Ψυχαγωγία

Συντετριμμένη η Jessie J μετά την αποβολή που είχε - Η συγκινητική ανάρτησή της

Η Jessie J μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram αποκάλυψε πώς ήταν έγκυος και έχασε το παιδί.

Μέσα από την ανάρτησή της, η διάσημη τραγουδίστρια εξήγησε πώς ήθελε πάντα να γίνει μαμά γι’ αυτό και αποφάσισε να κάνει ένα παιδί μόνη της.

«Χθες το πρωί γελούσα με έναν φίλο μου και του έλεγα “Σοβαρά πώς θα τραγουδήσω αύριο το βράδυ, χωρίς να πω σε όλο το κοινό ότι είμαι έγκυος;”. Αλλά από χθες το βράδυ σκεφτόμουν πως θα τα καταφέρω χωρίς να ξεσπάσω σε κλάματα… Αφού πήγα για τον τρίτο υπέρηχο μου είπαν ότι πλέον δεν υπάρχει χτύπος. Σήμερα το πρωί νιώθω ότι δεν μπορώ να διαχειριστώ τα συναισθήματά μου. Μπορεί να μετανιώσω που κάνω αυτή την ανάρτηση, μπορεί και όχι. Δεν ξέρω.

Αυτό που ξέρω είναι ότι θέλω να τραγουδήσω σήμερα. Όχι επειδή αποφεύγω το πένθος αλλά γιατί ξέρω ότι αυτό θα με βοηθήσει. Θέλω να είμαι ειλικρινής και αληθινή και να μη κρύψω αυτά που νιώθω. Το αξίζω. Θέλω να είμαι όσο περισσότερο μπορώ ο εαυτός μου. Όχι μόνο για το κοινό μου αλλά και για εμένα και για το μικρό μωρό μου.

Αποφάσισα να κάνω ένα παιδί μόνη μου. Γιατί αυτό ήθελα πάντα και η ζωή είναι πολύ μικρή. Το να μείνω έγκυος ήταν ένα θαύμα και μια εμπειρία που δεν θα ξεχάσω ποτέ. Είμαι ακόμη σε σοκ, η στεναχώρια είναι τεράστια. Αλλά ξέρω ότι είμαι δυνατή και θα είμαι καλά»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessie J (@jessiej)

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όχημα ανατράπηκε στο highway: Στο νοσοκομείο μητέρα με το παιδί της

Το νέο τροχαίο σημειώθηκε στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας–Λεμεσού, κοντά στο Ζύγι
29/11/2021 - 17:01

Σοκ στις ΗΠΑ: 13χρονος πυροβόλησε κατά λάθος 5χρονο ενώ τραβούσε βίντεο

Ο έφηβος συνελήφθη και μεταφέρθηκε σε κέντρο κράτησης ανηλίκων
28/11/2021 - 11:02

Ετοιμότητα Βουλής να συμβάλει για εξάλειψη κάθε μορφής βίας κατά των παιδιών

"Έχουμε χρέος να προάγουμε και να προασπιζόμαστε τα δικαιώματα των παιδιών"
18/11/2021 - 19:21

Ασελγούσε στην κόρη του από όταν ήταν τριών ετών ο αστυφύλακας στα Τρίκαλα

Αρνείται τα πάντα παρουσιάζοντας μια σκληρή στάση ο 29χρονος
15/11/2021 - 12:40

Μην τα βάζετε με τον Γιόκιτς: Γκρέμισε τον Μόρις και αποβλήθηκε

Πήρε φόρα και έριξε πάνω του το τεράστιο κορμί του γκρεμίζοντας τον σκληροτράχηλο άσο
09/11/2021 - 09:03

Ρίγη συγκίνησης: Ο 9χρονος Κυριάκος νίκησε "τον πιο μεγάλο πόλεμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάλεψε με τον καρκίνο, ένα χρόνο μετά χτυπά την καμπάνα και στέλνει τα πιο ηχηρά μηνύματα
07/11/2021 - 12:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καμία έλλειψη ασθενοφόρων απαντά ο ΟΚΥπΥ για τον θάνατο του 77χρονου (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή απόγνωσης από τον Δήμαρχο Πόλης Χρυσοχούς για υποστελέχωση του Νοσοκομείου

ΒΙΝΤΕΟ: Πήραν θέσεις τα παιδάκια που θα υποδεχθούν τον Πάπα στο αεροδρόμιο

Με σημαίες της Κύπρου και του Βατικανού θα καλωσορίσουν τον Ποντίφικα

Καταγγελία Μυλωνά: Άγριος ξυλοδαρμός Διευθυντή και απειλές κατά της ζωής του

"Mε έβριζαν μασώνο" λέει ο Πρόεδρος της Κοινοβουλευτικής Επιτροπής Παιδείας
Ελλάδα

Επιβεβαιώθηκε το πρώτο κρούσμα της Όμικρον στην Ελλάδα

Εντοπίστηκε στην Κρήτη σύμφωνα με τον Υπουργό Υγείας, Θάνο Πλεύρη

Μητσοτάκης: Στους τέσσερις μήνες η τρίτη δόση, αν το εγκρίνουν οι ειδικοί

Η σημερινή συζήτηση στη Βουλή των Ελλήνων διεξήχθη σε υψηλούς τόνους

Πάνω από 6,000 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα και ακόμη 75 θάνατοι

Ανέβηκαν στους 690 οι διασωληνωμένοι ασθενείς στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

Εμβόλιο AstraZeneca: Ερευνητές εντόπισαν τι προκαλεί τις σπάνιες θρομβώσεις

49 θάνατοι στο ΗΒ μετά από περιπτώσεις θρομβώσεων σε άτομα που είχαν κάνει το εμβόλιο

Δραματική έκκληση Γκουτέρες: «Άδικα» τα κλεισίματα συνόρων λόγω Όμικρον

O Γενικός Γραμματέας του ΟΗΕ έκανε λόγο για μια μορφή «απαρτχάιντ» σε βάρος της Αφρικής

Παραιτήθηκε ο υπουργός Οικονομικών της Τουρκίας

Ραγδαίες εξελίξεις - Ο Ερντογάν έκανε δεκτή την παραίτησή του, ποιος διορίστηκε

tv news

Η ώρα της κρίσης φτάνει! Στάθης και Ιουλία μιλούν ανοιχτά σε Στέφανο και Μυρτάλη

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Ένα αναπάντεχο γεγονός διαταράσσει τις ισορροπίες και ανατρέπει τα πάντα…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/12/2021 - 14:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ