Ψυχαγωγία

Τα 5 καλοκαιρινά fashion looks της Χριστιάνας Αριστοτέλους που...αγαπήσαμε(ΦΩΤΟ)

Tο στυλ μιας γυναίκας πολλές φορές μας δίνει στοιχεία για την προσωπικότητα και το χαρακτήρα της!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους πάντα ενημερωμένη με τις νέες τάσεις της μόδας επιλέγει μοναδικά outfits για τις εμφανίσεις της. Εμείς, διαλέξαμε τα 5 fashion looks για αυτό το καλοκαίρι, όπως η ίδια παρουσιάστρια τα προτείνει!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τις φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

To "βασιλικό" τζιν που απολαμβάνουν οι γαλαζοαίματοι είναι...προς πώληση (ΦΩΤΟ)

Φτιάχνεται από πρώτες ύλες που υπάρχουν αποκλειστικά στον κήπο του παλατιού
15/07/2020 - 11:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η καλοκαιρινή εξόρμηση της Αριστοτέλους και η πόζα στην αμμουδιά (ΦΩΤΟ)

"Ψηφίζει" Κύπρο και απολαμβάνει τον ήλιο και την θάλασσα
19/07/2020 - 13:28

Αριστοτέλους: Η on air έκπληξη της μικρής Μελίνας στο φινάλε της εκπομπής (VID)

Η συγκίνηση της παρουσιάστριας λίγο πριν αποχαιρετήσει (για φέτος) το τηλεοπτικό κοινό
10/07/2020 - 18:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ντόμινο εξελίξεων έφερε η υποβάθμιση της Ελλάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν ενημερώσαμε την Αθήνα" παραδέχεται ο Κυβερνητικός Εκπρόσωπος

Μόλις 175 χιλιόμετρα από την Κύπρο η έκρηξη που σκόρπισε τον τρόμο στο Λίβανο

Το χρονικό της ισχυρής έκρηξης που έγινε αισθητή σε Λευκωσία, Λεμεσό και Λάρνακα

"Εισαγόμενα" τα τέσσερα από τα πέντε νέα κρούσματα στα κατεχόμενα

Συνολικά διενεργήθηκαν 1,238 εργαστηριακές εξετάσεις
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

Εικόνες χάους μετά την ισχυρή έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που υψώνεται ένα πυκνό νέφος καπνού πάνω από την πρωτεύουσα του Λιβάνου

LIVE: Εικόνες βιβλικής καταστροφής στο λιμάνι και τους δρόμους της Βυρητού

Ισχυρή έκρηξη στο λιμάνι-Αναστάτωση σε όλη την Κύπρο που πλήγηκε από το ωστικό κύμα

ΦΩΤΟ: Έγραψαν "SOS" στην άμμο και διασώθηκαν

Η απίστευτη ιστορία τριών ναυαγών σε ένα μικρό νησί του Ειρηνικού

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 22:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ