Ψυχαγωγία

Το συγκινητικό μήνυμα και "ευχαριστώ" του Λούη στους συνεργάτες του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Παταλίδης "έκλεισε" 100 εκπομπές του "Λούης Night Show" στον Alpha Κύπρου και διασκέδασε με όλη την αφρόκρεμα των media. Πέρα όμως από τους celebrities ο Λούης είχε κοντά του, στην αγκαλιά του, τους ανθρώπους που είναι μαζί από την αρχή της καριέρας του. Οι άνθρωποι που τον βοήθησαν να κατακτήσει την κορυφή και να τον στηρίξουν στα δύσκολα και να χαρούν μαζί του στα "μεγάλα".

Διαβάστε επίσης 100 εκπομπές "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW"-Όλη η showbiz γιόρτασε αγκαλιά με τον Λούη(ΦΩΤΟ)

Αυτοί οι άνθρωποι μπορεί να είναι αφανείς ήρωες αλλά για εκείνον σίγουρα είναι τα πιο λαμπρά αστέρια της ζωής του. Ο γνωστός stand up comedian σε έντονο συγκινησιακό κλίμα τους ευχαρίστησε και τόνισε σε όλους την σημασία που έχουν για τη ζωή του. Συγκεκριμένα ανέφερε


Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα κάποια άτομα που είναι μαζί μου, από την πρώτη στιγμή, τον Αντρέα Βασιλείου και τον Μιχάλη Αργυρού, που πλέον εκτός από συνεργάτες είμαστε και οικογένεια και μοιραζόμαστε τα πάντα...

κ
Αντρέας Βασιλείου, Κλείτος Κλείτου, Μιχάλης Αργυρού

 

Τον πολυβραβευμένο σκηνοθέτη μας, τον Κλείτο Κλείτου καθώς επίσης και τη Νάγια Αντωνίου που ήταν δυο χρόνια σκηνοθέτης μας.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

Η Έλενα Παπαρίζου στο... "Λούης Night Show" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα XXL μουσικό επεισόδιο με Έλενα Παπαρίζου και Γιάννη Σαββιδάκη την Παρασκευή 10 Μαΐου
08/05/2019 - 16:55

Ο Λούης κάνει... κουλί μαζί με τον Χαράλαμπο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Άρεσε στον Λούη το κουλί; - Όλα όσα έγιναν στο "Λούης Night Show"
06/05/2019 - 13:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κρίσιμη η κατάσταση του Δημήτρη Χριστόφια ο οποίος νοσηλεύεται στην Εντατική

Τι λέει το ιατρικό ανακοινωθέν του Υπουργείου Υγείας για τον Πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Λεμεσός: 55χρονος έπεσε από ύψος 15 μέτρων μετά από ατύχημα σε εργοτάξιο (ΦΩΤΟ)

Στο σημείο μέλη της Αστυνομίας και μέλη του Τμήματος Επιθεωρήσεως Εργασίας

Στην Εντατική του ΓΝ Λευκωσίας ο Πρώην Πρόεδρος Δημήτρης Χριστόφιας

Επιδεινωμένη η κατάσταση της υγείας του καθώς αντιμετωπίζει αναπνευστικά προβλήματα
Ελλάδα

Σέρρες: Στο νοσοκομείο 9χρονη που παρασύρθηκε από λεωφορείο

Το κοριτσάκι νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας

Κρήτη: Τη ζωή του έχασε οδηγός όταν το αυτοκίνητό του έπεσε σε γκρεμό

Το όχημα κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε από γέφυρα
Διεθνή

EE και Κίνα υπέγραψαν συμφωνίες για διευκόλυνση της πολιτικής αεροπορίας

Στόχος να υποστηρίξει το παγκόσμιο εμπόριο αεροσκαφών και συναφών προϊόντων

Πόλεμος μεταξύ Google και Huawei με "φόντο" την αμερικανο-κινεζική κρίση

Τα νέα «έξυπνα» κινητά τηλέφωνα της κινεζικής εταιρείας χάνουν την πρόσβαση σε εφαρμογές

tv news

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Κάτια προσπαθεί να πει την αλήθεια στη Μαρίνα, αλλά εκείνη τη διώχνει...

O Αντρέας αποκαλύπτει κάτι σοκαριστικό στη Ρένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 20:20ALPHA NEWS