Ψυχαγωγία

Θοδωρής Μαραντίνης:"Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω από φόβο"(BINTEO)

Οι Onirama βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή "Alpha Ενημέρωση".

Το γνωστό συγκρότημα έστειλαν τις ευχές τους για το 2019, τραγούδησαν για τους τηλεθεατές του Alpha Κύπρου και μίλησαν μέσα από την εκπομπή τους.

Μεταξύ άλλων ο Θοδωρής Μαραντίνης δήλωσε για το πρώτο φιλί του

Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω. Φοβήθηκα, ντράπηκα και κοκκίνισα για δυο ημέρες.

Το 2019 θέλω να μου φέρει κοιλιακούς.

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ της Αθηνάς Χάλκου και τα νέα τους σχέδια

Επόμενο άρθρο

«24 Ώρες» από το φως στο σκοτάδι…στον ALPHA Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Χρίστος Μισός, ο τυφλός τοξοβόλος μας δίνει μάθημα ζωής
04/01/2019 - 17:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεγάλη Εβδομάδα & Πάσχα... μαζί με τον ALPHA Κύπρου

Παρέα με τηλεοπτικές προτάσεις που ανεβάζουν τον πήχη!
20/04/2019 - 16:01

Η Στέλλα Στυλιανού στο δυναμικό του ALPHA Κύπρου (ΦΩΤΟ)

Όλες οι αρχικές πληροφορίες για την πρώτη τηλεοπτική έκπληξη της νέας σεζόν
19/04/2019 - 11:39

"Τρυπώσαμε" backstage στα γυρίσματα της μίνι σειράς "16 γράμματα"(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από τη συγκλονιστική σειρά που ξεκινά την Μεγάλη Εβδομάδα
19/04/2019 - 10:49

Το Ειδικό Σχολείο Αποστόλου Βαρνάβα βρέθηκε στις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου!

Δείτε φωτογραφίες από την επίσκεψη των παιδιών στο κανάλι
15/04/2019 - 15:23

Δύο χρόνια ALPHANEWS.LIVΕ με σημαντική άνοδο επισκεψιμότητας (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Το portal που πρωταγωνιστεί στην ποιοτική ενημέρωση των Κύπριων πολιτών
10/04/2019 - 15:05

Ο Παπαφώτης «εισέβαλε» στην «Φαμίλια» και... «πλήγωσε» την Ομόνοια (ΒΙΝΤΕΟ)

Χάρισε ξανά άφθονο γέλιο στους τηλεθεατές η σειρά του Alpha Κύπρου
09/04/2019 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:35ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ