Ψυχαγωγία

Τανιμανίδης – Μπόμπα: Το μπάτσελορ πάρτι και οι προετοιμασίες του γάμου τους

Το πιο όμορφο ζευγάρι της ελληνικής σόουμπιζ παντρεύεται!

Ο λόγος φυσικά για τον Σάκη Τανιμανίδη και την Χριστίνα Μπόμπα που τον ερχόμενο Σεπτέμβριο ανεβαίνουν τα σκαλιά της εκκλησίας σττη Σίφνο.

Το μελλόνυμφο ζευγάρι έχει ήδη μπει σε ρυθμούς προετοιμασίας επιβλέποντας μέχρι και την παραμικρή λεπτομέρεια του γάμου του. Όλα εκτός από το bachelor party το οποίο ανέλαβαν αποκλειστικά τα φιλικά τους πρόσωπα .

«Αυτό το μπάτσελορ δεν θα μοιάζει με κανένα άλλο! Θα είναι ένα μεγάλο πάρτι , γεμάτο συγκίνηση», αναφέρει πρόσωπο από το περιβάλλον του ζευγαριού στην εφημερίδα, Real Life και προσθέτει: «Οι φίλοι τους, ετοιμάζουν μια μεγάλη έκπληξη».

Μέχρι στιγμής πάντως, ο παρουσιαστής του ΣΚΑΪ, έχει αφιερωθεί στο γαμήλιο look του, μιας και πρόσφατα επισκέφτηκε τον Τάκη Γιαννέτο, ο οποίος και θα ράψει το κοστούμι του Σάκη Τανιμανίδη για την ημέρα του γάμου του.

Διαβάστε επίσης: Σάκης Τανιμανίδης: Δείτε τον στις πρόβες για το γαμπριάτικο κοστούμι (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

 

 

Επόμενο άρθρο

Tα προγνωστικά του Alpha για τον σημερινό τελικό του Μουντιάλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φανατικοί ποδοσφαιρόφιλοι του σταθμού μας δίνουν τις δικές τους προγνώσεις
15/07/2018 - 15:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Νατάσα Μποφίλιου: Η γνωριμία με τον σύντροφο της και ο "μυστικός" γάμος!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύζυγο της και τον γάμο της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
26/02/2019 - 09:44

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ

Έχασε το αυτοκίνητο του στη Λεμεσό και το βρήκε να καίγεται στη Λάρνακα

Χειροπέδες σε ένα πρόσωπο για κλοπή και εμπρησμό οχήματος

Ποιοι δρόμοι επηρεάζονται λόγω των παρελάσεων για την επέτειο της 25ης Μαρτίου;

Αναλυτικά τα ωράρια και όλες οι τροχαίες διευθετήσεις σε όλες τις επαρχίες
Ελλάδα

Σε "Τζαμί Αγία Σοφία" μετονομάζει την Αγία Σοφιά ο Ερντογάν

Μετατρέπει τον ναό σε τζαμί και θα επιτρέπει πλέον τις δωρεάν επισκέψεις

Γιατί καθιερώθηκε η 25η Μαρτίου ως εθνική επέτειος;

Τι πραγματικά συνέβη την 25η Μαρτίου 1821 και τη γιορτάζουμε με τιμές και παρελάσεις;

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 09:30DEAL