Ψυχαγωγία

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Στέλλα Στυλιανού. Η αγαπημένη δημοσιογράφος και παρουσιάστρια της πρωινής εκπομπής του Alpha, “Alpha Καλημέρα”, μίλησε ανάμεσα σε άλλα για την απομάκρυνση της από το προηγούμενο κανάλι που συνεργαζόταν, τις δύσκολες στιγμές αλλά και για την επιθυμία της να παντρευτεί. Η ίδια δήλωσε:

Έχω φίλους στον χώρο και επιδιώκω αν ταιριάζω με κάποιους ανθρώπους να κρατώ την επαφή.

11 Φεβρουαρίου πάω στη δουλειά μου φωνάζουν, μου ανακοινώνουν με μια επιστολή ότι σταματά η συνεργασία μας. Ρώτησα τους λόγους, ήταν κυρίως οικονομικοί οι λόγοι, σοκαρίστηκα αλλά γρήγορα έφερα το μυαλό μου. Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό γιατί μαζί με εμένα έφυγαν ακόμα δυο άτομα. Είναι μια απόφαση που γίνεται σεβαστή αλλά είναι μια απόφαση να χαρακτηρίζει αρνητικά τον σταθμό.

Φεύγοντας από τον σταθμό δεν είχα τις σκέψεις του γιατί αλλά το πως θα καθησυχάσω τους υπόλοιπους. Σημασία έχει το ότι είμαστε καλά. Είχα πει ότι θα περνούσε το καλοκαίρι και θα αρχίσω σιγά σιγά να ψάχνω κάτι άλλο. Δεν πανικοβλήθηκα καθόλου. Μίλησα σχεδόν με όλα τα κανάλια.  Εκείνη την μέρα είχαμε πάει με συναδέλφους έξω και πάω στην τουαλέτα και μου λέει είσαι η Στέλλα και άρχισε και έκλαιγε, είχε περάσει στον κόσμο. Τη σέβομαι αυτή την απόφαση.

Απ’ την επόμενη μέρα που ήταν η ημέρα των γενεθλίων μου με πήρε τηλέφωνο ο Γιώργος Κασκάνης.

Δυσκολεύομαι πάντα σε κάθε αρχή αλλά εκτός από αυτή την αρχή οι υπόλοιπες ήταν δύσκολες. Το πάλευα, το άντεχα. Στις δύσκολες στιγμές το παλεύω. Δεν ένιωσα ποτέ ότι έχω καβαλήσει το καλάμι. Δεν είμαι έτσι σαν άνθρωπος. Κάνω αυτή την δουλειά αλλά δεν τη μεταφέρω στη ζωή μου. Έχω τους φίλους μου που τους έχω χρόνια.

Είναι μέσα στα «θέλω» μου ο γάμος. Θέλω να γίνει όπως πρέπει αβίαστα, με τον άνθρωπο που πρέπει γιατί εμείς οι γυναίκες βιαζόμαστε και λίγο.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Έλενα Παπαπαναγιώτου: Μιλά για τη συνεργασία με τον Νίκο Βέρτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε η πρόταση και το περιστατικό βίας σε παλαιότερη σχέση της
04/10/2019 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Στέλιος Κουδουνάρης:"Μου λείπει η οικογένεια και οι φίλοι μου στην Κύπρο"

Όσα αποκάλυψε στην Στέλλα Στυλιανού και το μήνυμα που στέλνει μέσα από την καραντίνα του
08/04/2020 - 10:33

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

H Κολιανδρή αποκαλύπτει τι επιφυλάσσει ο ρόλος της στο "Έρωτας μετά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου που θα καθηλώσει
25/03/2020 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

ΗΠΑ: Η στιγμή που κροτίδα χτυπάει δημοσιογράφο ενώ καλύπτει τα επεισόδια (VID)

Για 7η μέρα συνεχίζονται οι διαδηλώσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 17:40DEAL