Ψυχαγωγία

Συγκινεί η Άννα Γιαγκιώζη:“Σκέφτομαι την υιοθεσία–Ήθελα να κάνω παιδί μόνη μου"

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε η Άννα Γιαγκιώζη στην εκπομπή “Με αγάπη Χριστιάνα” και τον Τάσο Ευαγγέλου.

Μεταξύ άλλων στην συνέντευξη η γνωστή ηθοποιός και πρωταγωνίστρια  του “Κάμπινγκ” αναφέρει την επιθυμία της για παιδί και τις σκέψεις να κάνει μόνη της αλλά αποκαλύπτει πρώτη φορά την λεκτική βία που δέχθηκε και την κατάχρηση εξουσίας που βίωσε.

Η γνωστή ηθοποιός δηλώνει:

“Στην καριέρα μου είπα πολλά όχι, μου είπαν όμως και πολλά όχι, έτσι χτίζεις καριέρα. Μου είχαν δώσει μεγάλα χρηματικά ποσά. Δεν έπεσα στην παγίδα να κάνω τις ευκολίες, δεν ήθελα η πορεία μου να είναι σύντομη. Νιώθω ευλογημένη που είμαι στο καστ του Κάμπινγκ.

Η πιο δύσκολη στιγμή ήταν όταν ήταν ο πατέρας μου άρρωστος στο Ογκολογικό. Δεν ταλαιπωρήθηκα ιδιαίτερα. Είμαι συμφιλιωμένη με την μοναξιά μου. Στο έρωτα δεν υπήρξα τυχερή αλλά δεν πειράζει. Το ελάττωμά μου, είναι ότι ερωτεύομαι μόνη μου. Έχουν περάσει πολλά χρόνια να νιώσω ερωτευμένη.

Η μητρότητα πέρασε από το μυαλό μου. Μου είναι έμφυτο και θεωρώ ότι θα είμαι καλή μητέρα. Μέχρι πρότινος σκεφτόμουν να κάνω παιδί μόνη μου. Αλλά πλέον νομίζω ότι πρέπει να έχεις κάποιες “προδιαγραφές” και όχι να κοιτάς το εγώ σου. Δεν αποκλείω όμως, το ενδεχόμενο υιοθεσίας.

Δεν μου έτυχε σεξουαλική βία αλλά λεκτική και κατάχρηση εξουσίας. Είχα σταθεί στα πόδια μου και έφυγα από την δουλειά για αυτό το λόγο.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παιδί που νοσηλεύεται σε ΜΕΘ μεταξύ κρουσμάτων ευλογιάς των πιθήκων στη Βρετανία

Οι ειδικοί είχαν τονίσει πως υπάρχει ανάγκη για μια νέα γενιά εμβολίων και θεραπειών
22/05/2022 - 13:22

Τραγωδία στην Ιταλία: Αυτοκίνητο έπεσε σε παιδικό σταθμό, νεκρό ένα παιδάκι

Το όχημα έπεσε με μεγάλη ταχύτητα μέσα στον κήπο όπου έπαιζαν τα παιδιά
18/05/2022 - 22:18

Παιδάκι 2,5 ετών στο Ηράκλειο ήπιε υγρό καθαρισμού και νοσηλεύεται διασωληνωμένο

Βρίσκεται υπό συνεχή παρακολούθηση του ιατρικού προσωπικού της μονάδας παίδων
15/05/2022 - 19:41

Ταινία το… Κάμπινγκ! Όλες οι λεπτομέρειες για πρώτη φορά (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον κινηματογράφο το τελυταίο επεισόδιο
13/05/2022 - 12:34

Ταινία το κάμπινγκ! Τι αποκάλυψε ο Φώτης Γεωργίδης στην Αριστοτέλους

Η συγκίνηση στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς και πότε θα προβληθεί
12/05/2022 - 16:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μίλησε για την εισβολή και την προσφυγιά ο Χατζηπαντέλα, ενοχλήθηκε η Τουρκία

Ο υπουργός Υγείας εξέφρασε την στήριξη του προς τον Ουκρανικό λαό

Τον "τσάκωσαν" να προσπαθεί να κλέψει παγκάρι Εκκλησίας, χειροπέδες σε 25χρονο

Ο 25χρονος στην προσπάθεια του να διαφύγει έπεσε και χτύπησε το κεφάλι του

Επεισόδια στους πανηγυρισμούς: Επίθεση με πέτρες σε όχημα, τραυματισμός 26χρονου

Στο όχημα επέβαιναν πατέρας και γιος με τον δεύτερο να διακομίζεται σε ιδιωτική κλινική
Ελλάδα

Ερντογάν: Η «διαγραφή» Μητσοτάκη, το «βέτο» στις ΗΠΑ και το «λάφυρο» της Συρίας

«Για μένα δεν υπάρχει πια Μητσοτάκης», δήλωσε ο Τούρκος Πρόεδρος

Αναβρασμός στο Άγιο Όρος: "Ιερός πόλεμος" στην Ορθόδοξη Εκκλησία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο επίκεντρο συγκεκριμένη Αγιορείτικη Μονή στην οποία έκαναν κατάληψη Ρώσοι Μοναχοί

Ανεμοβλογιά δείχνει το 1ο δείγμα από το ύποπτο κρούσμα "ευλογιάς πιθήκων"

Λήξη συναγερμού για τον 29χρονο Βρετανό που νοσηλεύεται στο "Αττικόν" στη Αθήνα
Διεθνή

Κυριακίδου για ευλογιά των πιθήκων: Να διασφαλίσουμε ότι διαθέτουμε εμβόλια

Σήμερα η συζήτηση των αρχών αρμόδιων για θέματα υγείας των κρατών μελών της ΕΕ

LIVE: O Ζελένσκι καλεί Πούτιν να συμφωνήσουν τερματισμό του πολέμου

Δυσφορία του Κιέβου για τις αργές παραδόσεις όπλων και μπρα ντε φερ για τις κυρώσεις

Απίστευτες εικόνες από αμμοθύελλα που έπληξε Ιράκ, Κουβέιτ και Σαουδική Αραβία

Αναπνευστικά προβλήματα, έκλεισαν αεροδρόμια και δημόσιες υπηρεσίες

tv news

Ο Αλέξης μεταφέρεται με κομμένες τις φλέβες στο νοσοκομείο...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η νέα ανατροπή στην υπόθεση της δολοφονίας του Στεφανή σαρώνει το χωριό...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 24/05/2022 - 09:15SUPER ΚΑΤΕΡΙΝΑ