Ψυχαγωγία

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

H Τάμτα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Τετ Α Τετ" και στον Τάσο Τρύφωνος και μίλησε μεταξύ άλλων πρώτη φορά για την σχέση της με τον Πάρη Κασιδόκωστα, ο τρόπος που ανακοίνωσε την συμμετοχή της στην Eurovision αλλά και πως ισορροπούν τη σχέση τους ανάμεσα στην δημοσιότητα και ιδιωτικότητα.

Η ίδια ανέφερε

Διαβάστε επίσης: Τάμτα:Με "έκλεψε" με τους φίλους του στα 14 μου - Δεν σταμάταγα να κλαίω - Όλα όσα αποκάλυψε στον Τάσο Τρύφωνος στην πρώτη τηλεοπτική της συνέντευξη μετά την ανακοίνωση της εκπροσώπησης στην Eurovision(BINTEO)


Σε μια σχέση πρέπει να είσαι καλά... Εγώ "την βρίσκω" όταν είμαι και μόνη μου. Ήμουν πολλά χρόνια μόνη και ήμουν καλά.

Δεν έχω κάνει φοβερή προσπάθεια να κρύψω την σχέση μουμε τον Πάρη. Δεν είμαι άνθρωπος που θα προκαλέσω. Δεν ζούμε και στο Hollywood, που θα με κυνηγήσουν και ας κάνει παραγωγές ταινίες ο Πάρης στο Hollywood. Προσέχω τα "πρώτα ραντεβού". Από την στιγμή που μπήκε σε μια μορφή η σχέση δεν προσπαθώ να το κρύψω ούτε να το προβάλλω.

Του ανακοίνωσα ότι θα πάω Eurovision, δεν τον ρώτησα. Νομίζουν όλοι ότι είμαι στην δισκογραφική του (Panik) αλλά δεν είμαι. Όλοι οι άνθρωποι που είναι δίπλα μου θέλουν να με βλέπουν δυνατή και καλά και θα τους έχω μαζί μου.

 

Επόμενο άρθρο

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τάμτα έβγαλε τραγούδι για το σεξ... με τον "πρώην" της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Tο σεξ με τον πρώην ξέρεις ότι είναι το...καλύτερο"
15/11/2019 - 19:01

Ξανά ερωτευμένος ο Χρήστος Μάστορας: Η 25χρονη που του έκλεψε την καρδιά!

Όλες οι λεπτομέρειες για τη νέα σχέση του τραγουδιστή
10/11/2019 - 17:33

Lady Gaga-Bradely Cooper:Koρόιδεψαν media και fans και αποκάλυψαν το λόγο!

"Επινοήσαμε μια ερωτική ιστορία - Καταστρώσαμε τα πάντα"
07/11/2019 - 22:40

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Τζούλιο Ντ' Ερρίκο:Η δυσκολία στις 8 λέξεις και η αποκάλυψη για τα προσωπικά του

Τα πρότυπα και η δυσκολία εδραίωσης στο χώρο της υποκριτικής στην Κύπρο
09/10/2019 - 13:35

Η ώρα της αλήθειας! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου απαντά αν είναι σε σχέση με τον Snik!

Οι φωτογραφίες, η απάντηση για τα προσωπικά της και τα φαινόμενα που δεν...απατούν
08/10/2019 - 11:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πολυσέλιδο το πόρισμα της ανακριτικής ομάδας για τις εξαφανισμένες γυναίκες

Στα χέρια του Προέδρου της Αρχής Ανδρέα Πασχαλίδη μέχρι την ερχόμενη εβδομάδα

Πρωινή επιθεώρηση Καρούσου στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας-Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δύο μήνες νωρίτερα θα παραδοθεί στο κοινό η γέφυρα στο ύψος Μονής

Χειροπέδες σε δύο άτομα για κατοχή ναρκωτικών στην Αθηένου

Προσπάθησε να διαφύγει με αυτοκίνητο και συγκρούστηκε με περιπολικό
Ελλάδα

Έβρος: Κάτοικος αντιλήφθηκε τουρκική σημαία σε ελληνικό έδαφος (ΦΩΤΟ)

Η συγκεκριμένη νησίδα “επικοινωνεί” με το τουρκικό έδαφος

Θεοφάνια στη Φλόριδα θα κάνει ο Κυριάκος Μητσοτάκης

Θα επισκεφθεί την ελληνοαμερικανική κοινότητα πριν τη συνάντηση του με τον Τραμπ

Mε διπλή επιστολή στον ΟΗΕ απαντά η Ελλάδα στο Μνημόνιο Συναντίληψης

Σε ποιους θα απευθύνονται οι δύο επιστολές και γιατί κρίθηκαν αναγκαίες
Διεθνή

Τσεχία: Επεισόδιο με πυροβολισμούς σε νοσοκομείο

Πολλά τα θύματα από την επίθεση σύμφωνα με τον υπουργό Εσωτερικών της χώρας

Καταδίκασε τη συμφωνία Τουρκίας - Λιβύης το Αιγυπτιακό Κοινοβούλιο

Ο Πρόεδρος της Βουλής καταδίκασε τη συμφωνία με τον Πρ. της Λιβύης Φάγιεζ αλ Φάρατζ

Αυτή είναι η δημοφιλέστερη είδηση που απασχόλησε το Twitter το 2019

Στη δημοσιότητα τα στοιχεία από το δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 10/12/2019 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ