Ψυχαγωγία

Τάμτα: Mε "έκλεψε" σε ηλικία 14 ετών και παντρευτήκαμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα, η φετινή μας εκπρόσωπος στον διαγωνισμό της Eurovision, μίλησε στον Τάσο Τρύφωνος για την απαγωγή της σε ηλικία 14 χρονών, όπου μία ημέρα την «έκλεψε» ο πατέρας της κόρης της. Συγκεκριμένα ανέφερε στην εκπομπή "Τετ Α Τετ": 

«Μου λέει μην καθόμαστε τώρα στο δρόμο και μας βλέπει ο κόσμος, να πάμε κάπου να καθίσουμε να μιλήσουμε ανθρώπινα. Μπήκα στο αμάξι αλλά αμέσως άρχισα να κλαίω γιατί κατάλαβα ότι δε θα με πήγαιναν για καφέ και με πήγαν όντως εκτός Τιφλίδας.

Από εκείνη την ημέρα έμενα πλέον στο σπίτι του με τους γονείς του, 16 χρόνων αυτός, 14 εγώ… Επί της ουσίας παντρευτήκαμε τον Απρίλιο… Φλεβάρη με «έκλεψε». Δεν μπορούσαμε να κάνουμε πολιτικό γάμο επειδή ήμασταν ανήλικοι και δεν επιτρεπόταν. Πάγωσα όλα τα συναισθήματα μου, πήρα πολύ ψυχρή απόφαση και είπα ό,τι και να γίνει εγώ θα χωρίσω επειδή δεν μπορώ να ζήσω αυτή τη ζωή».
 

Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής με τις σχετικές αποκαλύψεις...

 

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αιμίλιος Χειλάκης:"O Φάρος θα γεννήσει συναισθήματα φόβου, χαράς και ελπίδας..."

Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε αποκλειστικά στο Alphanews.live
19/04/2019 - 19:37

Ελένη Ράντου:"Το Κωνσταντίνου και Ελένης δεν το πήραμε ποτέ σοβαρά..."(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ένιωσα ότι έκλεισε ένας κύκλος και δεν αποζητώ τη χαρά της τηλεόρασης..."
09/04/2019 - 18:19

Τάμτα: Τελικά θα εμφανιστεί με περούκα στη σκηνή της Eurovision; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απουσία του συντρόφου της στο Ισραήλ και το πρόβλημα υγείας που προσπαθεί να ξεπεράσει
03/04/2019 - 16:53

Μέσι: «Ο γιος μου με ρωτάει: Γιατί σε σκοτώνουν στην Αργεντινή;»

Ο σούπερ σταρ της «μπιανκοσελέστε» τόνισε ότι είναι πια... συνήθεια αυτό που γίνεται...
29/03/2019 - 15:16

Αποκαλυπτικός σε συνέντευξη του ο Γιάννης Αντετοκούνμπο

«Δεν είμαι φίλος με άλλους σταρ, γιατί δεν θέλω τίποτα να με κρατάει πίσω», δήλωσε
28/03/2019 - 13:15

Μαρίνος Κόνσολος:"Είμαι σχεδόν ... μαμάκιας"

Όλα όσα δήλωσε για τη μεγάλη του αγάπη για τη μητέρα του
28/03/2019 - 11:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τιμήθηκε η μνήμη των θυμάτων της αρμενικής γενοκτονίας στην Λευκωσία

Η Επιτροπή Μνήμης Αρμενικής Γενοκτονίας Κύπρου διοργάνωσε Εκδήλωση Μνήμης με Πεζοπορία

ΓεΣΥ: Πέραν των 30 χιλιάδων δικαιούχων ενεγράφησαν κατά την πρώτη μέρα εγγραφής

"Τα προβλήματα που προέκυψαν αντιμετωπίστηκαν αμέσως"

Με ήλιο και υψηλές θερμοκρασίες θα σουβλίσουμε το Πάσχα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένεται και περαιτέρω αύξηση της θερμοκρασίας τις επόμενες ημέρες
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Γαλλία: Υπέρ της "παθητικής ευθανασίας" αποφάσισε Δικαστήριο για άντρα σε κώμα

Σε διεθνή δικαστήρια οι γονείς του 42χρονου που βρίσκεται 10 χρόνια σε αυτή τη κατάσταση

Σρι Λάνκα: Τα παιδιά μιας εύπορης οικογένειας πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

Την ευθύνη για τις επιθέσεις σε τρεις εκκλησίες και τέσσερα ξενοδοχεία ανέλαβε το ΙΚ

Χρονοδιάγραμμα αποχώρησης θα ζητήσουν από τη Μέι οι βουλευτές της

Κατέληξαν στην ξεκάθαρη αποφασιστικότητα ότι οι κανόνες δε θα έπρεπε να αλλάξουν"

tv news

Μία συγκλονιστική εκπομπή που περιγράφει βήμα προς βήμα την πορεία του Χριστού..

Λεπτό προς λεπτό η πορεία του Χριστού από τη ζωή στο θάνατο «24 ΩΡΕΣ» Γ’Μέρος το Μ.Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Σε Α' τηλεοπτική προβολή η συναυλία-αφιέρωμα στον Μεγάλο Κύπριο Μουσικοσυνθέτη

Μάριος Τόκας «Για Πάντα Εδώ» Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 25/04/2019 - 07:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ