Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ-Δανάη Παππά: H ερωτική σκηνή και τα...απρόοπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Είναι από τα ωραιότερα... τηλεοπτικά ζευγάρια στην ελλαδική και κυπριακή τηλεόραση. Ο λόγος για τον Στέφανο Μιχαήλ και την Δανάη Παππά, οι οποίοι αν και όπως ισχυρίζονται δεν είναι σε σχέση έχουν τρομερή χημεία και είναι από τα αγαπημένα ζευγάρια του κοινού.

Η Ελιάνα Χρυσικοπούλου μέσα από την εκπομπή "Ελένη", μίλησε για τα ευτράπελα που συμβαίνουν στα παρασκήνια των γυρισμάτων και ειδικά στις ερωτικές σκηνές. Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά

«Η Δανάη Παππά μου είπε πως σε μία ερωτική σκηνή με τον συμπρωταγωνιστή της (Στέφανος Μιχαήλ), μπλέχτηκε το χέρι με το σουτιέν και υπήρχε ένα γυάλινο τραπεζάκι και πήγε να πέσει πάνω στο τραπεζάκι…Συμβαίνουν πολλά ευτράπελα την ώρα του γυρίσματος!»

Δείτε το σχετικό βίντεο 

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Τριανταφυλλίδου: Η αναφορά στον Βλάχο που την έφερε σε αμηχανία(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Μενεγάκη την έφερε στη δύσκολη θέση όταν αναφέρθηκε στην "επανασύνδεση" τους...
12/10/2018 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: Αποκάλυψε τι δεν θα συγχωρούσε σε μια σχέση

Τα όνειρα της και τι εκτιμά σε έναν άντρα
05/02/2019 - 14:24

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

Δανάη Παππά: Nτύθηκε... νυφούλα και μαγνητίζει τα βλέμματα! (ΦΩΤΟ)

Η πρόβα νυφικού της πρωταγωνίστριας του "Τατουάζ"
13/01/2019 - 12:46

Τριανταφυλλίδου-Βλάχος: Τα καυτά φιλιά σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή εμφάνιση που «μαγνήτισε» τα βλέμματα και διέψευσε τις φήμες χωρισμού
09/01/2019 - 16:39

Ο Πάνος Βλάχος κάνει σκι... στους χιονισμένους δρόμους της Αθήνας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο ηθοποιός βρήκε έναν ξεχωριστό τρόπο να απολαύσει το χιόνι
08/01/2019 - 09:45

Η απάντηση του Πάνου Βλάχου σε ανήθικη πρόταση που δέχτηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιοποίηση του μηνύματος που έλαβε και η αντίδραση του
05/01/2019 - 11:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναζητείται από την Αστυνομία για κλοπή οχήματος (ΦΩΤΟ)

Για κλοπή που σημειώθηκε χθες το βράδυ στη Κάτω Πάφο

Να μην πληρώνουν τέλη οι άποροι μαθητές στις Παγκύπριες ζητά η ΠΣΕΜ από ΥΠΠ

"Το δικαίωμα στη μόρφωση είναι αναφαίρετο δικαίωμα όλων των μαθητών"

Ταλαιπωρία εκατοντάδων μαθητών στο Γυμνάσιο Λατσιών

Υπάρχουν τμήματα που είναι "μεταφερόμενα"
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

Πρόστιμο "ρεκόρ" επιβλήθηκε στην UBS

Η ποινή υπερβαίνει το καθαρό κέρδος της τράπεζας για το έτος 2018

Έγραψαν #MeToo στο άγαλμα του διασημότερου φιλιού του Β' Παγκοσμίου Πολέμου

Σωρεία αντιδράσεων μετά το θάνατο του ναύτη-πρωταγωνιστή της εμβληματικής εικόνας

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 17:40DEAL