Ψυχαγωγία

Θέλξια - Βαλέρια Φραγκούδη: Μας "σύστησε" τον...γοητευτικό αδερφό της (ΦΩΤΟ)

Η Θέλξια Βαλέρα Φραγκούδη είναι γνωστό πως έχει τεράστια αδυναμία στον μικρότερο αδερφό της, Χρήστο Φραγκούδη.

Η επιχειρηματίας δεν διστάζει να δημοσιεύει τρυφερά στιγμιότυπα μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και να μοιράζεται με λόγια την αγάπη που νιώθει γι’ αυτόν.

Όπως θα δείτε, στα αδέρφια Φραγκούδη υπάρχει μια φυσιογνωμία στο πρόσωπο, ενώ πέρα από οικογενειακό δέσιμο, τους δένει και μια φιλία.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Oι πρώτες φωτογραφίες από τον γάμο της Πριγκίπισσας Μπεατρίς (ΦΩΤΟ)

Η εγγονή της βασίλισσας Ελισάβετ παντρεύτηκε την Παρασκευή
20/07/2020 - 11:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Άντρεα Νικολάου ποζάρει για πρώτη φορά αγκαλιά με την νεογέννητη κόρη της

Η τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε και τα λόγια αγάπης στη λεζάντα
23/09/2020 - 14:04

Ο Σαββίδης ποζάρει με την σύζυγο, την κόρη του και την Νατάσα Θεοδωρίδου (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η γνωστή ερμηνεύτρια και το σχόλιο της
06/09/2020 - 16:11

Για πρώτη φορά! Η Μακρυγιάννη μας "συστήνει" τον...σέξυ αδερφό της (ΦΩΤΟ)

Είναι αστυνόμος, μένει στην Πάφο και είναι μελαχρινός
02/09/2020 - 14:34

Γιατί ο Βασιλιάς της Ολλανδίας «απολογείται» για τη φωτογραφία στη Μήλο

Εξέφρασε τη λύπη του για το περιστατικό στο νησί των ανέμων
25/08/2020 - 16:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ