποίηση τους

Δρ. Okan Dağlı: Ο πρώτος Τουρκοκύπριος γιατρός που συμμετέχει στο ΓεΣΥ

Εξηγεί γιατί "γεννήθηκε" η ανάγκη εγγραφής ενός Τουρκοκύπριου γιατρού στο νέο σύστημα

Άγνωστοι νυχτοβάτες βανδάλισαν το Λύκειο Λινόπετρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Έβαλαν φωτιά σε τρείς αίθουσες διδασκαλίας, έσπασαν τζάμια και έγραψαν συνθήματα
Ελλάδα

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Γη το Hayabusa2 μετά τον αστεροειδή Ριούγκου

Επιστρέφει με δείγματα πέντε χρόνια μετά την εκτόξευσή του

Γάζα: Έξι άμαχοι νεκροί, ανάμεσά τους και παιδί 7 ετών

Αυξάνει τον απολογισμό των θυμάτων των εχθροπραξιών μέσα σε 48 ώρες σε τουλάχιστον 32 νεκρ

Στους ΥΠΕΞ παρέπεμψαν την επίλυση των S-400 Τραμπ και Ερντογάν

"Υπάρχουν πολλές εναλλακτικές λύσεις. Κάτι θα βρούμε. Προβλέπω ότι κάτι θα βρούμε"

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ