Ψυχαγωγία

Τα νυχτοπερπατήματα της Αθηνάς Οικονομάκου με τον... γιο της (ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου βράδυ στα στενάκια της Μυκόνου με την πιο όμορφη παρέα και το πιο γλυκό ραντεβού, με τον μικρό της γιο, Μάξιμο.

Η ίδια βόλταρε με τον μπέμπη της και ανέβασε ένα story στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Ο Μάξιμος είναι έξι μηνών και η μαμά του τον πήρε για να δουν μαζί το ηλιοβασίλεμα σε ένα από τα πιο ωραία σημεία του νησιού.

Δείτε την σχετική ιστορία.

Επόμενο άρθρο

Άντρη Καραντώνη: Πιο σέξυ από ποτέ με καυτό μπικίνι στην παραλία (ΦΩΤΟ)

"Μοίρασε εγκεφαλικά" στο ανδρικό κοινό με το σώμα της
17/08/2018 - 17:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Η εξομολόγηση για την αλλαγή στη ζωή της μετά την μητρότητα

Οι δυσκολίες μετά την γέννηση του Μάξιμου και η επιθυμία για δεύτερο παιδί
20/02/2019 - 10:08

Αθηνά Οικονομάκου: Η συγκίνηση της on air όταν αναφέρθηκε στον πατέρα της-ΒΙΝΤΕΟ

Η φάρσα και τα ουρλιαχτά της στο πλατό της εκπομπής...
04/02/2019 - 12:45

Αθηνά Οικονομάκου: Περιέγραψε με κάθε λεπτομέρεια πως γνωρίστηκε με τον Φίλιππο

Όλες οι λεπτομέρειες από την πρώτη τους συνάντηση...
25/01/2019 - 12:12

Αθηνά Οικονομάκου: Ταξίδι στο Παρίσι με τις φίλες της (ΦΩΤΟ)

Οι υπέροχες φωτογραφίες που δημοσίευσε από το επαγγελματικό της ταξίδι
21/01/2019 - 14:07

Το απίστευτο σχόλιο του Τανιμανίδη σε... φωτογραφία της Οικονομάκου! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός και το σχόλιο που έγινε viral
20/01/2019 - 10:45

Αθηνά Οικονομάκου: Το φιλί στο στόμα στον άντρα της και τα γλυκά λόγια (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και το δημόσιο ευχαριστώ στον άντρα της ζωής της
30/12/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ