Ψυχαγωγία

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

H Τάμτα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Τετ Α Τετ" και στον Τάσο Τρύφωνος και μίλησε μεταξύ άλλων πρώτη φορά για την σχέση της με τον Πάρη Κασιδόκωστα, ο τρόπος που ανακοίνωσε την συμμετοχή της στην Eurovision αλλά και πως ισορροπούν τη σχέση τους ανάμεσα στην δημοσιότητα και ιδιωτικότητα.

Η ίδια ανέφερε

Διαβάστε επίσης: Τάμτα:Με "έκλεψε" με τους φίλους του στα 14 μου - Δεν σταμάταγα να κλαίω - Όλα όσα αποκάλυψε στον Τάσο Τρύφωνος στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη μετά την ανακοίνωση της εκπροσώπησης στην Eurovision(BINTEO)


Σε μια σχέση πρέπει να είσαι καλά... Εγώ "την βρίσκω" όταν είμαι και μόνη μου. Ήμουν πολλά χρόνια μόνη και ήμουν καλά.

Δεν έχω κάνει φοβερή προσπάθεια να κρύψω την σχέση μουμε τον Πάρη. Δεν είμαι άνθρωπος που θα προκαλέσω. Δεν ζούμε και στο Hollywood, που θα με κυνηγήσουν και ας κάνει παραγωγές ταινίες ο Πάρης στο Hollywood. Προσέχω τα "πρώτα ραντεβού". Από την στιγμή που μπήκε σε μια μορφή η σχέση δεν προσπαθώ να το κρύψω ούτε να το προβάλλω.

Του ανακοίνωσα ότι θα πάω Eurovision, δεν τον ρώτησα. Νομίζουν όλοι ότι είμαι στην δισκογραφική του (Panik) αλλά δεν είμαι. Όλοι οι άνθρωποι που είναι δίπλα μου θέλουν να με βλέπουν δυνατή και καλά και θα τους έχω μαζί μου.

 

Επόμενο άρθρο

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέος έρωτας στην showbiz- Η Εβελίνα Σκίτσκο μαζί με...γνωστό ποδοσφαιριστή(ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική φωτογραφία στην Ακρόπολη και ο άνθρωπος που την κάνει να χαμογελά
11/04/2019 - 17:35

Ποια Σκορδά; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του Αλέξη Γεωργούλη (ΦΩΤΟ)

Το μυστικό που αποκαλύφθηκε και το νέο ειδύλλιο της showbiz
06/04/2019 - 18:28

Τάμτα: Τελικά θα εμφανιστεί με περούκα στη σκηνή της Eurovision; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απουσία του συντρόφου της στο Ισραήλ και το πρόβλημα υγείας που προσπαθεί να ξεπεράσει
03/04/2019 - 16:53

Η ερωτική εξομολόγηση του Χάρη Αριστείδου στην... κοπέλα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και πώς γνωρίστηκαν
01/04/2019 - 14:50

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτή είναι η ξανθιά καλλονή που ερωτεύτηκε ο Αργυρός(ΒΙΝΤΕΟ)

Μοντέλο, σέξυ και μια σχέση που κρατάει παραπάνω από τρεις μήνες
01/04/2019 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 15:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ