Ψυχαγωγία

Στην έβδομη θέση ο Αντώνης Ρέμος, σε διεθνές τουρνουά πόκερ

Εκτός από ταλέντο στο τραγούδι, ο αγαπημένος σε όλους μας Αντώνης Ρέμος, έχει ταλέντο και στο...πόκερ!

Ο γνωστός τραγουδιστής συμμετείχε για πρώτη φορά σε διεθνές τουρνουά πόκερ, το Triton Super High Roller Series, και κατέκτησε την 7η θέση στη διοργάνωση, κερδίζοντας μάλιστα το βραβείο των 218.000 ευρώ.

Μικρογραφία

Ο Αντώνης, πραγματοποίησε σπουδαία πορεία στο τουρνουά, στο οποίο συμμετείχε με το πραγματικό του ονοματεπώνυμο Αντώνης Πασχαλίδης.

Δείτε τι είπε ο ίδιος για την συμμετοχή του στο διεθνές φεστιβάλ πόκερ, στο βίντεο που ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram:

Επόμενο άρθρο

Παιδικό Φεστιβάλ Χαράς 2017 στην πανέμορφη Βαβατσινιά

Για μία Κυριακή στο βουνό, διαφορετική από όλες τις προηγούμενες
21/07/2017 - 12:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από τον γάμο που δεν είχαμε δει και το τρυφερό φιλί
16/09/2019 - 10:14

Kαι όμως το "'Ετσι ξαφνικά" του Ρέμου δόθηκε πρώτα στην...τρανσέξουαλ Ιωάννα

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "24 Ώρες" και η άρνηση του συνθέτη
15/09/2019 - 12:53

Αντώνης Ρέμος: Η συναυλία στο Μονακό και η απίστευτη τιμή του εισιτηρίου

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για την εμφάνιση του τραγουδιστή στο Yacht Club Monaco
14/09/2019 - 10:03

H Yβόννη Μπόσνιακ μοιράζεται για...πρώτη φορά φωτογραφία της κόρης της(ΦΩΤΟ)

Η κορούλα του Αντώνη Ρέμου και της Υβόννης Μπόσνιακ ποζάρει στον φακό της μητέρας της
08/08/2019 - 15:17

Ρέμος-Μπόσνιακ: Η τρυφερή φωτογραφία τους και η "αποκάλυψη" για τη σχέση τους

Τα λόγια της Υβόννης για τον Ρέμο και το σπάνιο στιγμιότυπο
27/07/2019 - 09:10

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Όσα αποκάλυψε ο Σάκης για το τραγούδι που μετάνιωσε που απέρριψε
14/07/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι λέει η Αστυνομία για τη συνδρομή Μαρνερίδη στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου

"Με αυτές τις εξετάσεις ίσως καταδειχθούν και ποιά πρόσωπα έχουν διαπράξει αδικήματα"

Παιδεία σε κρίση... (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκπαιδευτικοί, μαθητές, γονείς και Υπουργείο Παιδείας αναζητούν λύσεις στο και 5'

Παιχνίδια "παγίδες" σε νηπιαγωγείο στις Κόκκινες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ακούμε υποσχέσεις και όχι πράξεις" λένε οι γονείς - Εικόνες από τον ακατάλληλο παιδότοπο
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ