Ψυχαγωγία

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Ο Σάκης Τανιμανίδης υποδέχτηκε στο σπίτι του την Ελένη Μενεγάκη και σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη μίλησε μεταξύ άλλων για τη σύζυγο του Χριστίνα Μπόμπα. Ο παρουσιαστής αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Χριστίνα είναι η γυναίκα της ζωής του αλλά και πως ένιωσε στο πρώτο τους ραντεβού. 

Δεν ήξερα από την πρώτη στιγμή πως η Χριστίνα είναι η γυναίκα της ζωής μου. Το κατάλαβα σχετικά νωρίς πιστεύω. Όταν είσαι πολύ ερωτευμένος με κάποιον, όλα είναι καταπληκτικά. Στο πρώτο ραντεβού δεν είχα τρακ. Ο λόγος είναι πως κάποιες φορές σκέφτομαι, ότι αν αγχωθώ δεν έχω να κερδίσω κάτι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Ελένη": 

Επόμενο άρθρο

Μήνυση εναντίoν της Τζένιφερ Λόπεζ για... μια φωτογραφία που δημοσίευσε!

Μάθετε ποιος κατέθεσε μήνυση εναντίoν της και το τεράστιο ποσό που διεκδικεί...
28/12/2018 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η φωτογραφία με τις κόρες της και ο νέος προορισμός τους!

Το στιγμιότυπο που ανάρτησε η παρουσιάστρια μαζί με την Λάουρα και την Βαλέρια
19/08/2019 - 10:07

Ελένη Μενεγάκη: Βόλτα χέρι-χέρι με την Μαρίνα και η selfie τους (ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την κόρη της στις πιο ξέγνοιαστες στιγμές τους σε νέο... προορισμό
15/08/2019 - 12:07

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Χριστίνα Μπόμπα: Η σέξι φωτογραφία και το σχόλιο του Τανιμανίδη (ΦΩΤΟ)

Κάνει yoga και εντυπωσιάζει με το καλογυμνασμένο σώμα της
12/08/2019 - 10:24

Το τρυφερό σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία της Ελεονώρας Μελέτη! (ΦΩΤΟ)

Η Ελεονώρα ποζάρει με την κορούλα της και η Ελένη σχολιάζει
11/08/2019 - 12:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτός είναι ο 44χρονος Grzegorz που χάθηκε στη θάλασσα της Λεμεσού (ΦΩΤΟ)

Ενώ κολυμπούσε στη θάλασσα, απομακρύνθηκε από την ακτή και δεν επέστρεψε στην ξηρά

Τα κάρβουνα άναψαν στην Προεδρική εξοχική κατοικία στο Τροόδος (ΦΩΤΟ)

Πυρετώδεις προετοιμασίες για το γεύμα στα μέλη του Υπουργικού Συμβουλίου

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 13:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΧΟΥΛΑΣ