Ψυχαγωγία

Θοδωρής Μαραντίνης:"Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω από φόβο"(BINTEO)

Οι Onirama βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή "Alpha Ενημέρωση".

Το γνωστό συγκρότημα έστειλαν τις ευχές τους για το 2019, τραγούδησαν για τους τηλεθεατές του Alpha Κύπρου και μίλησαν μέσα από την εκπομπή τους.

Μεταξύ άλλων ο Θοδωρής Μαραντίνης δήλωσε για το πρώτο φιλί του

Έδωσα το πρώτο φιλί και άρχιζα να τρέχω. Φοβήθηκα, ντράπηκα και κοκκίνισα για δυο ημέρες.

Το 2019 θέλω να μου φέρει κοιλιακούς.

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ της Αθηνάς Χάλκου και τα νέα τους σχέδια

Επόμενο άρθρο

«24 Ώρες» από το φως στο σκοτάδι…στον ALPHA Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Χρίστος Μισός, ο τυφλός τοξοβόλος μας δίνει μάθημα ζωής
04/01/2019 - 17:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

"24 ΩΡΕΣ": Ο Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κοινωνικός αποκλεισμός, ο καθημερινός αγώνας και η ελπίδα!
15/02/2019 - 20:03

Ένας τερατώδης Τιμωρός εισβάλλει στο «ΚΑΡΜΑ»...για το πιο ελεεινό φονικό(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα έγκλημα που σημάδεψε τα κυπριακά χρονικά, για τη λύσσα για και τη βαρβαρότητά του
15/02/2019 - 10:07

ΠΙΣ: Η στάση των ασθενών μοιάζει να έχει διχάσει την κοινή γνώμη

Πως σχολιάζει πηγή του Παγκύπριου ιατρικού Συλλόγου τη δημοσκόπηση του Alpha
13/02/2019 - 07:05

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε γενική τηλεθέαση! (ΦΩΤΟ)

Η ανοδική πορεία του καναλιού προς την κορυφή και τα ποσοστά
11/02/2019 - 12:30

"ΚΑΡΜΑ": Ένα φρικιαστικό έγκλημα της δεκαετίας του ’90... «για τη Νεφέλη»

O ερωτικός δεσμός δύο παθιασμένων νεαρών που κατέληξε σε δολοφονία
08/02/2019 - 11:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παφίτης εγκέφαλος σπείρας ναρκωτικών δραστηριοποιείται τώρα και στη Λευκωσία

Νέες καταγγελίες από τον Δήμαρχο Πάφου για σπείρα ναρκωτικών

Έτριξε τα δόντια σε εταιρεία τυροκόμων για το χαλλούμι ο ΠτΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονος και αμείλικτος εμφανίστηκε ο Νίκος Αναστασιάδης

Πακέτο με 6 κιλά κάνναβη από το Βέλγιο στη Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΥΚΑΝ έπιασε στα δίχτυα της τρία άτομα
Διεθνή

25χρονη από το Ιράκ γέννησε...επτάδυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Γέννησε και τα επτά με φυσιολογικό τοκετό

Σοβαρά επεισόδια σε διαδήλωση στα Τίρανα (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολιορκία στο κτίριο της κυβέρνησης/ Την σύλληψη του Πρωθυπουργού ζητά η αντιπολίτευση

Συνεχάρη Τσίπρα και Ζάεφ η Μέρκελ από το βήμα της Διάσκεψης του Μονάχου

Στο βήμα και ο Έλληνας Πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας

tv news

Ένας τερατώδης Τιμωρός εισβάλλει στο «ΚΑΡΜΑ»...για το πιο ελεεινό φονικό (VIDEO)

Μία άκρως ανατριχιαστική ιστορία ενός πατέρα και γιου, αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ