Ψυχαγωγία

Τα νυχτοπερπατήματα της Φουρέιρα στη Λευκωσία με την "Dream Team" του Fuego-ΦΩΤΟ

Στην Κύπρο η Ελένη Φουρέιρα για να εμφανιστεί στα εγκαίνια της Παραμυθούπολης Χριστουγέννων και να φέρει πρώτη την...Χριστουγεννιάτικη διάθεση στο νησί μας.

Η αγαπημένη τραγουδίστρια σε κλίμα ένθερμης υποδοχής τραγούδησε και ξεσήκωσε μικρούς και μεγάλους. Λίγη ώρα μετά το τέλος του εντυπωσιακού και υψιπετούς show που παρουσίασε, βρέθηκε σε εστιατόριο μαζί με την Dream του Fuego, ομάδα που χάρισε στη χώρα μας την καλύτερη θέση στον διαγωνισμό της Eurovision.

Η καλή και αγαστή συνεργασία από ότι φαίνεται εξελίχθηκε σε μια σημαντική φιλία ετών με την παρέα της..."φωτιάς" να συναντιέται κάθε φορά που βρίσκονται στην ίδια πόλη.

Ελένη Φουρέιρα, Μιχάλης Μαραθεύτης, Κλείτος Κλείτου, Αιμίλιος Κορομίας, Ανδρέας Βασιλείου, Εύη Παπαμιχαήλ και Χαράλαμπος Παπατζάνης για φαγητό με πολλές ενδιαφέρουσες συζητήσεις και χαμόγελα. 

Δείτε την σχετική φωτογραφία με την τραγουδίστρια να σχολιάζει ότι αυτούς τους ανθρώπους τους θεωρεί "οικογένεια"

Επόμενο άρθρο

Ο Μαζωνάκης "σφάζει" με το γάντι τον Τάκη Ζαχαράτο για τις δηλώσεις στον Λούη!

Απαντά πρώτη φορά στην αποκάλυψη ότι τον ενοχλούν και δεν θέλει τις μιμήσεις...
23/11/2019 - 12:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα και Αργυρός τρέχουν σαν "Champions" στους δρόμους της Θεσσαλονίκης(VID)

Λίγο πριν την εμφάνιση τους σε νυχτερινό μαγαζί της Χαλκιδικής
26/07/2020 - 10:51

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια πέρασε από το γνωστό “εξομολογητήριο” του Θέμη Γεωργαντά
12/07/2020 - 14:26

Ελένη Φουρέιρα: Η έκπληξη που δέχτηκε από...παγκοσμίου φήμης τραγουδίστρια (VID)

Δεν μπορούσε να συγκρατήσει τον ενθουσιασμό της
12/07/2020 - 12:30

Ελένη Φουρέιρα: Αποκάλυψε την...αισθητική επέμβαση που έχει κάνει

Σε ποιο σημείο του σώματός της έχει παρέμβει αισθητικά η ποπ τραγουδίστρια;
10/07/2020 - 11:34

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλήθηκε Αστυνομία για να επιβάλει την τάξη σε τυχαία δειγματοληψία στη Λευκωσία

Παρέμβαση Υπουργού Υγείας για να λήξει η ταλαιπωρία δεκάδων πολιτών σε εμπορικό κέντρο

Στο κελί για δέκα χρόνια ο 57χρονος για την επίθεση με acid

Είχε ρίξει καυστικό υγρό στην εν διαστάσει σύζυγό του στη Λεμεσό

Στο κελί για έξι ημέρες ο ύποπτος για απαγωγή και παρενόχληση 31χρονης

Τον κατήγγειλε στις Αρχές ότι την έβαλε με το ζόρι στο αυτοκίνητο του και της επιτέθηκε
Ελλάδα

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

Ένα σχολείο για τα παιδιά που δεν είχαν κανένα!

Ο κόσμος μας αλλάζει μέσα από τη γνώση και την εκπαίδευση.

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 15:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ