Ψυχαγωγία

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Μικρό πρόβλημα με την μέση της αντιμετωπίζει η Τάμτα με αποτέλεσμα να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις για δέκα μέρες. 

Το πρόβλημα μοιράστηκε μαζί με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram όπου έγραψε χαρακτηριστικά: 

Είμαι εργασιομανής για να πρέπει να μείνω σπίτι για κάτι παραπάνω από δέκα ημέρες… Δεν αντέχω άλλο… Θέλω την κανονική μου ζωή πίσω.

Το πρόγραμμα της το τελευταίο διάστημα είναι ιδιαίτερα φορτωμένο λόγω της προετοιμασίας του τραγουδιού που θα μας εκπροσωπήσει στο φετινό διαγωνισμό της Eurovision και σε συνδυασμό με τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί στην Αθηνά εμφανίστηκε το συγκεκριμένο πρόβλημα. 

Εμείς να της ευχηθούμε περαστικά και σύντομα να επιστρέψει στις υποχρεώσεις!

 

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποθέωση από το BBC: Η Φουρέιρα είναι η... Beyonce της Eurovision (ΦΩΤΟ)

Το tweet για την τραγουδίστρια και το... fuego για την Κύπρο
19/05/2019 - 13:18

Βγήκαν τα αποτελέσματα! Μας ψήφισαν μόνο τέσσερις χώρες από το κοινό (ΦΩΤΟ)

Παραλίγο εκτός από τον ημιτελικό η Τάμτα - Mας επιβράβευσαν οι επιτροπές
19/05/2019 - 11:16

Εντυπωσίασε στον τελικό η Τάμτα! Δείτε την εμφάνιση της (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποθεώθηκε για ακόμα μια φορά από το κοινό αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις
18/05/2019 - 23:17

Οutsider ή φαβορί η Κύπρος; Δείτε σε ποια θέση βρισκόμαστε στα στοιχήματα(ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν το τελικό, ποιος είναι το απόλυτο φαβορί για τη νίκη;
18/05/2019 - 21:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας σε παραλία στην Πάφο

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ Πάφου όπου οι επί καθήκοντι ιατροί διαπίστωσαν το θάνατο του

Πρεμιέρα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις με το μάθημα των Νέων Ελληνικών (ΒΙΝΤΕΟ)

7689 υποψήφιοι διεκδικούν μία θέση στα Ανώτερα και Ανώτατα εκπαιδευτικά Ιδρύματα
Ελλάδα

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας

Κρήτη: Τη ζωή του έχασε οδηγός όταν το αυτοκίνητό του έπεσε σε γκρεμό

Το όχημα κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε από γέφυρα

Χειροπέδες σε δύο ανήλικες για διακίνηση ναρκωτικών

Στην κατοχή τους εντοπίστηκε ποσότητα ακατέργαστης κάνναβης
Διεθνή

Ένας νεκρός και 60 τραυματίες σε τροχαίο δυστύχημα με λεωφορείο στη Γερμανία

Σοκάρουν οι εικόνες με τα σωστικά συνεργεία στο σημείο του ατυχήματος

Γερμανία: Διαδηλώσεις κατά του εξτρεμισμού σε επτά μεγάλες πόλεις

Στο Βερολίνο από νωρίς το απόγευμα συγκεντρώθηκαν περισσότερα από 20.000 άτομα

Αίγυπτος: 14 τραυματίες από έκρηξη σε τουριστικό λεωφορείο (ΦΩΤΟ)

Κοντά στο νέο μουσείο στην περιοχή των Πυραμίδων της Αιγύπτου

tv news

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Κάτια προσπαθεί να πει την αλήθεια στη Μαρίνα, αλλά εκείνη τη διώχνει...

O Αντρέας αποκαλύπτει κάτι σοκαριστικό στη Ρένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ