Ψυχαγωγία

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

H Τάμτα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Τετ Α Τετ" και στον Τάσο Τρύφωνος και μίλησε μεταξύ άλλων πρώτη φορά για την σχέση της με τον Πάρη Κασιδόκωστα, ο τρόπος που ανακοίνωσε την συμμετοχή της στην Eurovision αλλά και πως ισορροπούν τη σχέση τους ανάμεσα στην δημοσιότητα και ιδιωτικότητα.

Η ίδια ανέφερε

Διαβάστε επίσης: Τάμτα:Με "έκλεψε" με τους φίλους του στα 14 μου - Δεν σταμάταγα να κλαίω - Όλα όσα αποκάλυψε στον Τάσο Τρύφωνος στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη μετά την ανακοίνωση της εκπροσώπησης στην Eurovision(BINTEO)


Σε μια σχέση πρέπει να είσαι καλά... Εγώ "την βρίσκω" όταν είμαι και μόνη μου. Ήμουν πολλά χρόνια μόνη και ήμουν καλά.

Δεν έχω κάνει φοβερή προσπάθεια να κρύψω την σχέση μουμε τον Πάρη. Δεν είμαι άνθρωπος που θα προκαλέσω. Δεν ζούμε και στο Hollywood, που θα με κυνηγήσουν και ας κάνει παραγωγές ταινίες ο Πάρης στο Hollywood. Προσέχω τα "πρώτα ραντεβού". Από την στιγμή που μπήκε σε μια μορφή η σχέση δεν προσπαθώ να το κρύψω ούτε να το προβάλλω.

Του ανακοίνωσα ότι θα πάω Eurovision, δεν τον ρώτησα. Νομίζουν όλοι ότι είμαι στην δισκογραφική του (Panik) αλλά δεν είμαι. Όλοι οι άνθρωποι που είναι δίπλα μου θέλουν να με βλέπουν δυνατή και καλά και θα τους έχω μαζί μου.

 

Επόμενο άρθρο

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

Οutsider ή φαβορί η Κύπρος; Δείτε σε ποια θέση βρισκόμαστε στα στοιχήματα(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν το τελικό, ποιος είναι το απόλυτο φαβορί για τη νίκη;
18/05/2019 - 21:34

Είναι γεγονός! Στον μεγάλο τελικό της Eurovision η Κύπρος με την Τάμτα(ΒΙΝΤΕΟ)

Στον τελικό και η Ελλάδα με την Κατερίνα Ντούσκα
15/05/2019 - 00:05

Αποθεώθηκε η Τάμτα! Δείτε την εμφάνισή της στον α' ημιτελικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Άνοιξε τον χορό των συμμετοχών της φετινής διοργάνωσης με τον καλύτερο τρόπο
14/05/2019 - 22:37

Η γκάφα της παρουσιάστριας της Eurovision στην... Τάμτα(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάλλον δεν ήταν και τόσο διαβασμένη και έκανε λάθος στην έναρξη του διαγωνισμού
13/05/2019 - 12:04

Συγκινεί η Τάμτα! Βρέθηκε κοντά στον μικρό Λάμπρο στο Ισραήλ... (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός τις ευχές του να νικήσει στην Eurovision
05/05/2019 - 14:50

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 09:30DEAL