Ψυχαγωγία

Συγκινήθηκε ζωντανά στην εκπομπή η Ελένη Μενεγάκη πριν το μεγάλο φινάλε (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν αποχαιρετήσει την τηλεόραση, η Ελένη Μενεγάκη μας φανέρωσε ακόμη πιο ευαίσθητες πτυχές του εαυτού της.

Η παρουσιάστρια στη σημερινή προτελευταία εκπομπή της, συγκινήθηκε μετά την προβολή του αφιερωματικού βίντεο που ετοίμασαν οι συνεργάτες της, για τα 15 χρόνια “Ελένη” στον Alpha.

Το συγκινητικό βίντεο με μοναδικές στιγμές που έζησε στο κανάλι και το συναισθηματικό τραγούδι της φίλης της, Νατάσας Θεοδωρίδου, ήταν αρκετά ώστε η οικοδέσποινα να μιλήσει στους τηλεθεατές με δάκρυα στα μάτια.

Διαβάστε την συνέχεια και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου: H έκπληξη στο γηροκομείο για τα γενέθλια της γιαγιάς του (VID)

Συγκινεί ο Κύπριος σκηνοθέτης και ηθοποιός με την ανάρτηση του
30/06/2020 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Στο ποτάμι της Άνδρου μαζί με την...μικρή Μαρίνα (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές στο αγαπημένο της νησί
13/07/2020 - 10:53

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει στη κουζίνα ενώ...μαγειρεύει βραδινό γεύμα (ΦΩΤΟ)

Ενώ φτιάχνει πολύχρωμη σαλάτα με ξηρούς καρπούς και ντοματίνια
12/07/2020 - 13:04

Ελένη Μενεγάκη: Αποκαλύφθηκε το...επόμενο επαγγελματικό βήμα της

Λίγο μετά την αποχαιρετιστήρια εκπομπή
10/07/2020 - 15:40

Ελένη Μενεγάκη: Η πρώτη έξοδος μετά την αποχώρησή της από την τηλεόραση (ΦΩΤΟ)

Πού βρέθηκε η παρουσιάστρια και ποιο μήνυμα στέλνει;
09/07/2020 - 13:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν και είναι καλά στην υγεία τους η 14χρονη Αγγέλα και η 17χρονη Άννα

Λήξη συναγερμού για τα δύο κορίτσια που δηλώθηκαν στην Αστυνομία ως ελλείποντα πρόσωπα

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Xρειάζεται μια με μιάμιση ώρα για επιδιόρθωση της βλάβης και αποκατάσταση της παροχής

Αυτό είναι το αντίδοτο των Κυπρίων στον καύσωνα και την υγρασία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως "πολεμούν" τις υψηλές θερμοκρασίες και ποιές είναι οι συμβουλές των ειδικών;
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ