Ψυχαγωγία

Το συγκινητικό μήνυμα και "ευχαριστώ" του Λούη στους συνεργάτες του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Παταλίδης "έκλεισε" 100 εκπομπές του "Λούης Night Show" στον Alpha Κύπρου και διασκέδασε με όλη την αφρόκρεμα των media. Πέρα όμως από τους celebrities ο Λούης είχε κοντά του, στην αγκαλιά του, τους ανθρώπους που είναι μαζί από την αρχή της καριέρας του. Οι άνθρωποι που τον βοήθησαν να κατακτήσει την κορυφή και να τον στηρίξουν στα δύσκολα και να χαρούν μαζί του στα "μεγάλα".

Διαβάστε επίσης 100 εκπομπές "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW"-Όλη η showbiz γιόρτασε αγκαλιά με τον Λούη(ΦΩΤΟ)

Αυτοί οι άνθρωποι μπορεί να είναι αφανείς ήρωες αλλά για εκείνον σίγουρα είναι τα πιο λαμπρά αστέρια της ζωής του. Ο γνωστός stand up comedian σε έντονο συγκινησιακό κλίμα τους ευχαρίστησε και τόνισε σε όλους την σημασία που έχουν για τη ζωή του. Συγκεκριμένα ανέφερε


Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα κάποια άτομα που είναι μαζί μου, από την πρώτη στιγμή, τον Αντρέα Βασιλείου και τον Μιχάλη Αργυρού, που πλέον εκτός από συνεργάτες είμαστε και οικογένεια και μοιραζόμαστε τα πάντα...

κ
Αντρέας Βασιλείου, Κλείτος Κλείτου, Μιχάλης Αργυρού

 

Τον πολυβραβευμένο σκηνοθέτη μας, τον Κλείτο Κλείτου καθώς επίσης και τη Νάγια Αντωνίου που ήταν δυο χρόνια σκηνοθέτης μας.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

Το άρμα του «Λούης Night Show» στην καρναβαλίστικη παρέλαση της Λεμεσού! (ΦΩΤΟ)

Το Λεμεσιανό καρναβάλι ξεκίνησε και δεν θα μπορούσε να απουσιάζει η ομάδα του Λούη
10/03/2019 - 13:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL