Ψυχαγωγία

Τι γίνεται όταν η Ελένη Μενεγάκη συναντά την Μαρινέλλα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Με αφορμή ένα βίντεο που προβλήθηκε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, που ήταν αφιερωμένο στη Μαρινέλλα, η γνωστή παρουσιάστρια, αποκάλυψε τι γίνεται κάθε φορά που συναντά τη γνωστή ερμηνεύτρια, τυχαία.  

Οι δύο κυρίες της ελληνικής σόουμπιζ που έχουν το ίδιο στέκι στο οποίο συχνάζουν για ψάρι, πολλές φορές έχει τύχει να συναντηθούν χωρίς να το συνεννοηθούν από πριν και κάθε φορά γίνεται...χαμός!

Δείτε την αποκάλυψε η ίδια η Ελένη Μενεγάκη κατά τη διάρκεια της εκπομπής της:

«Την έχω πετύχει σε μαγαζί που πάμε και τρώμε θαλασσινά! Όποτε την πετυχαίνω, αφήνω την παρέα μου και πάω και κάθομαι μαζί της. Κολλάω μαζί της, γελάω πάρα πολύ».

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

O Ροναλντίνιο παντρεύεται τις... γυναίκες της ζωής του! Και τις δύο!

Δεν μπορούσε να διαλέξει κι έτσι θα βάλει... "διπλο" στεφάνι
24/05/2018 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Eλένη Μενεγάκη μας αποκαλύπτει το ...καμαρίνι της (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γεμάτο ρούχα και παπούτσια το "Παλάτι" της Ελένης
23/03/2019 - 14:29

Μαρινέλλα: Η επίσημη ανακοίνωση για την υγεία της μετά το χειρουργείο

Το μήνυμα της γνωστής τραγουδίστριας μετά το ατύχημα που είχε
19/03/2019 - 09:31

Στο χειρουργείο η Μαρινέλλα μετά το ατύχημα της

Η απόφαση των γιατρών και το μήνυμα συμπαράσταση από τον Λαζόπουλο
18/03/2019 - 14:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοτοσικλετιστής στο Νοσοκομείο μετά από τροχαίο

Έχασε τον έλεγχο της μοτοσικλέτας και κτύπησε στο πεζοδρόμιο

Έρευνες της Αστυνομίας για ναρκωτικά σε πλοίο που έκανε σταθμό στη Κύπρο

Πληροφορίες της Interpol έθεσαν σε συναγερμό τις Αρχές

Μεγαλείο ψυχής στον Μαραθώνιο Λεμεσού ΓΣΟ (ΦΩΤΟΣ)

Ευκαιρία να αναδειχθούν οι ιστορίες των ανθρώπων που τρέχουν για ένα δικό τους σκοπό
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 20:20ALPHA NEWS