Ψυχαγωγία

Συνάντηση Γερμανού-Μακρυπούλια στην Κύπρο:Όσα "ξεκαθάρισαν" για τον Χατζηγιάννη!

Η  Nαταλία Γερμανού βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Λούης Night Show" και στην αναχώρησή της από το νησί μας αποκάλυψε τη συνάντησε που είχε.

Η ίδια βρέθηκε με τη Ζέτα Μακρυπούλια, η οποία ήταν στην Κύπρο και εκμυστηρεύτηκε την προσωπική της κατάσταση, σε σχέση με τις φήμες που ήθελαν ο χωρισμός της με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη να έχει επέλθει. Συγκεκριμένα, τόνισε 

«Θα σας πω και μια πληροφορία, ταξιδεύαμε μαζί με την Ζέτα από Κύπρο για Ελλάδα. Πετάξαμε μαζί και καταφέραμε να μιλήσουμε και να πούμε τα νέα μας. Είναι σε άριστη κατάσταση και φυσική και εμφανισιακή και οικογενειακή και είναι όλα θαυμάσια στη ζωή της. Να σας καθησυχάσω αν είχατε κάποια ανησυχία, είναι όλα τέλεια. Να πω ότι είναι σε άριστη κατάσταση η Ζέτα»

k

Επόμενο άρθρο

Συνέλαβαν την Αννίτα Πάνια! Όλες οι πρώτες πληροφορίες...

Η γνωστή παρουσιάστρια οδηγήθηκε στο τμήμα με συνοδεία δυο περιπολικών
22/04/2019 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Έλια Ιωαννίδου εξέδωσε δελτίο τύπου για να ανακοινώσει τον χωρισμό της

"Είναι με λύπη που πληροφορήθηκα και διάβασα τις προηγούμενες μέρες..."
15/07/2020 - 09:49

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Η Στέλλα Σάββα μιλά πρώτη φορά για τον χωρισμό της

Όσα αποκάλυψε για την σχέση που διατηρεί με τον πατέρα της κόρης της
19/06/2020 - 17:52

H Τζούλια Νόβα "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για την απόφαση χωρισμού

Όσα ανέφερε το μοντέλο για τα προβλήματα, τον γάμο και το επόμενο βήμα ενόψει καλοκαιριού
14/06/2020 - 12:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όσους καλεσμένους θέλει το ζευγάρι για χαιρέτιση, μόνο 350 άτομα στο δείπνο

Η Δρ. Κολιού ξεκαθαρίζει για το τι θα ισχύει μετά τις 22 Αυγούστου για ανοικτούς γάμους

Ο Δήμος καθαρίζει το τζαμί και το τουρκοκυπριακό κοιμητήριο στα Λεύκαρα (ΦΩΤΟ)

Σεβασμός και διατήρηση του θρησκευτικού και πολιτιστικού πολιτισμού το μήνυμα Σοφοκλέους

Μελετά τοπικά lockdown's o Κωνσταντίνος Ιωάννου σε περίπτωση έξαρσης κρουσμάτων

Ποιά ήταν η πιο δύσκολη στιγμή του Υπουργού Υγείας κατά τη διαχείριση της πανδημίας
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

Στην τελική φάση δοκιμών στις 27 Ιουλίου εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Λαμβάνουν μέρος 30.000 άνθρωποι και θα διαρκέσει τρεις μήνες

Ξεπέρασαν τα δεκατρία εκατομμύρια τα κρούσματα κορωνοϊού σε όλο τον κόσμο

Ο νεότερος απολογισμός για ασθενείς και θύματα της πανδημίας από το Γαλλικό Πρακτορείο

Τσεχία: Δεκάδες τραυματίες από σύγκρουση επιβατικού τρένου με εμπορικό συρμό

Σωστικά συνεργεία ψάχνουν στα συντρίμμια των δύο αμαξοστοιχιών για τυχόν θύματα

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ