Ψυχαγωγία

Τα tweets που... "λατρέψαμε" την μέρα της αγάπης και του έρωτα

14 Φλεβάρη σήμερα... Η μέρα της αγάπης και του έρωτα είναι εδώ και οι απανταχού ερωτευμένοι έχουν την τιμητική τους. Λουλούδια, γλυκά, καρδούλες είναι… παντού!

Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου όμως χωρίς τιτιβίσματα γίνεται; Δεν γίνεται!

Για άλλη μια φορά, οι χρήστες των μέσων κοινωνικής δικτύωσης ήταν πιστοί στο ραντεβού έδωσαν δυναμικά το παρόν τους, δίνοντας μία διαφορετική νότα στην "αγαπησιάρικη" και ρομαντική αίσθηση που υπάρχει.

Εμείς ψάξαμε και βρήκαμε τα πιο πετυχημένα tweets που έγιναν για την πιο... ερωτική μέρα του χρόνου:

Επόμενο άρθρο

Τα πορτραίτα Μπαράκ και Μισέλ Ομπάμα στη National Portrait Gallery

Λιγότερα άσπρα μαλλιά και μικρότερα αυτιά ζήτησε από τον ζωγράφο ο Μπαράκ αλλά... μάταια!
14/02/2018 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η μεγαλύτερη σε χρόνο και εμβέλεια "πτώση" του Facebook στην ιστορία του

Μεγάλο αναμένεται το πλήγμα στην εταιρεία μετά την πολύωρη διακοπή
14/03/2019 - 09:45

Το #FacebookDown και το Twitter πήρε φωτιά

Όταν οι Facebookαράδες και Influencer αναγκάστηκαν να γίνουν...τουιτεράδες
14/03/2019 - 00:33

To Twitter γλεντάει τον «παττιχάρη» Ντιέγο Σιμεόνε

Τι ήθελε και το 'πε; Τώρα πρέπει να υποστεί τις... συνέπειες από τα τρολ του διαδικτύου
13/03/2019 - 12:01

Το "Replay" της Κύπρου κυκλοφόρησε και το twitter... ξεσαλώνει! (ΦΩΤΟ)

To ...fuego , το πρώτο reaction, oι περούκες της Κύπρου με την Τάμτα και τα αγόρια με μέλι
05/03/2019 - 21:59

Το αδιαχώρητο σε ανθοπωλεία, ζαχαροπλαστεία και εστιατόρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Την τιμητική τους είχαν τα γλυκά και τα τριαντάφυλλα για τη μέρα των ερωτευμένων
14/02/2019 - 21:06

Το Twitter γλεντά τη viral φωτογραφία από τη συνάντηση Τσίπρα-Μέρκελ

"Κορίτσια να βρείτε κάποιον να σας κοιτάζει όπως ο Αλέξης τη Μέρκελ"
10/01/2019 - 21:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο Λάρνακας: Η στιγμή που η μοτοσικλέτα τυλίγεται στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Διασωληνωμένος στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται ο 39χρονος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ