Ψυχαγωγία

Θοδωρής Μαραντίνης:"Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω από φόβο"(BINTEO)

Οι Onirama βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή "Alpha Ενημέρωση".

Το γνωστό συγκρότημα έστειλαν τις ευχές τους για το 2019, τραγούδησαν για τους τηλεθεατές του Alpha Κύπρου και μίλησαν μέσα από την εκπομπή τους.

Μεταξύ άλλων ο Θοδωρής Μαραντίνης δήλωσε για το πρώτο φιλί του

Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω. Φοβήθηκα, ντράπηκα και κοκκίνισα για δυο ημέρες.

Το 2019 θέλω να μου φέρει κοιλιακούς.

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ της Αθηνάς Χάλκου και τα νέα τους σχέδια

Επόμενο άρθρο

«24 Ώρες» από το φως στο σκοτάδι…στον ALPHA Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Χρίστος Μισός, ο τυφλός τοξοβόλος μας δίνει μάθημα ζωής
04/01/2019 - 17:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου για ΟΛΟ τον Μάιο!

Άλλη μια σημαντική επιτυχία στις μετρήσεις τηλεθέασης καταγράφει ο ALPHA Κύπρου
04/06/2019 - 12:11

Eίναι γεγονός! Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επέστρεψε στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιστροφή της παρουσιάστριας ένα μήνα μετά τη γέννηση του γιου της
28/05/2019 - 13:01

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Η Τάμτα αποκλειστικά στον Alpha! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που στέλνει στους Κύπριους από το Τελ Αβίβ
11/05/2019 - 21:00

Γνωστή παρουσιάστρια ανανεώνει με τον Alpha-"Έχουμε έρθει σε προφορική συμφωνία"

Όλα όσα δήλωσε και η επιτυχημένη εκπομπή που συνεχίζει
29/04/2019 - 11:33

Τσέλεπος-Δραγούμη: Οι πρωταγωνιστές της σειράς "16 γράμματα" αποκαλύπτονται...

"O Αlpha Κύπρου σέβεται τον τηλεθεατή ακόμα και τη Μεγάλη Εβδομάδα με δυνατές παραγωγές"
22/04/2019 - 15:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατούσε με τα εγγόνια της και τους επιτέθηκε λυκόσκυλο

Στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου νοσηλεύεται γυναίκα που δέχθηκε δαγκώματα από σκύλο
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 09:30DEAL