Ψυχαγωγία

Συγκινεί ο Πιέρος με τις τρυφερές ευχές στην Κορτζιά για τα γενέθλιά της(ΦΩΤΟ)

Γενέθλια έχει σήμερα η Μαρία Κορτζιά!

Το νεαρό μοντέλο βρίσκεται μακριά από τον άνδρα της, Πιέρο Σωτηρίου, αφού ο ποδοσφαιριστής έχει μετακομίσει στο Καζακστάν για επαγγελματικούς λόγους και είναι  αυτοπεριορισμένος στο σπίτι του λόγω πανδημίας.

Η Μαρία Κορτζιά γίνεται 27 ετών και φέτος είναι η πιο περίεργη αφού δεν θα μπορεί να είναι μαζί με τα αγαπημένα της πρόσωπα. Ο Πιέρος με μια τρυφερή ανάρτηση θέλησε να της ευχηθεί "Χρόνια Πολλά" και να της πει πόσο λυπάται που δεν είναι μαζί της για να γιορτάσουν παρέα, όπως κάθε χρονιά. Ο ίδιος έγραψε

Στέλνω τις γενέθλιες ευχές μου στην αγαπημένη μου γυναίκα. Λυπάμαι, που δεν μπορώ να είμαι μαζί σου για να γιορτάσουμε, αλλά να ξέρεις ότι μετρώ αντίστροφα τα λεπτά μέχρι να μπορώ να το κάνω. Χρόνια πολλά αγάπη μου!

Επόμενο άρθρο

Επική γκάφα από την Σίσσυ Χρηστίδου! Μπέρδεψε τον Ρέμο με τον...Αργυρό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακουγόταν το "Μαζί σου" και η παρουσιάστρια δεν ήξερε πως να δικαιολογηθεί
29/03/2020 - 11:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι ευχές της Ομόνοιας στον Σταύρο Παπασταύρου (ΦΩΤΟ)

Ο πρόεδρος των «πρασίνων» έχει τα γενέθλια του και η Ομόνοια στέλνει τις ευχές της
30/05/2020 - 10:51

Η ατάκα του Ζέκα για τον... αδερφό Πιέρο

Τι ανάφερε για την παρέα που έκαναν όταν ήταν και οι τρεις στην Κοπεγχάγη
25/05/2020 - 16:55

Οι ευχές του Προέδρου Αναστασιάδη για το Ραμαζάν μπαϊράμι

Στην αγγλική και τουρκική γλώσσα το μήνυμά του προς τους Τ/κ και τους μουσουλμάνους
23/05/2020 - 14:10

Σε στυλ καντάδας άκουσε το "Χρόνια Πολλά" η 17χρονη Άννα (ΦΩΤΟ)

Γιόρτασε τα γενέθλιά της υπό καθεστώς καραντίνας αλλά...δεν την άφησαν μόνη
23/05/2020 - 13:53

Έλλη Κοκκίνου: Η σπάνια κοινή φωτογραφία με τον...12χρονο γιο της (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια του μικρού Αλέξανδρου
18/05/2020 - 11:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς διαμορφώθηκε ο «χάρτης» του Covid-19 στην Κύπρο από τις 9 Μαρτίου (ΓΡΑΦΙΚΑ)

790 ασθενείς έχουν αναρρώσει - Τα στοιχεία ανά επαρχία, φύλο και ηλικία

Καταγγέλθηκαν μπαρ, καφετέριες κι εστιατόρια για παραβίαση των μέτρων προστασίας

Με αμείωτο ρυθμό συνεχίζονται οι έλεγχοι των Αρχών ανά το παγκύπριο

Σε κινητοποίηση ξανά η Πυροσβεστική λόγω πυρκαγιάς που ξέσπασε στο Τσέρι

Έκλεισε για λίγη ώρα ο δρόμος Χαλεπιανών - Τσερίου
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του

"Προσβολή της διεθνούς κοινότητας" η ανάγνωση του Κορανίου στην Αγία Σοφία

Καταδικάζει το ελληνικό ΥΠΕΞ την φιέστα Ερντογάν για την Άλωση της Κωνσταντινούπολης
Διεθνή

YouTubers έδωσαν σε άλλη οικογένεια τον υιοθετημένο γιο τους

«Νιώθω αποτυχημένη ως μητέρα», δήλωσε η Myka Stauffer

Είπε "όχι" η Γερμανίδα Καγκελάριος στην πρόσκληση Τράμπ για τη σύνοδο των G7

Επικαλέστηκε την πανδημία του κορωνοϊου και απέρριψε το ταξίδι στην Ουάσινγκτον

Νεκρος 19χρονος από αστυνομικά πυρά σε διαδήλωση για τον θανατο του Φλόιντ

Χάος από τις βίαιες συγκρούσεις και τα σοβαρά επεισόδια σε πολλές πολιτείες των ΗΠΑ

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ