Ψυχαγωγία

Συνέβη και αυτό! Της έσπασαν τα νερά πίσω από το… παραβάν

Ψήφος με γενννητούρια μαζί!

Και όμως αυτός ο συνδυασμός έγινε σε χωριό του δήμου Πύλης, στα Τρίκαλα της Ελλάδας, όταν μία νεαρή μέλλουσα μητέρα πήγε να ψηφίσει.

Η ετοιμόγεννη έριξε το φάκελο στην κάλπη, όμως δεν πρόλαβε να απομακρυνθεί και πολύ, αφού.. έσπασαν τα νερά της. Η βοήθεια των συγχωριανών της ήταν άμεση και μεταφέρθηκε αμέσως από το εκλογικό κέντρο για το Νοσοκομείο Τρικάλων, όπου και έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι.

Και μάλλον ένιωσε με την ψήφο της πολύ μεγάλη ανακούφιση και της έφυγε το πιο...μεγάλο βάρος! 

Επόμενο άρθρο

Γάμος και βάφτιση στις κάλπες! Παντρεύτηκαν και πήγαν με όλο το σόι να ψηφίσουν

Δείτε το ζευγάρι που έγινε viral ψηφίζοντας με γαμπριάτικο κοστούμι και νυφικό
27/05/2019 - 10:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Babyboom! Η Νατάσα Πηλείδου υποδέχτηκε το δεύτερο παιδάκι της

Γέννησε σήμερα η Υπουργός Ενέργειας
20/07/2020 - 17:09

Baby Boom: Η Ανδριάνα Αθανασίου έγινε για πρώτη φορά μανούλα!

Το φύλο, το όνομα του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
20/06/2020 - 08:35

Ζητούν μεγαλύτερη αμοιβή όταν γεννιούνται δίδυμα ή τρίδυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Λύση στο πρόβλημα των ιδιωτικών κλινικών επεξεργάζεται ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας
16/06/2020 - 13:53

Babyboom για την Νικολέττα Ράλλη! Υποδέχτηκε το πρώτο της παιδί

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
15/06/2020 - 09:25

Eίναι γεγονός! Ο Γιώργος Χρανιώτης έγινε για πρώτη φορά...πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο και το φύλο του μωρού
15/06/2020 - 09:10

Φ. Πετρουτσέλι: Δημοσίευσε τη πρώτη φωτογραφία με τον νεογέννητο γιο της (ΦΩΤΟ)

Μας "σύστησε" τον μπέμπη με μια άκρως τρυφερή φωτογραφία από το μαιευτήριο
22/05/2020 - 09:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάλεψε νοσηλευόμενη για 115 ημέρες με τον κορωνοϊό και βγήκε νικήτρια (ΒΙΝΤΕΟ)

«Αν δεν το βιώσεις δεν καταλάβεις ότι υπάρχει» λέει η Αγλαΐα Γερασίμου στον Alpha

«Βροχή» προστίμων σε οικογενειακό τραπέζι και γαμήλιο πάρτι (ΒΙΝΤΕΟ)

«Καμπάνα» 1.500 ευρώ σε ιδιοκτήτη υποστατικού για καλεσμένους που χόρευαν σε πίστα

Δύο ενεργές αλυσίδες μετάδοσης σε ποδοσφαιρική ομάδα και εταιρεία

Που εντοπίστηκαν τα 13 νέα περιστατικά κορωνοϊού
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ένωση δυνάμεων κατά του κορωνοϊού ζήτησε ο Τζόνσον στη Γενική Συνέλευση των ΗΕ

«Ξέρουμε ότι δε γίνεται να συνεχίσουμε έτσι» ανέφερε ο Βρετανός Πρωθυπουργός

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 26/09/2020 - 21:20ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ