Ψυχαγωγία

Συνέβη και αυτό! Της έσπασαν τα νερά πίσω από το… παραβάν

Ψήφος με γενννητούρια μαζί!

Και όμως αυτός ο συνδυασμός έγινε σε χωριό του δήμου Πύλης, στα Τρίκαλα της Ελλάδας, όταν μία νεαρή μέλλουσα μητέρα πήγε να ψηφίσει.

Η ετοιμόγεννη έριξε το φάκελο στην κάλπη, όμως δεν πρόλαβε να απομακρυνθεί και πολύ, αφού.. έσπασαν τα νερά της. Η βοήθεια των συγχωριανών της ήταν άμεση και μεταφέρθηκε αμέσως από το εκλογικό κέντρο για το Νοσοκομείο Τρικάλων, όπου και έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι.

Και μάλλον ένιωσε με την ψήφο της πολύ μεγάλη ανακούφιση και της έφυγε το πιο...μεγάλο βάρος! 

Επόμενο άρθρο

Γάμος και βάφτιση στις κάλπες! Παντρεύτηκαν και πήγαν με όλο το σόι να ψηφίσουν

Δείτε το ζευγάρι που έγινε viral ψηφίζοντας με γαμπριάτικο κοστούμι και νυφικό
27/05/2019 - 10:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Μοντέλο" η Γαστεράτου μετά τη γέννα: Mε μίνι φόρεμα και...επίπεδη κοιλιά (ΦΩΤΟ)

Έτσι είναι το σώμα της δυο εβδομάδες μετά το μαιευτήριο - Η πρώτη ολόσωμη φωτογραφία
23/01/2020 - 10:56

Baby boom! Γέννησε η Ειρήνη Ψυχραμη (ΦΩΤΟ)

Μάθετε το φύλο του μωρού και δείτε την πρώτη του φωτογραφία μέσα από το μαιευτήριο
10/11/2019 - 14:18

Καμπάνες από τη Λοϊζίδου σε κόμματα και υποψήφιους για τις Ευρωεκλογές

Τα παράπονα που δέχθηκε το γραφείο της Επιτρόπου Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα
11/10/2019 - 17:40

74χρονη γέννησε δίδυμα κοριτσάκια (ΦΩΤΟ)

Μετά τη γέννα ο 82χρονος πατέρας υπέστη ξαφνικό εγκεφαλικό επεισόδιο
06/09/2019 - 16:12

Φυλακισμένη γέννησε μόνη και αβοήθητη στο κελί της (ΒΙΝΤΕΟ)

Tο προσωπικό είχε ενεργήσει καταλλήλως λέει το Τμήμα μετά από έρευνα
30/08/2019 - 15:24

Μπιγιονσέ: "Είχα φτάσει 99 κιλά αλλά αποδέχομαι το σώμα μου"

Η γνωστή τραγουδίστρια μιλά για τη δύσκολη γέννα των διδύμων και τα κιλά της εγκυμοσύνης
29/07/2019 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο δρόμο προς το χιονισμένο Τρόοδος

Έκλεισε δρόμος λόγω του μεγάλου αριθμού οχημάτων στην περιοχή

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Όλα όσα γνωρίζουμε μέχρι στιγμής για τον θανατηφόρο κοροναϊό

Τα επιβεβαιωμένα κρούσματα σε Ασία, Αμερική και Ευρώπη και οι τελευταίες εξελίξεις

Μετρά νεκρούς και πληγές η Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό (ΦΩΤΟ)

Ανασύρουν ζωντανούς και νεκρούς κάτω από τα ερείπια ενώ οι επιχειρήσεις συνεχίζονται

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ