Ψυχαγωγία

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σύμφωνα με τον Γιάννη Πουλόπουλο στη σκηνή θα είναι 6 άτομα. Η Τάμτα, ένας τραγουδιστής στα φωνητικά και 4 χορευτές (δύο αγόρια και δύο κορίτσια ή 4 αγόρια). Το τραγούδι αναδεικνύει τις φωνητικές δυνατότητες της Τάμτα, πιάνει πολύ υψηλές νότες και έχει ένα ερωτικό κλίμα.

Η Έλενα Παπαρίζου σε πρόσφατη δήλωση, ανέφερε ότι το έχει ακούσει και έστειλε τις ευχές στην Τάμτα αναφέροντας

"Είναι από τα πολύ αγαπημένα μου πρόσωπα και φίλη μου. Της εύχομαι ολόκαρδα καλή επιτυχία. Έχω ακούσει το τραγούδι και μου αρέσει πάρα πολύ. Την συμβουλεύω να είναι ο εαυτός της και να το απολαύσει"

Επόμενο άρθρο

Αυτό είναι το πιο δημοφιλές hashtag (#) στο Instagram!

Δείτε ποια ακόμη συμπληρώνουν την δεκάδα...
11/02/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τάμτα σχολιάζει τον...Sandro και "φλερτάρει" ξανά με την Eurovision!

Άφησε ανοιχτά τα ενδεχόμενα εκπροσώπησης και μίλησε για τον Ελληνοαμερικάνο εκπρόσωπό μας
06/12/2019 - 18:34

Ο Sandro σχολιάζει για πρώτη φορά την...Ελένη Φουρέιρα και την Τάμτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο φετινός εκπρόσωπος της Eurovision μιλάει για τις γυναίκες που παίρνει την σκυτάλη
02/12/2019 - 17:45

Είναι επίσημο! Ο Sandro Nicolas θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision

Δείτε ποιος είναι ο εκπρόσωπος μας αλλά και την επίσημη ανακοίνωση
29/11/2019 - 19:03

Αποκλειστικά στον Alpha: Σε ποια εκπομπή θα εμφανιστεί για πρώτη φορά ο Sandro;

O εκπρόσωπός μας στην Eurovision έρχεται να τραγουδήσει ζωντανά σε σκηνή
22/11/2019 - 16:56

Είναι γεγονός! Ο Sandro Nicolas θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στην Eurovision(ΦΩΤΟ)

Μάθετε ποια είναι τα πέντε υποψήφια τραγούδια και πως θα γίνει η επιλογή
22/11/2019 - 10:44

Eurovision: Αυτό είναι το όνομα που φημολογείται ότι θα μας εκπροσωπήσει(ΦΩΤΟ)

Το προφίλ του ταλαντούχου τραγουδιστή και όλες οι λεπτομέρειες
21/11/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Oδηγός παρέσυρε νεαρό με ηλεκτρικό σκούτερ και εγκατέλειψε τη σκηνή

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας για ιατρικές εξετάσεις

Ανάμεσα στο πλήθος, η τραγική φιγούρα της μάνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγγενείς και φίλης της άτυχης Νελίνας απαιτούν να αποδοθεί δικαιοσύνη

Μετά τα μέτρα πάνε κανονικά στις εξετάσεις οι μαθητές (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν θέλουμε να πάρουμε το μέλλον των συμμαθητών στα χέρια μας" λέει η ΠΣΕΜ
Ελλάδα

Αυτός είναι ο νέος Υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας

Αναλαμβάνει τη θέση μετά την παραίτηση του Αντώνη Διαματάρη

Στο «χορό» των Ρίχτερ η Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Καταγράφηκε νέα σεισμική δόνηση μεγέθους 4,5 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ

Ληστές παρέσυραν με όχημα 77χρονη τραυματίζοντάς την θανάσιμα

Η απόπειρα ληστείας που κατέληξε σε τραγωδία
Διεθνή

"Μετωπική σύγκρουση" Τζόνσον - Κόρμπιν στο τελευταίο debate (ΒΙΝΤΕΟ)

Υψηλοί τόνοι, αλληλοκατηγορίες και ένα τηλεοπτικό τετ - α- τετ χωρίς ιδιαίτερες εκπλήξεις

Δουβλίνο: Κρέμασαν μπουφάν και παλτά σε γέφυρα για να τα πάρουν άστεγοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το διαδικτυακό κάλεσμα για βοήθεια και η συγκινητική ανταπόκριση δεκάδων πολιτών

"Σώστε τη Γη γιατί είναι ο μοναδικός πλανήτης που έχουμε"

Ποια είναι η έκκληση του Νομπελίστα Ντιντιέ Κελόζ

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ