Ψυχαγωγία

Στο χειρουργείο ο Εφραίμ: Ποιά είναι η κατάσταση της υγείας του;

Ο αγαπημένος ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ, έσπευσε χθες το βράδυ στο νοσοκομείο. Το πρόβλημα υγείας του που προέκυψε δεν του άφηνε άλλη επιλογή παρά να μπει εσπευσμένα στο χειρουργείο.

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, καθ' όλη τη διάρκεια της κοινής τους ζωής παραμένει στο πλευτό του στηρίζοντας τον σύζυγο της για άλλη μια φορά που το χρειάζεται ανάγκη...

Δείτε τι συνέβη και την κατάσταση της υγείας του στο HELLO!Cyprus

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Βίσση σε follower που την ειρωνεύτηκε για την ηλικία της

Το σκληρό σχόλιο και η δημόσια τοποθέτηση της τραγουδίστριας
23/02/2021 - 09:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι “extreme” φάρσες του Εφραίμ στην Αριστοτέλους και η αντίδρασή της

Τι είπε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής;
27/02/2021 - 15:20

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ασκεί... "βέτο" στον Αλέξη Κούγια

Τι είπε η παρουσιάστρια την ώρα της εκπομπής;
26/02/2021 - 18:20

Χριστιάνα και Χάρης: Μπαίνουν ως "Ζευγάρι" στο... "Battle of the Couples";

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" παίρνει θέσεις για... πρεμιέρα!
25/02/2021 - 16:35

Κούγιας υπέρ Λιγνάδη: “Το γραφείο μου έχει ξεκινήσει τις μηνύσεις…”

Ποια είναι τα νέα δεδομένα στην υπόθεση Λιγνάδη;
25/02/2021 - 12:48

"Έχασε" το δεξί του χέρι ο 21χρονος που τραυματίστηκε μετά από έκρηξη

Σοβαρή αλλά εκτός κινδύνου η κατάσταση της υγείας του νεαρού στο εργατικό ατύχημα
25/02/2021 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γιατί δεν είναι υποχρεωτική η εξέταση και όλων των μαθητών με rapid tests;

Επιστρέφουν στα θρανία πρώτα τα Λύκεια και οι Τεχνικές Σχολές και μετά τα Γυμνάσια

Ρώσος έβαλε σε δημοπρασία στο Ebay αρχαίο μάρμαρο από την Σαλαμίνα

Stop από την πρόσφυγα από την Αμμόχωστο Τασούλα Χατζητοφή που ζει στο San Fransisco

Δεν «ψάρεψαν» πύραυλο αλλά... δεξαμενή πολεμικού αεροσκάφους (ΦΩΤΟ)

Η επιβεβαίωση έγινε από ειδική μονάδα των Βρετανικών Βάσεων
Ελλάδα

Στις φυλακές της Τρίπολης ο Δημήτρης Λιγνάδης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παρελήφθη από τη ΓΑΔΑ όπου κρατείτο και μεταφέρθηκε με ειδικό βαν του Μεταγωγών
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Δυσκολεύεται να περπατήσει ο Ερντογάν

Τι συμβαίνει με την υγεία του Σουλτάνου;

Μπάιντεν για Κασόγκι: Υπόλογο το Ριάντ για παραβιάσεις ανθρωπίνων δικαιωμάτων

Η Ουάσινγκτον αναμένεται να ανακοινώσει σημαντικές αλλαγές στις σχέσεις των δύο χωρών

«Όχι δώρα, μόνο το εμβόλιο παρακαλώ» ζητά μια 94χρονη πριν τα γενέθλιά της

«Απηύδησα και ήθελα ο κόσμος να γνωρίζει ότι δικαιούται να εμβολιαστεί» λέει η κόρη της

tv news

Η Αγγελική μαθαίνει ποια είναι η κόρη της και το αποκαλύπτει στον Μιχάλη...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η εξέλιξη του χειρουργείου του Οδυσσέα στην Ελβετία τούς ταράζει όλους!

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 27/02/2021 - 18:00ALPHA NEWS