Ψυχαγωγία

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

H Τάμτα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Τετ Α Τετ" και στον Τάσο Τρύφωνος και μίλησε μεταξύ άλλων πρώτη φορά για την σχέση της με τον Πάρη Κασιδόκωστα, ο τρόπος που ανακοίνωσε την συμμετοχή της στην Eurovision αλλά και πως ισορροπούν τη σχέση τους ανάμεσα στην δημοσιότητα και ιδιωτικότητα.

Η ίδια ανέφερε

Διαβάστε επίσης: Τάμτα:Με "έκλεψε" με τους φίλους του στα 14 μου - Δεν σταμάταγα να κλαίω - Όλα όσα αποκάλυψε στον Τάσο Τρύφωνος στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη μετά την ανακοίνωση της εκπροσώπησης στην Eurovision(BINTEO)


Σε μια σχέση πρέπει να είσαι καλά... Εγώ "την βρίσκω" όταν είμαι και μόνη μου. Ήμουν πολλά χρόνια μόνη και ήμουν καλά.

Δεν έχω κάνει φοβερή προσπάθεια να κρύψω την σχέση μουμε τον Πάρη. Δεν είμαι άνθρωπος που θα προκαλέσω. Δεν ζούμε και στο Hollywood, που θα με κυνηγήσουν και ας κάνει παραγωγές ταινίες ο Πάρης στο Hollywood. Προσέχω τα "πρώτα ραντεβού". Από την στιγμή που μπήκε σε μια μορφή η σχέση δεν προσπαθώ να το κρύψω ούτε να το προβάλλω.

Του ανακοίνωσα ότι θα πάω Eurovision, δεν τον ρώτησα. Νομίζουν όλοι ότι είμαι στην δισκογραφική του (Panik) αλλά δεν είμαι. Όλοι οι άνθρωποι που είναι δίπλα μου θέλουν να με βλέπουν δυνατή και καλά και θα τους έχω μαζί μου.

 

Επόμενο άρθρο

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tάμτα: H ανατροπή που ετοιμάζει στο video-clip και οι πρώτες λεπτομέρειες!

Ξεκίνησαν τα γυρίσματα στην Ελλάδα για το "Replay"
20/02/2019 - 09:49

Τάμτα για Φουρέιρα: "Γιατί το κάνετε αυτό; Είναι λάθος να με συγκρίνετε"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Εννοείται θέλω να εκπροσωπήσω στο μέλλον την Ελλάδα"
08/02/2019 - 12:57

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Το Τατουάζ: Ζευγάρι στη σειρά... ζευγάρι και στη ζωή! Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που κάνουν τον γύρο του διαδικτύου
31/01/2019 - 17:08

Έγινε η κλήρωση της Eurovision! Δείτε σε ποιον ημιτελικό θα εμφανιστεί η Tάμτα

Ελλάδα και Κύπρος και η κλειρωτίδα .... "μίλησε"
28/01/2019 - 21:44

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μιλά πρώτη φορά για τη σχέση του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραδέχτηκε τη σχέση του και μίλησε με τα πιο γλυκά λόγια για τη σύντροφο του...
24/01/2019 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος "ακροβατούσε" για ώρες σε ηλεκτροφόρα σύρματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το γεγονός απαθανάτισε ένας εκ των πυροσβεστών που επιχείρησαν να τον διασώσουν

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Κατ' αρχήν συμφωνία Κίνας - ΗΠΑ για το εμπόριο

Ο Τραμπ δήλωσε ότι αναμένει να συναντηθεί με τον Κινέζο ομόλογό του Σι Τζινπινγκ

Αυτός είναι ο λόγος που ο «Ελ Τσάπο» ζητά την επανάληψη της δίκης του

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί μέσα σε διάστημα 14 ημερών από την έκδοση της απόφασης

Κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος το πολυτελές "οχυρό" του Εσκομπάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα δημιουργηθεί ένα μεγάλο πάρκο αφιερωμένο στα θύματα της ναρκο-τρομοκρατίας

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 08:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ