Ψυχαγωγία

Τα tweets που... "λατρέψαμε" την μέρα της αγάπης και του έρωτα

14 Φλεβάρη σήμερα... Η μέρα της αγάπης και του έρωτα είναι εδώ και οι απανταχού ερωτευμένοι έχουν την τιμητική τους. Λουλούδια, γλυκά, καρδούλες είναι… παντού!

Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου όμως χωρίς τιτιβίσματα γίνεται; Δεν γίνεται!

Για άλλη μια φορά, οι χρήστες των μέσων κοινωνικής δικτύωσης ήταν πιστοί στο ραντεβού έδωσαν δυναμικά το παρόν τους, δίνοντας μία διαφορετική νότα στην "αγαπησιάρικη" και ρομαντική αίσθηση που υπάρχει.

Εμείς ψάξαμε και βρήκαμε τα πιο πετυχημένα tweets που έγιναν για την πιο... ερωτική μέρα του χρόνου:

Επόμενο άρθρο

Τα πορτραίτα Μπαράκ και Μισέλ Ομπάμα στη National Portrait Gallery

Λιγότερα άσπρα μαλλιά και μικρότερα αυτιά ζήτησε από τον ζωγράφο ο Μπαράκ αλλά... μάταια!
14/02/2018 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επιβεβαίωση ΑΠΟΕΛ για παραμονή Τραμετζάνι

Συνεχίζει στους πρωταθλητές ο Ιταλός τεχνικός
27/05/2019 - 13:19

Το Twitter... πήρε φωτιά στον τελικό της Eurovision!

Όσα σχολίασαν οι "τουττεράδες" κατά τη διάρκεια του διαγωνισμού
18/05/2019 - 23:11

Το Twitter πήρε φωτιά στον β' ημιτελικό και... αποθέωσε την Eurovision!

Eurovision και Twitter πάνε μαζί -Όσα σχολίασαν στην γνωστή πλατφόρμα κοινωνικής δικτύωσης
16/05/2019 - 22:37

Οι "τουιτεράδες" έδωσαν ρέστα για την Eurovision και τρόλαραν τους πάντες (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα σχολίασαν στην γνωστή πλατφόρμα κοινωνικής δικτύωσης
14/05/2019 - 22:56

Η Παμελα Άντερσον εναντίον όλων εξαιτίας της σύλληψης του Ασάνζ

Η σύλληψη του συνιδρυτή των Wikileaks προκάλεσε την οργή της γνωστής ηθοποιού
11/04/2019 - 15:41

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές
24/03/2019 - 20:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θέλουν να κλειδώσουν τα κινητά των μαθητών σε θυρίδες οι καθηγητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει ο Γιάννος Σωκράτους το περιστατικό ξυλοδαρμού μαθήτριας σε λεωφορείο

Τεκμήρια και ανακρίσεις στέλνουν για 6η φορά στο κελί τον 35χρονο serial killer

Δεν παραπέμπεται ακόμη σε απευθείας δίκη ενώπιον του Μόνιμου Κακουργιοδικείου

Τα πρέπει και τα μη σε περίπτωση που δεχθείτε επίθεση από φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Παιδίατρος δίνει συμβουλές στους γονείς, με αφορμή το πρόσφατο περιστατικό
Ελλάδα

Η επόμενη μέρα του πρώτου γύρου των δημοτικών εκλογών στην Αθήνα

Σαφέστατο προβάδισμα νίκης την ερχόμενη Κυριακή έχει ο Κώστας Μπακογιάννης

Ελλάδα: Συντριπτική ήττα για τον Αλέξη Τσίπρα

Η χώρα οδηγείται σε πρόωρες εκλογές και την Νέα Δημοκρατία να είναι ισχυρή

Τσίπρας: "Η τελική ετυμηγορία ανήκει πάντοτε στο λαό"

Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά τα αποτελέσματα των εκλογών
Διεθνή

Μακρόν και Σάντσεθ αναλύουν τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών

Οι δυο Ευρωπαίοι ηγέτες θα συναντηθούν απόψε στο Παρίσι

Ευρωκλογές: Τέλος ο ιστορικός δικομματισμός στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Οι δύο πολιτικές οικογένειες που κυριαρχούν συγκεντρώνουν συνολικά 324 βουλευτές

Αιματηρά επεισόδια σε φυλακή στις ΗΠΑ

Η σύγκρουση ξέσπασε κατά τη διάρκεια των ωρών του επισκεπτηρίου

tv news

Η Μάρθα είναι εξαφανισμένη και κινδυνεύει θανάσιμα... Ο Παύλος ανησυχεί...

Η Τατιάνα καλείται εσπευσμένα στην αστυνομική διεύθυνση«To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Σταύρος ανακαλύπτει πως η Λίλιαν σχεδιάζει να φύγει κρυφά με τα δύο κορίτσια..

Επισκέπτεται την Κάτια και ζητάει βοήθειά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/05/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ