Ψυχαγωγία

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σύμφωνα με τον Γιάννη Πουλόπουλο στη σκηνή θα είναι 6 άτομα. Η Τάμτα, ένας τραγουδιστής στα φωνητικά και 4 χορευτές (δύο αγόρια και δύο κορίτσια ή 4 αγόρια). Το τραγούδι αναδεικνύει τις φωνητικές δυνατότητες της Τάμτα, πιάνει πολύ υψηλές νότες και έχει ένα ερωτικό κλίμα.

Η Έλενα Παπαρίζου σε πρόσφατη δήλωση, ανέφερε ότι το έχει ακούσει και έστειλε τις ευχές στην Τάμτα αναφέροντας

"Είναι από τα πολύ αγαπημένα μου πρόσωπα και φίλη μου. Της εύχομαι ολόκαρδα καλή επιτυχία. Έχω ακούσει το τραγούδι και μου αρέσει πάρα πολύ. Την συμβουλεύω να είναι ο εαυτός της και να το απολαύσει"

Επόμενο άρθρο

Αυτό είναι το πιο δημοφιλές hashtag (#) στο Instagram!

Δείτε ποια ακόμη συμπληρώνουν την δεκάδα...
11/02/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο τίτλος του τραγουδιού της ελληνικής συμμετοχής στη Eurovision-ΦΩΤΟ

Η αποκάλυψη από τη νεαρή τραγουδίστρια και η ανάρτηση της...
18/02/2019 - 13:56

Η Ελλάδα ανακοίνωσε την εκπρόσωπο της για την Eurovision-Δείτε ποια είναι(ΦΩΤΟ)

Η Ελληνοκαναδή ερμηνεύτρια και επίσημα στον 64ο διαγωνισμό τραγουδιού της Eurovision
14/02/2019 - 22:22

Τάμτα: Αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισε να πει το "ναι" στην Κύπρο!

Ο λόγος που πέρσι απάντησε αρνητικά και τα κριτήρια βάσει των οποίων απάντησε θετικά...
14/02/2019 - 09:30

Πρόεδρος του Ισραήλ:"Ελπίζω η Κύπρος να κερδίσει στο Τελ Αβίβ..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Με τις ευχές της διοργανώτριας χώρας η Τάμτα στην Eurovision
12/02/2019 - 21:06

Τάμτα: Μάθετε πότε θα ακούσουμε και θα δούμε πρώτη φορά το "Replay"!

"Δεν θα κάνω promo σε χώρες και δεν είναι δεδομένο ότι θα χορέψω..."
07/02/2019 - 13:14

Η Μadonna στη σκηνή της Eurovision; Όλες οι λεπτομέρειες...

Ο δισεκατομμυριούχος Sylvan Adams πρόθυμος να χρηματοδοτήσει την εμφάνιση
03/02/2019 - 13:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ