Ψυχαγωγία

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Μικρό πρόβλημα με την μέση της αντιμετωπίζει η Τάμτα με αποτέλεσμα να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις για δέκα μέρες. 

Το πρόβλημα μοιράστηκε μαζί με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram όπου έγραψε χαρακτηριστικά: 

Είμαι εργασιομανής για να πρέπει να μείνω σπίτι για κάτι παραπάνω από δέκα ημέρες… Δεν αντέχω άλλο… Θέλω την κανονική μου ζωή πίσω.

Το πρόγραμμα της το τελευταίο διάστημα είναι ιδιαίτερα φορτωμένο λόγω της προετοιμασίας του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει στο φετινό διαγωνισμό της Eurovision και σε συνδυασμό με τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί στην Αθηνά εμφανίστηκε το συγκεκριμένο πρόβλημα. 

Εμείς να της ευχηθούμε περαστικά και σύντομα να επιστρέψει στις υποχρεώσεις!

 

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τάμτα: Η εξέλιξη για την εκπροσώπηση της Κύπρου που την απογοήτευσε

Η είδηση που δυσαρέστησε την φετινή μας εκπρόσωπο στη Eurovision
19/03/2019 - 12:08

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

Aυτά είναι τα φαβορί για τον φετινό διαγωνισμό της Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Ακούστε τα τραγούδια και δείτε σε ποια θέση βρίσκεται στα στοιχήματα η Κύπρος
13/03/2019 - 17:27

Η Τάμτα εκτάκτως στο ...Ισραήλ - Τι συνέβη; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο ταξίδι για την Eurovision στην χώρα που θα φιλοξενήσει τον διαγωνισμό
11/03/2019 - 19:22

He is back!Ο γνωστός Eurofan youtuber ακούει το τραγούδι της Τάμτα και σχολιάζει

Μετά την Ελένη Φουρέιρα και το "Fuego" σειρά πήρε το "Replay"
10/03/2019 - 11:10

Φαίη Σκορδά: «Για μένα ήταν λάθος που η Φουρέιρα και η Τάμτα πήγαν με την Κύπρο»

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια και τί δήλωσε για την ελληνική συμμετοχή
07/03/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θύμα ξυλοδαρμού 16χρονος ύποπτος για το φόνο του "Ρώσου" στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισχυρίζεται ότι δέχθηκε επίθεση από τρεις 20χρονους επειδή τους κατέδωσε στην Αστυνομία

Λεμεσός: Άκουσε θόρυβο στο σαλόνι αλλά δεν διαπίστωσε οτιδήποτε ύποπτο...

Νυχτοβάτες "ξάφρισαν" την οικία 31χρονου Γερμανού στην περιοχή Αγίου Αθανασίου

Απεβίωσε σε ηλικία 66 ετών ο πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Πάφου Τάσος Αναστασίου

Ήταν πρώην τερματοφύλακας της πρώτης ομάδας του ΑΠΟΠ Πάφου
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ