Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: "Έχω ερωτευτεί συμπρωταγωνίστρια μου..." (BINTEO)

Ο Στέφανος Μιχαήλ βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha Κύπρου, "Με αγάπη Χριστιάνα" και στην Χριστιάνα Αριστοτέλους. Ο πρωταγωνιστής του Τατουάζ μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι έχει ερωτευτεί συμπρωταγωνίστρια του και μάλιστα όχι μια φορά, ενώ έχει προβεί και σε σχέση μαζί της. Ο ίδιος δήλωσε

Έτυχε να ερωτευτώ συμπρωταγωνίστρια μου. Μπορεί να τύχει και πολύ εύκολα. Μπαίνεις στη διαδικασία να παίζεις ότι είσαι ερωτευμένος, να είσαι κάθε μέρα μαζί του, να τον φλερτάρεις. Μπορεί να συμβεί. Μου έτυχε δυο-τρεις φορές, το να το νιώσουμε. Έτυχε να αναπτυχθεί σχέση (όχι σχέση-σχέση), φλερτ και μετά. Αλλά ήμασταν αρκετά ώριμοι για να καταλάβουμε τι συνέβαινε.

Δείτε όσα αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός αλλά καθώς και πόσα χρόνια έχει να ερωτευτεί και αν το επιζητεί στη ζωή του.

Επόμενο άρθρο

Οι ιδιοτροπίες της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον καφετζή του Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φάρσα της Ιωάννας Λαμπροπούλου που μας έκανε να κλάψουμε από τα γέλια
03/05/2018 - 16:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Δανάη Παππά "ξεκαθαρίζει" αν είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά, ο χωρισμός της και οι φήμες για το όνομά της...
02/01/2019 - 17:18

Ο Μαρίνος Κόνσολος "ξεκαθαρίζει" για τις ερωτικές του σχέσεις...

"Οι γυναίκες που είχα στο πλευρό μου ήταν περισσότερο στο πρότυπο της..."
11/12/2018 - 11:25

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

Κούλλης Νικολάου:Η ερωτική εξομολόγηση και το "καυτό" φιλί στη γυναίκα του(ΦΩΤΟ)

Πιο ερωτευμένος από ποτέ ο γνωστός ηθοποιός "υμνεί" την γυναίκα του
04/12/2018 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση εμπρησμού στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη συνδρομή του κοινού για να εντοπίσει τον ύποπτο 42χρονο

Κατεχόμενα: Μετά τον Σήφη συνέλαβαν τον "Ρούντολφ"

Χειροπέδες από τη λεγόμενη "αστυνομία" σε σπίτι στην κατεχόμενη Κερύνεια

Νέες προκλήσεις από την Τουρκία: Θα υπερασπιστούν...τη "Γαλάζια Πατρίδα"

Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις λαμβάνουν όλα τα μέτρα στη Κύπρο, στο Αιγαίο και τη Μεσόγειο
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Κορυφώνεται η αγωνία για τον εντοπισμό του δίχρονου που έπεσε σε πηγάδι (BINTEO)

Η τιτάνια μάχη για 8η μέρα και το τούνελ που αναμένεται να οδηγήσει στο μικρό Γιούλεν

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 17:40DEAL