Ψυχαγωγία

Τάμτα: Mε "έκλεψε" σε ηλικία 14 ετών και παντρευτήκαμε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα, η φετινή μας εκπρόσωπος στον διαγωνισμό της Eurovision, μίλησε στον Τάσο Τρύφωνος για την απαγωγή της σε ηλικία 14 χρονών, όπου μία ημέρα την «έκλεψε» ο πατέρας της κόρης της. Συγκεκριμένα ανέφερε στην εκπομπή "Τετ Α Τετ": 

«Μου λέει μην καθόμαστε τώρα στο δρόμο και μας βλέπει ο κόσμος, να πάμε κάπου να καθίσουμε να μιλήσουμε ανθρώπινα. Μπήκα στο αμάξι αλλά αμέσως άρχισα να κλαίω γιατί κατάλαβα ότι δε θα με πήγαιναν για καφέ και με πήγαν όντως εκτός Τιφλίδας.

Από εκείνη την ημέρα έμενα πλέον στο σπίτι του με τους γονείς του, 16 χρόνων αυτός, 14 εγώ… Επί της ουσίας παντρευτήκαμε τον Απρίλιο… Φλεβάρη με «έκλεψε». Δεν μπορούσαμε να κάνουμε πολιτικό γάμο επειδή ήμασταν ανήλικοι και δεν επιτρεπόταν. Πάγωσα όλα τα συναισθήματα μου, πήρα πολύ ψυχρή απόφαση και είπα ό,τι και να γίνει εγώ θα χωρίσω επειδή δεν μπορώ να ζήσω αυτή τη ζωή».
 

Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής με τις σχετικές αποκαλύψεις...

 

Επόμενο άρθρο

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάμτα: H ανατροπή που ετοιμάζει στο video-clip και οι πρώτες λεπτομέρειες!

Ξεκίνησαν τα γυρίσματα στην Ελλάδα για το "Replay"
20/02/2019 - 09:49

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

ΠτΔ: “Φως στο τούνελ” των χαμένων πρακτικών ρίχνει η μαρτυρία Έιντεν (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λεγόμενα Αναστασιάδη ξεσήκωσαν νέο γύρο σφοδρών αντιδράσεων από πλευράς ΑΚΕΛ
17/02/2019 - 20:29

Νεοφυτίδης στον Alpha:«Δεν θα διαλευκανθεί καμιά υπόθεση στο ποδόσφαιρo»(BINTEΟ)

Πολλά και ενδιαφέροντα ανέφερε ο Σπύρος Νεοφυτίδης στην συνέντευξη της στον Alpha
11/02/2019 - 08:48

Μουσταφά Ακιντζί: Μόνο με πολιτική ισότητα θα συζητήσουμε για εγγυήσεις

Η αποκεντρωμένη ομοσπονδία, η πολιτική ισότητα και η μόνη εναλλακτική στο στάτους κβο
10/02/2019 - 09:22

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Εννοείται θέλω να εκπροσωπήσω στο μέλλον την Ελλάδα"
08/02/2019 - 12:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρέθηκε περίστροφο με σφαίρες σε οικία 53χρονου στη Λεμεσό

Συνελήφθη ο άνδρας αλλά και η γυναίκα του

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία

«Ήμουν χρήστης για 20 χρόνια, άρχισα στα 13 μου, δοκίμασα τα πάντα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία για τον εφιάλτη των ναρκωτικών και την πορεία προς την απεξάρτηση
Ελλάδα

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ