Ψυχαγωγία

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σύμφωνα με τον Γιάννη Πουλόπουλο στη σκηνή θα είναι 6 άτομα. Η Τάμτα, ένας τραγουδιστής στα φωνητικά και 4 χορευτές (δύο αγόρια και δύο κορίτσια ή 4 αγόρια). Το τραγούδι αναδεικνύει τις φωνητικές δυνατότητες της Τάμτα, πιάνει πολύ υψηλές νότες και έχει ένα ερωτικό κλίμα.

Η Έλενα Παπαρίζου σε πρόσφατη δήλωση, ανέφερε ότι το έχει ακούσει και έστειλε τις ευχές στην Τάμτα αναφέροντας

"Είναι από τα πολύ αγαπημένα μου πρόσωπα και φίλη μου. Της εύχομαι ολόκαρδα καλή επιτυχία. Έχω ακούσει το τραγούδι και μου αρέσει πάρα πολύ. Την συμβουλεύω να είναι ο εαυτός της και να το απολαύσει"

Επόμενο άρθρο

Αυτό είναι το πιο δημοφιλές hashtag (#) στο Instagram!

Δείτε ποια ακόμη συμπληρώνουν την δεκάδα...
11/02/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Βαγγέλης Κακουριώτης δηλώνει έτοιμος να εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision

Το νέο του τραγούδι και η συνεργασία του με τον Φοίβο
07/07/2020 - 15:33

“Εκτός” ο Sandro από την Eurovision 2021;

Οι πρώτες πληροφορίες για την ανάθεση και οι βλέψεις για τον επόμενο εκπρόσωπο
01/06/2020 - 10:37

Λούης και Τεύκρος μετέτρεψαν τη σκηνή του σατιρικού σε Eurovision αρένα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το backstage στιγμιότυπο που μας δίνει μια μικρή γεύση για το ερχόμενο επεισόδιο
20/05/2020 - 11:56

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

Φωταγωγήθηκε το Προεδρικό για χάρη της... Eurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Μνημεία από όλες τις χώρες έδωσαν "φως" στον μουσικό διαγωνισμό
17/05/2020 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: Απεγκλωβισμός και σοβαρός τραυματισμός οδηγού μετά από τροχαίο ατύχημα

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας λόγω της σοβαρότητας της κατάστασής του

Χειροπέδες σε δυο πρόσωπα για την υπόθεση Καλλιτσιώνη

Ήταν γνωστά στις Αρχές και ανακρίθηκαν από τις πρώτες ώρες που άρχισαν οι έρευνες
Ελλάδα

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Απέσυραν την απόφαση για lockdown στο Βελιγράδι, μετά τον ξεσηκωμό των Σέρβων

Ανησυχεί για τις διαπραγματεύσεις για το Κόσοβο και το κύρος της χώρας ο Πρόεδρος Βούτσιτς

Λαβρόφ: Μόσχα και Άγκυρα συνεργάζονται για κατάπαυση του πυρός στην Λιβύη

"Η κυβέρνηση της Τρίπολης προσβλέπει σε στρατιωτική λύση"

ΟΗΕ: Η πανδημία προκάλεσε αύξηση λαθρεμπορίου μασκών και αντισηπτικών

Ομάδες του οργανωμένου εγκλήματος εκμεταλλεύτηκαν τον φόβο και τις αβεβαιότητες

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 17:40DEAL