Ψυχαγωγία

Θοδωρής Μαραντίνης:"Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω από φόβο"(BINTEO)

Οι Onirama βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή "Alpha Ενημέρωση".

Το γνωστό συγκρότημα έστειλαν τις ευχές τους για το 2019, τραγούδησαν για τους τηλεθεατές του Alpha Κύπρου και μίλησαν μέσα από την εκπομπή τους.

Μεταξύ άλλων ο Θοδωρής Μαραντίνης δήλωσε για το πρώτο φιλί του

Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω. Φοβήθηκα, ντράπηκα και κοκκίνισα για δυο ημέρες.

Το 2019 θέλω να μου φέρει κοιλιακούς.

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ της Αθηνάς Χάλκου και τα νέα τους σχέδια

Επόμενο άρθρο

«24 Ώρες» από το φως στο σκοτάδι…στον ALPHA Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Χρίστος Μισός, ο τυφλός τοξοβόλος μας δίνει μάθημα ζωής
04/01/2019 - 17:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Κάρμα"...επιστρέφει με αληθινές ιστορίες των πιο στυγερών εγκλημάτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το πρώτο teaser της σειράς και όλα όσα θα δούμε
03/12/2019 - 12:10

"Πήγαινα στα χτίσματα με πείραζαν και μου πέταγαν πέτρες επειδή ήμουν κωφός"

"Είμαι περήφανη για τους γονείς μου που είναι κωφοί" - Η ιστορία αγάπης στις "24 Ώρες"
30/11/2019 - 19:49

Οι "360 μοίρες" στα άδυτα της περίκλειστης πόλης της Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες από τους Ε/κ που είδαν το σπίτι τους μετά από 45 χρόνια
24/11/2019 - 13:17

Πέντε νέα πρόσωπα που δεν περιμέναμε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Τα πάντα ανατρέπονται. Τίποτα δεν θα είναι ίδιο, με όσα θα …αποκαλυφθούν!
06/11/2019 - 21:49

"Είπα στην μητέρα μου ότι είμαι...gay και δεν το δέχθηκε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο Soundtrack of love, την Κυριακή στις 21:15
02/11/2019 - 20:16

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ακατάλληλα ηλεκτρολογικά υλικά σε πάνω από 20 χιλιάδες σπίτια στην Κύπρο

Κραυγή απόγνωσης από τον Σύνδεσμο Αδειούχων Εργοληπτών Ηλεκτρολόγων

55χρονος "θάφτηκε" κάτω από όγκο χώματος στον Άγιο Τύχωνα

Αγωνιώδεις προσπάθειες πυροσβεστών και ανιχνευτικών σκύλων για εντοπισμό του άνδρα

Φά' το πριν τα φάει: Συνταγές για τα ξενικά είδη που εισέβαλαν στη θάλασσά μας

Ξενικά είδη όπως το λεοντόψαρο, οι γερμανοί (κουρκούνες), οι τρομπέτες και όχι μόνο
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε εκρηκτικός μηχανισμός κοντά σε Αστυνομικό Σταθμό

Τον εξουδετέρωσαν πυροτεχνουργοί με ελεγχόμενη έκρηξη

Αθήνα: Συνέλαβαν άστεγο για πυρκαγιά στην οδό Ερμού

Ήθελε να μείνει στο εγκαταλελειμμένο κτήριο και είχε ανάψει κεριά για να ζεσταθεί

Θεσσαλονίκη: Κουκουλοφόροι έριξαν 30 σφαίρες δίπλα σε πολυσύχναστη πλατεία

Σκηνές από αστυνομική ταινία θυμίζουν όσα εκτυλίχτηκαν τα ξημερώματα στα Λαδάδικα
Διεθνή

Βρετανία: Την Παρασκευή στο Κοινοβούλιο το νομοσχέδιο για την έξοδο από την Ε.Ε.

Σε ρυθμούς «Brexit» η χώρα μετά τις εκλογές της 12ης Δεκεμβρίου και τη νίκη Τζόνσον

Ομπάμα: «Γιατί οι γυναίκες είναι αναμφισβήτητα καλύτερες από τους άντρες»

«Τα περισσότερα προβλήματα πηγάζουν από μεγάλους πολιτικούς κυρίως άνδρες»

tv news

Η Αλεξία προχωρά στο να αναλάβει εξ ολοκλήρου την διαχείριση της περιουσίας της

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 16/12/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ