Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: «Θα έκανα παρουσίαση, δεν αποκλείω τίποτα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Στέφανος Μιχαήλ ο οποίος μίλησε για τον ρόλο του στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Το Τατουάζ», τη δημοσιότητα που απέκτησε τα τελευταία χρόνια , την προσωπική του ζωή αλλά και την περιπέτεια που είχε όταν πήγε για.. ψάρεμα!

Ο αγαπημένος ηθοποιός μίλησε για τη νέα σεζόν του Τατουάζ και ανέφερε ότι το ξεκίνημα φέτος ήταν πολύ δυναμικό, δουλεύουν πολύ και σκληρά και οι κόποι όλης της ομάδας αποδίδουν ενώ στη συνέχεια όσον αφορά αν έχει αγωνία για τη νέα σεζόν δήλωσε:

Αγωνία δεν είχα ποτέ γιατί  από τότε που συνεργάζομαι με τον Αντρέα  Γεωργίου και τον Κούλλη Νικολάου πάντα ήταν πρώτες οι σειρές και πλέον θεωρώ δεδομένη την επιτυχία όταν συνεργάζομαι μαζί τους.

Ο Στέφανος Μιχαήλ στη συνέχεια ανέφερε ότι του αρέσει να κάνει αυτοκριτική αλλά μερικές φορές δεν μπορεί να είναι τέλειος σε όλα δηλώνοντας:

Κάνω αυτοκριτική αλλά λόγω της πίεσης δεν μπορείς να είσαι 100% όπως περιμένεις ότι θα αποδίδεις. Υπάρχουν στιγμές κούρασης που μπορεί να γίνουν και μικρολαθάκια.

Όσον αφορά την προσωπική του ζωή ανέφερε ότι δεν δίνει αφορμές γιατί πάντα ήταν χαμηλών τόνων και ποτέ δεν του άρεσε να προκαλεί. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

Δεν την προστατεύω απλά επειδή ζω τη ζωή μου με τέτοιο τρόπο όπου δεν εκτίθεμαι γιατί δεν βγαίνω και δεν προκαλώ το ενδιαφέρον.Δεν δίνω την αφορμή απλά ζω τη ζωή μου όπως τη ζούσα πάντα και δεν θεωρώ τον εαυτό μου σταρ.

Ο αγαπημένος ηθοποιός δεν δίστασε να αποκλείσει το ενδεχόμενο στο μέλλον να ασχοληθεί με την παρουσίαση ενώ στη συνέχεια αποκάλυψε ότι η σχέση του με τα social media είναι καθαρά επαγγελματική αφού δεν του αρέσει να εξευτελίζεται για ένα like!

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Στέφανου Μιχαήλ στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους:

 

Επόμενο άρθρο

Η Keira Knightley εναντίον της Kate Middleton!

Το εξοργισμένο κείμενο της ηθοποιού για την Δούκισσα του Cambridge…
08/10/2018 - 14:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αιμιλία Κενεβέζου: "Το πιο δύσκολο πράγμα είναι να μεγαλώσεις ένα παιδί"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους για το αφιέρωμα στον Μαριο Tόκα...
22/01/2019 - 18:02

Φουρλάς:Όσα αποκάλυψε για τους επιτήδειους που χρησιμοποιούν το όνομα του-ΒΙΝΤΕΟ

Όσα δήλωσε για το περιστατικό εκμετάλλευσης του ονόματος του...
21/01/2019 - 16:25

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Αντωνία Χαραλάμπους: Η σχέση εξ αποστάσεως και οι δυσκολίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον λόγο που τερματίστηκε η ραδιοφωνική της εκπομπή
14/01/2019 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διπλό φονικό Στροβόλου: Eπιστροφή στη σκηνή του εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η σύνθεση του δικαστηρίου στο σπίτι των θυμάτων για υποδείξεις σκηνών

Και τι δεν βρήκε η Αστυνομία σε οικία 35χρονου στην Ορόκλινη

Του πέρασαν χειροπέδες και θα οδηγηθεί ενώπιον Δικαστηρίου

Πως να μην "πέσετε" θύματα κλοπής από αυτοκίνητο

Οι συμβουλές της Αστυνομίας για πρόληψη του φαινομένου
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

Τέλος στον εφιάλτη των 69 επιβατών της πτήσης Aeroflot

Το αεροπλάνο προσγειώθηκε όταν έπεισαν τον αεροπειρατή ότι χρειάζεται ανεφοδιασμός

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ