Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει η Ναταλία Δραγούμη:"Στα 12 μου δέχθηκα...σεξουαλική παρενόχληση"

Συγκλονίζει με τις αποκαλύψεις της η Ναταλία Δραγούμη στην εκπομπή Thrive και στην Ζέτα Δούκα, αποκαλύπτοντας ότι έπεσε θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης στην τρυφερή ηλικία των 12 ετών, γεγονός που δεν το εκμυστηρεύτηκε ποτέ στους γονείς της.Η ίδια ανέφερε:

"Δεν έχω μιλήσει στα παιδιά μου για την σεξουαλική παρενόχληση που έχω δεχθεί, όχι ότι είναι κακό, απλώς τους έχω πει κάποια πράγματα για να γνωριζόσουν πώς να το αποτρέψουν εάν συμβεί. Ο λόγος που δεν το είπα είναι γιατί η σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκα ήταν από έναν φίλο των γονιών μου!

Δεν το είχα πει στην μητέρα μου! Αυτός ο άνθρωπος δεν ξανάρθε στην Ελλάδα, ήταν Γάλλος φιλέλληνας. Δεν ξέρω καν αν ζει! Το είπα στην αδερφή μου γιατί ντράπηκα να το πω στην μητέρα μου και στον πατέρα μου! Ευτυχώς δεν χρησιμοποίησε βία και δεν έπαθα κάτι σωματικό, αλλά θα μπορούσα να πάθω ψυχικό!

Πρέπει να ήμουν 12 ετών, δεν ήμουν τόσο μικρή ώστε να είμαι απονήρευτη και μπόρεσα κάπως να ξεγλιστρήσω χωρίς να πάθω κάποιο τραύμα. Μπορώ να σκοτώσω αν κάποιος πειράξει τα παιδιά μου"

Επόμενο άρθρο

"Έσπασε" η Beyonce το βασιλικό πρωτόκολλο όταν συναντήθηκε με τη Μέγκαν Μαρκλ!

Όλες οι λεπτομέρειες και γιατί πως απέδειξε ότι η Queen B αν θέλει...το κάνει καλύτερα
20/07/2019 - 19:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέες καταγγελείες εναντίον του Τζέιμς Φράνκο για σεξουαλική παρενόχληση

Γυναίκες καταγγέλλουν πως ο γνωστός ηθοποιός τις εκμεταλλεύτηκε σεξουαλικά
04/10/2019 - 12:16

Σοκάρει η Αριστοτέλους: H σεξουαλική παρενόχληση και η σωματική βία που δέχθηκε!

Οι ανατριχιαστικές αποκαλύψεις για χορηγό καλλιστείων και τον πρώην σύντροφό της
29/09/2019 - 18:49

Δημόσια καταγγελία για σεξουαλική παρενόχληση από τον Μπόρις Τζόνσον

"Κάτω από το τραπέζι νιώθω το χέρι του Τζόνσον στο μηρό μου"
29/09/2019 - 17:01

Η Cardi B αποκάλυψε ότι έπεσε θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης από φωτογράφο

Η δημόσια εξομολόγηση της γνωστής τραγουδίστριας
27/09/2019 - 14:11

Επέστρεψε στο ξενοδοχείο η 16χρονη που κατήγγειλε καθηγητή για παρενόχληση (VID)

Eπιστολή Χαμπιαούρη προς την Εκπαιδευτική Υπηρεσία ώστε να τεθεί σε διαθεσιμότητα
17/09/2019 - 08:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντυπωσιακές εικόνες από την άσκηση Κύπρου - Γαλλίας στην ΑΟΖ (ΦΩΤΟ)

Μηνύματα αποφασιστικότητας και αλληλεγγύης έστειλε το «CYP/FRA/2019»

Δεν κατάφερε να κρατηθεί στη ζωή ο άτυχος Νεκτάριος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε το μοιραίο τροχαίο που του έκοψε το νήμα της ζωής του

Γιατρός φέρεται να καταχωρούσε "extra" εξετάσεις σε ασθενή (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα καταγγελία για κατάχρηση του συστήματος εξετάζει ο ΟΑΥ
Ελλάδα

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης

Αθήνα: Χημικά και κρότου λάμψης χρησιμοποίησε σε φοιτητές η ΕΛ.ΑΣ

Διαδηλωτές χτύπησαν με τα κοντάρια τους τις κλούβες της Αστυνομίας

Η κραυγή αγωνίας της μητέρας του μικρού Παναγιώτη Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά στον Alpha για τον αγώνα να συγκεντρωθεί το ποσό και να μεταβεί το παιδί στην Αμερική
Διεθνή

"Σφαγή" αμάχων, αλλεπάλληλοι βομβαρδισμοί και δραπετεύσεις τζιχαντιστών

Με αίμα βάφτηκε και η πέμπτη ημέρα της "Ειρηνικής Άνοιξης" στη Συρία

Χτύπησαν κομβόι με δημοσιογράφους στη Συρία (ΒΙΝΤΕΟ)

«Σφαγή» αμάχων με 26 νεκρούς κατά την πέμπτη ημέρα της τουρκικής εισβολής

Τούρκος ΥΠΕΞ: Πάρτε τους Σύρους πρόσφυγες στις χώρες σας

"Ό,τι κι αν κάνουν, είτε για εμπάργκο όπλων είτε για κάτι άλλο, μας κάνει πιο δυνατούς"

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ