Ψυχαγωγία

Tάμτα: Έτσι θα εμφανιστεί στη σκηνή - Η συμβουλή της... Παπαρίζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σύμφωνα με τον Γιάννη Πουλόπουλο στη σκηνή θα είναι 6 άτομα. Η Τάμτα, ένας τραγουδιστής στα φωνητικά και 4 χορευτές (δύο αγόρια και δύο κορίτσια ή 4 αγόρια). Το τραγούδι αναδεικνύει τις φωνητικές δυνατότητες της Τάμτα, πιάνει πολύ υψηλές νότες και έχει ένα ερωτικό κλίμα.

Η Έλενα Παπαρίζου σε πρόσφατη δήλωση, ανέφερε ότι το έχει ακούσει και έστειλε τις ευχές στην Τάμτα αναφέροντας

"Είναι από τα πολύ αγαπημένα μου πρόσωπα και φίλη μου. Της εύχομαι ολόκαρδα καλή επιτυχία. Έχω ακούσει το τραγούδι και μου αρέσει πάρα πολύ. Την συμβουλεύω να είναι ο εαυτός της και να το απολαύσει"

Επόμενο άρθρο

Αυτό είναι το πιο δημοφιλές hashtag (#) στο Instagram!

Δείτε ποια ακόμη συμπληρώνουν την δεκάδα...
11/02/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανατροπή στην Eurovision! Το νέο λάθος που απέκλεισε αδίκως χώρα στον ημιτελικό

Οι Ιταλοί άλλα ψήφισαν και άλλοι βαθμοί δόθηκαν - Όλο το παρασκήνιο
27/05/2019 - 11:49

Αυτό δεν το περιμέναμε! Η Τάμτα αναδείχθηκε η πιο...κακοντυμένη της Eurovision

Όλες οι λεπτομέρειες, η ψηφοφορία και ποιος άνδρας νίκησε τον "διαγωνσιμό"
27/05/2019 - 11:33

Ο Σάκης Ρουβάς απαντά αν θα συμμετείχε για τρίτη φορά στην Eurovision!

Ναι ή όχι απαντά ο απόλυτος Έλληνας σταρ σε μια ακόμα συμμετοχή
26/05/2019 - 12:54

Η στυλίστρια της Τάμτα απαντά στα σχόλια για την εμφάνιση της στη Eurovision

Η σκληρή κριτική για την εμφάνιση της Τάμτα και η απάντηση
25/05/2019 - 15:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δίνει ζωή σε συνανθρώπους του ο 17χρονος Στέφανος (ΦΩΤΟ)

Αεροδιακομιδή των οργάνων του από το Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Χωρίς προηγούμενο οι ροές αιτητών ασύλου μέσω κατεχομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτάνουν με αεροπορικές πτήσεις από Κωνσταντινούπολη και Αττάλεια στο παράνομο Ερκάν

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προειδοποιεί για ισχυρές καταιγίδες και χαλάζι

Εκδόθηκε νέα πορτοκαλί προειδοποίηση για τον καιρό
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Θύμα "εσκεμμένης, προμελετημένης εκτέλεσης" ο Κασόγκι

Τι κατέδειξε η ειδική ανεξάρτητη έρευνα του ΟΗΕ για τον θάνατό του

Προειδοποιεί με κυρώσεις την Τουρκία για τους S-400 ο Τραμπ

Πως σκοπεύουν οι ΗΠΑ να απαντήσουν στον Ερντογάν για την αγορά του πυραυλικού συστήματος

Τα είπαν στην Ουάσιγκτον Μογκερίνι και Πομπέο

Προκλήσεις που αντιμετωπίζουν οι ΗΠΑ και η Ευρώπη στην ατζέντα της συνάντησης

tv news

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ