Ψυχαγωγία

Θεοφανία Παπαθωμά: Όσα αποκάλυψε για τον χωρισμό της από τον Πασχάλη Τσαρούχα

Για τον χωρισμό της από τον Πασχάλη Τσαρούχα μίλησε η Θεοφανία Παπαθωμά καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη, "Μετά τα μεσάνυχτα". Η Θεοφανία μίλησε για τις προσπάθειες που κατέβαλαν εκείνη και ο πρώην σύζυγος της, Πασχάλης Τσαρούχας πριν πάρουν την απόφαση να τραβήξουν χωριστούς δρόμους, τον ρόλο που έπαιξε το παιδί τους στην απόφαση τους αλλά και τις σημερινές τους σχέσεις. Η ίδια δήλωσε: 

Ο Πασχάλης είναι καταπληκτικός, ήξερα ότι μπορεί να τα κάνει αυτά, αλλά με εξέπληξε κι εμένα…Είμαστε πολύ καλά και συνεννοούμαστε άψογα, δεν έχουμε εντάσεις και κακίες, δεν κρατάμε τίποτα από το παρελθόν άσχημο.

Δε νομίζω ότι δεν υπάρχει χωρισμός που δεν είναι επώδυνος, είναι ένας ξεριζωμός ένας θάνατος. Κανένας χωρισμός δεν είναι εύκολος. Βέβαια εμείς το κάναμε σταδιακά, μέναμε στο ίδιο σπίτι 3 χρόνια σε διάσταση και δεν είναι καθόλου εύκολο. Αν δεν είχαμε το παιδί θα είχαμε ίσως χωρίσει πολύ νωρίς. Όταν έχεις ένα παιδί προσπαθείς. Εγώ τουλάχιστον προσπάθησα.

 

Επόμενο άρθρο

O Γιώργος Μαυρίδης κατακεραυνώνει δημόσια τον... Δημήτρη Ουγγαρέζο!

H νέα κόντρα στην showbiz είναι γεγονός - Η διένεξη και το τηλεφώνημα
18/04/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαλάντης: "Κάνω απεργία πείνας για να τιμωρήσω τον εαυτό μου"

Όσα εξομολογήθηκε για τους τοξικούς ανθρώπους, το ξέσπασμα του και την "τιμωρία" του
31/10/2019 - 09:49

Πατροκτόνος της Ζακύνθου: "Ήταν τόσο βίαιος που όταν μου μιλούσε έτρεμα..."

"Έζησα τον εξευτελισμό όταν ο πατέρας μου, μου έσκισε τα ρούχα και με έβαλε να ζητιανέψω"
07/10/2019 - 18:29

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαστε με την Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ...ε και εκτιμούμε"
25/06/2019 - 11:49

Τζένη Μπαλατσινού Η γνωριμία με τον Κικίλια και ο χωρισμός πριν τον γάμο(ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν τον γάμο μιλά πρώτη φορά για την σχέση της με τον πολιτικό
12/06/2019 - 09:15

Γωγώ Μαστροκώστα: Η εξομολόγηση για την περιπέτεια της με τον καρκίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη για τη σχέση της με τον Τραϊανό Δέλλα-"Στην αρχή ήμουν μια από το χαρέμι του"
22/05/2019 - 09:05

Ευθύμης Ζησάκης: Η εξομολόγηση για το τροχαίο ατύχημα του και το λάθος του

Απαντά σε όσους τον χαρακτηρίζουν "ασυνεπή" και μιλά για τους δαίμονες
08/05/2019 - 09:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρατυπίες βλέπει ο Ελεγκτής, όλα με διαφάνεια λέει ο ΟΚΥπΥ για τη νέα ΜΕΘ (VID)

Σε ανακοίνωση του ο ΟΚΥΠΥ αναφέρει πως έγινε αποδεκτή η χαμηλότερη προσφορά

Με ποια μέτρα σκοπεύουν οι Αρχές να βάλουν τέλος στους εμπρησμούς κεραιών (VID)

Λήφθηκαν αποφάσεις μετά το νέο τριπλό «χτύπημα» στη Λεμεσό
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών στη χώρα ανήλθε σε 3.458

Τουρκία: Αποφασίζουν για το μέλλον της Αγιάς Σοφιάς

Συνεδριάζει το Συμβούλιο Επικρατείας της Τουρκίας εν μέσω πολυεπίπεδων αντιδράσεων

Δένδιας: Η Τουρκία έχει ιστορικές ευθύνες για αυτό που συμβαίνει στη Λιβύη

"Η αυριανή πραγματικότητα στη Λιβύη προϋποθέτει την απομάκρυνση όλων των ξένων δυνάμεων"
Διεθνή

Εκτροχιάζεται η πανδημία: 160.000 νέα κρούσματα καταγράφονται καθημερινά (VID)

«Καμπανάκι» από τον Π.Ο.Υ.: «Απαιτείται παγκόσμια συνεργασία»

Μάας σε Τσαβούσογλου: Διάλογος με την Ε.Ε. αφού λυθεί το ζήτημα των γεωτρήσεων

Ο Τούρκος ΥΠΕΞ παραδέχθηκε ότι «υπάρχουν κάποια προβληματικά πεδία»

Νέα αύξηση κρουσμάτων στη Σερβία θέτει σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης 4 πόλεις

Ανοιχτό το ενδεχόμενο επιβολής μερικής απαγόρευσης κυκλοφορίας στο Βελιγράδι

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/07/2020 - 22:50ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ