Ψυχαγωγία

Tάμτα: H ανατροπή που ετοιμάζει στο video-clip και οι πρώτες λεπτομέρειες!

Η Τάμτα θα εκπροσωπήσει την Κύπρο στον φετινό διαγωνισμό της Eurovision με το τραγούδι Replay!

Τα γυρίσματα για το video clip ξεκίνησαν ήδη στην Ελλάδα και σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες θα είναι συνδυασμός εξωτερικών και εσωτερικών γυρισμάτων ενώ η εμφάνιση της τραγουδίστριας θα είναι εντελώς διαφορετική στο βίντεο κλιπ από τη σκηνή, κρατώντας το καλό τους χαρτί και το πλεονέκτημα της ευχάριστης έκπληξης.

ταμτα

Αρχές Μαρτίου και η επίσημη παρουσίαση του τραγουδιού για το κοινό της Κύπρου, από το δελτίο ειδήσεων του κρατικού καναλιού σε παράλληλη σύνδεση με αίθουσα που θα βρίσκεται η Τάμτα και θα δίνονται συνεντεύξεις και μια μικρή δεξίωση γνωριμίας με τον δημοσιογραφικό κόσμο.

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν και Χάρι δεν υπακούν και "σπάνε" συνεχώς το Πρωτόκολλο - Η νεά παραβίαση

Μια απόφαση που θα φέρει αντιμέτωπη τη Βασίλισσα
20/02/2019 - 09:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κυκλοφόρησε το teaser του τραγουδιού της Ελλάδας για την Eurovision(BINTEO)

Ένα ατμοσφαιρικό τραγούδι που θα μας ταξιδέψει...
01/03/2019 - 22:06

Τάμτα: Ακύρωσε την εμφάνιση της στην Κύπρο για την παρουσίαση του..."Replay"

Mάθετε τον λόγο της απόφασης και όλες τις λεπτομέρειες
01/03/2019 - 11:29

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Εννοείται θέλω να εκπροσωπήσω στο μέλλον την Ελλάδα"
08/02/2019 - 12:57

Έγινε η κλήρωση της Eurovision! Δείτε σε ποιον ημιτελικό θα εμφανιστεί η Tάμτα

Ελλάδα και Κύπρος και η κλειρωτίδα .... "μίλησε"
28/01/2019 - 21:44

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για τον σύντροφό της και παραγωγό του Hollywood
21/01/2019 - 09:59

Τάμτα:Με "έκλεψε" με τους φίλους του στα 14 μου - Δεν σταμάταγα να κλαίω(BINTEO)

"Το σπίτι μου ήταν 24τ.μ στην Γεωργία , μέχρι τα έντεκα δεν είχαμε τουαλέτα"
20/01/2019 - 21:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πίσω από τα σίδερα οι δύο Πολωνοί για το φόνο Λετονού στη Λεμεσό

Δείτε τις ποινές που τους επέβαλε το Δικαστήριο

"Αξίζω και εγώ το χειροκρότημά σας, γιατί μπορούμε" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιστρέφουν στην Κύπρο με το χρυσό και στέλνουν μέσω του AlphaNewsLive το δικό τους μήνυμα

Στη δημοσιότητα η Έκθεση του Γενικού Ελεγκτή για το ΡΙΚ

Εξέτασε τον Ημικρατικό Οργανισμό με αφορμή αναφορές για κακοδιαχείριση
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

Δύο μήνες παράταση φαίνεται να δίνουν οι 27 στο ΗΒ για το Brexit

Πάνω από 700.000 Βρετανοί υπέγραψαν για την παραμονή της χώρας τους στην ΕΕ

Σε ισχύ από σήμερα η νέος μηχανισμός πολιτικής προστασίας RescEU της ΕΕ

Θεσπίζει ένα νέο απόθεμα ικανοτήτων για πρόληψη καταστροφών και μέτρα ετοιμότητας

tv news

O Τόνυ ενδίδει στο πάθος του για την Τατιάνα... Θα δώσει το οριστικό τέλος;

O δρόμος όμως με το εμπόριο όπλων δεν έχει γυρισμό... «To Τατουάζ» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης αναγκάζεται να παραδεχτεί στην Μάρθα για τη σχέση που είχε με την Κάτια

Η Μάρθα καταλαβαίνει πως η Μαρίνα είναι κόρη του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/03/2019 - 17:40DEAL