Ψυχαγωγία

Θέμης Αδαμαντίδης: Απαντά πρώτη φορά για την αποχώρηση του από νυχτερινό κέντρο

Στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη βρέθηκε ο Θέμης Αδαμαντίδης ο οποίος απάντησε πρώτη φορά για την ξαφνική αποχώρηση του από το σχήμα με τον Πάνο Καλλίδη και την Ελένη Χατζίδου. Ο τραγουδιστής έδωσε την απάντηση του με τον ίδο να δηλώνει: 

Έχω μάθει να κρατάω το λόγο μου. Λίγες φορές στη ζωή μου έχω κάνει συμβόλαιο, όπως και σε αυτή τη συνεργασία, δεν είχαμε συμβόλαιο, είχαμε ένα περσινό συμβόλαιο.

Προτάσεις είχα πάρα πολλές και το γνώριζε ο τελικά υπεύθυνος για τις 60 οικογένειες, όπως κι εγώ ήμουν μια από αυτές τις 60 οικογένειες. Μου είχε γίνει πρόταση πολύ πριν ξεκινήσω εκεί. Το άντεξα για δύο μήνες. Είμαι πλέον υπεύθυνος για τις 60 οικογένειες.

Επόμενο άρθρο

Κέιτ Μίντλετον: Η ερώτηση για την βασίλισσα Ελισάβετ και την... πίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δούκισσα του Κέιμπριτζ απάντησε στις ερωτήσεις των παιδιών
16/01/2019 - 14:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Μάθετε πότε παντρεύονται! (ΦΩΤΟ)

Η επιθυμία για το φύλο του μωρού και ο μήνας που θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
18/04/2019 - 10:25

Ελένη Χατζίδου: Τα πρώτα λόγια μετά την επιβεβαίωση της εγκυμοσύνης της (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας η τραγουδίστρια και ο σύντροφος της
13/04/2019 - 09:55

Η Ελένη Χατζίδου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως το ανακοίνωσε, η φωτογραφία με φουσκωμένη κοιλίτσα και όλα όσα δήλωσε
11/04/2019 - 16:31

Ελένη Χατζίδου- Ετεοκλής Παύλου: Οι φήμες εγκυμοσύνης και ο γάμος τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανακαίνηση του σπιτιού τους και όσα δήλωσαν για τον γάμο τους
27/03/2019 - 16:27

Ελένη Χατζίδου:Η πρώτη φωτογραφία που δημοσίευσε μετά τις φήμες εγκυμοσύνης-ΦΩΤΟ

Το στιγμιότυπο με τον σύντροφο της και η φουσκωμένη κοιλίτσα
25/03/2019 - 11:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάκαραν τους λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου της Κυπριακής Δημοκρατίας

Τι λέει ο ειδικός σε θέματα ασφάλειας διαδικτύου Ντίνος Παστός για την κυβερνοεπίθεση

Πατέρας τριών παιδιών ο άτυχος 54χρονος Ρένος που "έσβησε" στο μεροκάματο (ΦΩΤΟ)

Υπέστη ηλεκτροπληξία ενώ εκτελούσε κατασκευαστικές εργασίες σε πρατήριο καυσίμων

Ολοκληρώθηκε η καταβολή συντάξεων και επιδομάτων ενόψει του Πάσχα

Δείτε αναλυτικά τα επιδόματα που έχουν καταβληθεί
Ελλάδα

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της

Εγκρίθηκε από τη Βουλή των Ελλήνων η διεκδίκηση των γερμανικών οφειλών

"Θα απευθύνουμε σύντομα ρηματική διακοίνωση στη Γερμανική Κυβέρνηση" αναφέρει ο Τσίπρας
Διεθνή

O Αμερικανός Υπουργός Ενέργειας σχεδιάζει να αποχωρήσει από την κυβέρνηση Τραμπ

Τι ανέφερε πηγή για τις προθέσεις του στο πρακτορείο Reuters

Γαλλία: Ήχησαν οι καμπάνες την ίδια ώρα της πυρκαγιάς στην Παναγία των Παρισίων

Αρχιεπίσκοπος Παρισιού: "Ο αγαπημένος μας καθεδρικός ναός θα ξαναγεννηθεί"

Νέα Υόρκη: Χειροπέδες σε άνδρα που μετέφερε βενζίνη στον ναό του Αγίου Πατρικίου

Ισχυρίζεται ότι "έκοβε δρόμο" για να φτάσει στο αυτοκίνητό του που έμεινε από καύσιμα

tv news

Η Τατιάνα πιέζει τον Τόνυ για απαντήσεις. O έρωτας ξαναβγαίνει στην επιφάνεια...

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να μιλήσει στην Άννα... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μαρίνα και Μιχάλης αποφασίζουν να τα αφήσουν όλα πίσω τους και επανασυνδέονται..

Η Κάτια φαίνεται να δέχεται την ήττα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/04/2019 - 17:40DEAL