Ψυχαγωγία

Θέμης Αδαμαντίδης: Απαντά πρώτη φορά για την αποχώρηση του από νυχτερινό κέντρο

Στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη βρέθηκε ο Θέμης Αδαμαντίδης ο οποίος απάντησε πρώτη φορά για την ξαφνική αποχώρηση του από το σχήμα με τον Πάνο Καλλίδη και την Ελένη Χατζίδου. Ο τραγουδιστής έδωσε την απάντηση του με τον ίδο να δηλώνει: 

Έχω μάθει να κρατάω το λόγο μου. Λίγες φορές στη ζωή μου έχω κάνει συμβόλαιο, όπως και σε αυτή τη συνεργασία, δεν είχαμε συμβόλαιο, είχαμε ένα περσινό συμβόλαιο.

Προτάσεις είχα πάρα πολλές και το γνώριζε ο τελικά υπεύθυνος για τις 60 οικογένειες, όπως κι εγώ ήμουν μια από αυτές τις 60 οικογένειες. Μου είχε γίνει πρόταση πολύ πριν ξεκινήσω εκεί. Το άντεξα για δύο μήνες. Είμαι πλέον υπεύθυνος για τις 60 οικογένειες.

Επόμενο άρθρο

Κέιτ Μίντλετον: Η ερώτηση για την βασίλισσα Ελισάβετ και την... πίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δούκισσα του Κέιμπριτζ απάντησε στις ερωτήσεις των παιδιών
16/01/2019 - 14:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί με τον Ετεοκλή Παύλου! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είνια τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2019 - 10:47

Ε. Χατζίδου: Το πρόβλημα υγείας που την ανάγκασε να ακυρώσει τις εμφανίσεις της

Η παρουσία της νυν του πρώην της και το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί....
19/01/2019 - 10:59

Ελένη Χατζίδου: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η τραγουδίστρια εμφανίστηκε με καρέ ξανθό μαλλί και άφησε το κοινό άφωνο με την αλλαγή της
11/01/2019 - 09:19

Η Ελένη Χατζίδου δείχνει για πρώτη φορά εικόνα από την πλαστική που έκανε!(ΦΩΤΟ)

Η πλαστική επέμβαση που έκανε στο πρόσωπο, το πριν και το μετά…
09/01/2019 - 10:41

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Γάμος μέσα στο 2019!

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
05/01/2019 - 17:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όταν η υπερπανσέληνος "φώτισε" τον ουρανό της πρωτεύουσας (ΦΩΤΟ)

Το μοναδικό φαινόμενο "παγίδευσε" στον φακό της η Κάτια Χριστοδούλου

Τέλος στα τατουάζ για άτομα κάτω των 16 ετών βάζει νομοσχέδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα, το υπουργείο Υγείας κατοχυρώνει νομικά το επάγγελμα

Στόχος εμπρηστών πρώην κατάδικος στο Παραλίμνι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από την φωτιά υπέστησαν ζημιές άλλα δύο οχήματα, 42χρονης και 65χρονου
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ