Ψυχαγωγία

Τάμτα: Η μεγάλη διάκριση σε διεθνή βραβεία λίγο πριν την Eurovision!

Ανάμεσα στις υποψηφιότητες για τα Global Social Awards της Τσεχίας βρίσκεται η Τάμτα!

Συγκεκριμένα, η φετινή μας εκπρόσωπος στον διαγωνισμό της Eurovision είναι υποψήφια για στην κατηγορία “Fun & Entertainment”. Tα Global Social Awards (GLOSA) είναι ένας διεθνής ιντερνετικός διαγωνισμός που περιλαμβάνει γνωστές προσωπικότητες που έχουν ξεχωρίσει στoν κόσμο των Social Media.Η Τάμτα κατάφερε να ξεχωρίσει με το profile της στο Instagram αλλά και με την πορείας της και φιγούραρε ανάμεσα σε διεθνείς "Instagram Millionaires".

Η τελετή των Global Social Media Awards, θα διεξαχθεί αμέσως μετά τον τελικό της Eurovision στις 29 Μαΐου στην Τσεχία στο Forum Karlin της Πράγας.

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Κορτζιά-Σωτηρίου:"Μιμούνται"... τον Ρονάλντο και τη σύντροφο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που θέλησαν να στείλουν στον ποδοσφαιριστή με την ανάρτηση τους
13/04/2019 - 12:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτό δεν το περιμέναμε! Η Τάμτα αναδείχθηκε η πιο...κακοντυμένη της Eurovision

Όλες οι λεπτομέρειες, η ψηφοφορία και ποιος άνδρας νίκησε τον "διαγωνσιμό"
27/05/2019 - 11:33

Η στυλίστρια της Τάμτα απαντά στα σχόλια για την εμφάνιση της στη Eurovision

Η σκληρή κριτική για την εμφάνιση της Τάμτα και η απάντηση
25/05/2019 - 15:56

Η επιστροφή της Τάμτα από το Τελ Αβιβ και οι πρώτες δηλώσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το αποτέλεσμα και το "6" της Γεωργίας - "Κρίμα που πρέπει να απολογηθώ..."
20/05/2019 - 11:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού

ΠτΔ: Να μην επιτρέψουμε ποτέ ξανά σε αυτό τον τόπο να βιώσει τον πόλεμο

Το μήνυμα του Προέδρου Αναστασιάδη για την επέτειο της τουρκικής εισβολής

Πανηγύρια στα κατεχόμενα για την επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αεροπορικές επιδείξεις από F16 - Ακιντζί και Οκτάι στη στρατιωτική παρέλαση
Ελλάδα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες
Διεθνή

Oι ΗΠΑ στέλνουν στρατιώτες στη Σαουδική Αραβία

Κλιμακώνεται η ένταση με το Ιράν

Αυστηρή προειδοποίηση Λονδίνου προς Τεχεράνη για το δεξαμενόπλοιο

Το πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία κατασχέθηκε στο Στενό του Χορμούζ

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 14:00ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW