Ψυχαγωγία

Τάσος Ευαγγέλου: Ανέβασε την πιο σέξυ φωτογραφία του (ΦΩΤΟ)

Μια αλλιώτικη καλημέρα επιφύλαξε ο Τάσος Ευαγγέλου για τους ακόλουθους του στα social media...

Ο δημοσιογράφος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" του Alpha Κύπρου, καλημέρισε τους φίλους του στον καναπέ του σπιτιού του με... λιγότερα ρούχα από το κανονικό.

Ο ίδιος φωτογραφήθηκε ή... τον φωτογράφισαν ημίγυμνο στον καναπέ του να πίνει τον πρωινό του καφέ. Μάλλον καλοκαίριασε και όπως θα έλεγε η Φουρέιρα...ζέστη και νιώθει σέξυ! Δείτε την σχετική φωτογραφία

 

Επόμενο άρθρο

H Eλένη Μενεγάκη μας δείχνει την κόρη της που ταΐζει το...προβατάκι της(ΦΩΤΟ)

Η Μαρίνα, οι ευχές για το Πάσχα και το πρόβατο...
31/03/2018 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο πιο σέξυ Έλληνας σύμφωνα με την...Ελένη Φουρέιρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια πέρασε από το γνωστό “εξομολογητήριο” του Θέμη Γεωργαντά
12/07/2020 - 14:26

Αυτός είναι ο κούκλος αδερφός της Δούκισσας Νομικού (ΦΩΤΟ)

Είναι δυο χρόνια μεγαλύτερος από την παρουσιάστρια
05/06/2020 - 09:41

Η απάντηση της Παναγή στα επικριτικά σχόλια περί παρουσίασης του Ευαγγέλου (VID)

Οι πρώτες δηλώσεις μετά τη πρεμιέρα σε κεντρικό δελτίο ειδήσεων
19/05/2020 - 17:41

Ο Ανδρέας Γεωργίου ποζάρει ημίγυμνος και "αναστατώνει" (ΦΩΤΟ)

Ξαπλώνει και ξεκουράζεται κάτω από τον ήλιο και το δροσερό αεράκι του κήπου του
13/05/2020 - 10:54

Τάσος Ευαγγέλου: Δεν φαντάζεστε πόσο stylish είναι το εργένικο σπίτι του (ΦΩΤΟ)

Μας απέδειξε πως και οι άντρες όταν θέλουν έχουν γούστο στη διακόσμηση ακινήτων
18/04/2020 - 14:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ